Istanbula ikinci tüp bebek yolculuğum yarın başlıyo..

günaycığım hayırlı ollsun bende bugün senin gibi sevinlerden oldum benimde gebeliğim pozitif

Ay çok sevindim canımmm.Sağ salim 9 ay geöirmen dileğiyle hayatım.Bu kasım aralık aylarını çok sevdim ben ya formumuza uğur getirdi.Bu aralar hamile kalanların sayında müthiş bir artış var.Ay maşallah maşallahhh:nazar::nazar::nazar::nazar:

Canim gozunaydin, insallah saglikli bir hamilelik gecirip sagsalim kucagina alirsin bebislerini...pozitif olacagi az cok belliydi Allah olmayanlara da nasip etsin insallah..bizlere de sevinmeyi kismet etsin...

Ay amin amin canım.Rabbim kısmet etsin tüm isteyenleri sevindir yüce rabbim.Bu duyguları isteyen her birimize tattır allahım...İnşallah senin de müjdeli haberlerini alırız dragonlilycim..

günayyy testini tekrarladınmııı???
gerçektenn bu aylardaaa çok pozitif sonuç alan varr...inşşş bende alırımmm tüm tedavidekilerde alırr....

geçmişi okudum günaycımm değerin çok güzel katlanmışş.....tekrar hayırlıı olsunnn

tebrikler canım...
bende 3.tedavimin ortalarındayım şu an..
inşallah bende güzel haberler verbilirim sizler gibi...
ALLAHIM SAĞ SALıM BıR HAMıLELıK GEÇıRMEYNı NASıP ETSıN..

GUNAY canım seni inanmazsın ilk günden beri takip ediyorum ve geçmişte yaşadıkların...hep dualarımızdaydın...rabbim bu sefer yavrunu sana bağışlasın...inşallah....ve artık olumsuz düşünmek yok güzel düşünecek sin güzel olacak herşey...

canım artık darısı bizlerin başına inşallah bizlerde en kısa zamanda güzel haberler veririz sizlere...inşallah...

Çok teşekkür ederim hayatım.Tedavin hayırlı olsun.ınşallah kısa sürede sen buradan hamileyim diye bağırırsın ......:ecrin_bebek:

cnm hakkında hayırlısı olsun çok sevindim 41 kere maşallah rabbim sağsalim kucağına almayıda nasip etsin inşallah
sanırım çoğul gebelik değilmi
senin 1.gebeliğinde çoğulmuydu?rabbime emanet olun dualarından bizleride eksik etme
çok sevindimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm maşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Çookk teşekkür ederim hayatım.darısı tüm isteyenlerin başına..ınşallah kısa sürede senden müjdeli haberler duyalım.Valla çoğul olup olmadığını bilmiyorum.21 aralık test günüm bakalım ne kadar çıkıcak sonucum.Her halde o zaman biliriz bir tanemm..:emir_bebek:

Dualarına amın dıyorum cnmcım
senın 1 gebelıĞınde tekmıydı ÇoĞulmuydu cnmcım
rabbıme emanet olun....

tebrik ederim günay. Allah sağlıklı bir şekilde kucaklamayı nasip etsin bebeğini... ya da bebişlerini... kaydirigubbakcemile2

Dualarına amİn dİyorum cnmcım
senİn 1 gebelİĞİnde tekmİydİ ÇoĞulmuydu cnmcım
rabbİme emanet olun....

CAnım ilk muayenemde 1 kese görünmüştü.ama kürtaj olduğum zaman doktorum bebek ikizdi dedi.Yani kayb ettiğim gün ikiz olduklarını oğrenmiştimm..

Hamiş kızlar nerdesinizzzzzz....Kızlar çok kğtü bir şey oldu...az çnce tualette benden 2 damla kan geldi kıp kırmızı ne oluyor kızlaaaarrrr...

Canım Dr ara hemen iğne verirler
ve bence iğneye hep devam et bana jel veya hap vermek istedi Dr ama Rahime ulaşması desteklemesi en yüksek dozda olan ignedir dedi 11 hafta iğne vuruldum tabi dozu dusurulerek

Hamiş kızlar nerdesinizzzzzz....Kızlar çok kğtü bir şey oldu...az çnce tualette benden 2 damla kan geldi kıp kırmızı ne oluyor kızlaaaarrrr...

canım sakin ol doktorunu ara. progynex iğne vuruyor muydun? vurmuyorsan doktorundan iğne iste

Kızlar transferimin 7 günü ıdrar testi yaptım 2 silik cizgi çıktı.
Hemen dayanamadaım kanda baktırmak istedim ama eşim izin vermedi onu yolgetirip kanda baktırdım 36.18 çıktı.2 gün sonra 9 günümde yani bu gün testimi tekrarladım.120.1 oldu.Yani anlayacağınız hamileyimmmm.:nazar::nazar:.Darısı bütün isteyen arkadaşların başına inşallah...
Rabbime şükürler olsun..İnşallah bundan sonra sorun yaşamadan kavuşurum artık bebişlerime..:CüvCüv:

Yaşasınnnnn.tebrikler canım.Dün sana özel msg yazacaktım sayfayıda açtım sonra vazgeçtim yazmaktan.Dicektim ki 7. günde benim silik çıktı sende bir denermisin diye:))
Çok sevindimmmm.:lepi:a.s.

canım doktorun iğne vermişmiydi?ınşallah herşey yolundadır.Doktorunu aradın mı?Baştaki sevinçlere bakınca son sayfaya gelmeden yazmıştım.Yeni gördüm kanaman olduğunu:KK43:

Son düzenleme:
Yeşekkür ederim hayatım.Nereye giidersen git zafer seninle olsun bebeişlerini kazan inşallah...
Ay bir koik şey daha oldu ya.Transferimi Ulun bey yaptı.Dur sana bir azeri şarkısı söğleyim dedi.Ve okuya okuya işleme başladı :KK70:...Çok şeker bir insan hatta çokkkk başarılı...

çok teşekkür ederim inş.senin çonuç pozitifmiş ALLAHIM tamamına erdirir inş.sen nerede ve hangi hastanede yaptırmıştın bana yazabi,lirmisin özele çünkü bu sayfayı bulamıyorum tekrar alışamadımda hala :))

X