Istanbula ikinci tüp bebek yolculuğum yarın başlıyo..

günaycım hayırlısı olsun cnm..yumurtalarının hepside dolu dolu çıksın inşallah...

Bu gün son kontrolum vardı.Pazar sabah 9 da yumurtalarım toplanıcakmış.Çok heyecanlıyım.ALlahım ne olur bana yardım et ne olur benimle ol.Ne olur bu tedavi olumlu sonuçlansın...

Son düzenleme:
günay canım inşallah herşey istediğin gibi olur
allahım yardımcın olsun bir sürü kaliteli yumurtan toplansın hepsi döllensin inşallah transferin güzel geçsin ve sağlıklı hayırlı bebeklerin gelsin

canım benım umarım hersey yolunda gıder benımde yarın ultrasonun var hafta ıcı alırızı senı demıstı toplama ıslemı ıcın ama nbakalım kısmet aramızda bı kac gun fark olacak

Canım ıns bu sefer bebegını kucagına alırsın ılk tedavınde beraberdık ben negatıf sen poztıfı gormustun ıns bu sefer ıkımızde pozıtıfı gorucez ve kucaklarımıza alıcaz rabbımın ıznıyle
canım transferden sonra kullanacagın ılacları yazarmısın cok merak edıyorum kendıne ıyı bak optum canım

günay canım inşallah herşey istediğin gibi olur
allahım yardımcın olsun bir sürü kaliteli yumurtan toplansın hepsi döllensin inşallah transferin güzel geçsin ve sağlıklı hayırlı bebeklerin gelsin

İnşallah hayatım ya.Çok teşekkür ederim.İnşallah sen de kısa zaman içerisinde alırsın bebişlerini kucağına...

Canım ıns bu sefer bebegını kucagına alırsın ılk tedavınde beraberdık ben negatıf sen poztıfı gormustun ıns bu sefer ıkımızde pozıtıfı gorucez ve kucaklarımıza alıcaz rabbımın ıznıyle
canım transferden sonra kullanacagın ilacları yazarmısın cok merak edıyorum kendıne ıyı bak optum canım
İnşallah canım inşallah hepimizin sonucu pozitif olur..
Transfer sonrası alacağım ilaçları henüz vermediler ki canım...Transfer günü verirler her halde.Ama OPU dan sonra monodoks cleaxane progesteron iğne elevit folbiol avandia endol verdiler.Bunların dışınd bir sürü ilaç verdi aile hekimi Murat bey...

günaycım hayırlı haberlerni bekliyorum inşallah çok kaliteli embriyoların olur ve sımsıkı tutunurlar sana dualarım seninle

Kızlar 6 aralıkta 24 tane yumurtam toplandı.Bunlardan 17 tanesi işleme alındı.13 tanesi döllendi.Bu gün aradım embriyoların kalitesi nasıl diye sordum.Şimdilik her şey istediğimiz gibi gidiyor dediler.Kaliteleri süperdir yani dedim.ıyidir dediler.Yarın saat 3 de transferim var inşallahhh bir sorun olmaz...

Günay hayırlı olsunnnn inşallah güzel sonuçlanacak canım

Kızlar 6 aralıkta 24 tane yumurtam toplandı.Bunlardan 17 tanesi işleme alındı.13 tanesi döllendi.Bu gün aradım embriyoların kalitesi nasıl diye sordum.Şimdilik her şey istediğimiz gibi gidiyor dediler.Kaliteleri süperdir yani dedim.İyidir dediler.Yarın saat 3 de transferim var inşallahhh bir sorun olmaz...

Hayirli transferler diliyorum ...
Insallah körpecik fidanciklarin ana rahmine SIKICA tutunurlarr ..

Tipki tohumlarin topraga kök saldiklari gibii .. :Saruboceq:

X