Istanbula ikinci tüp bebek yolculuğum yarın başlıyo..

İnşallah bebişlerin sana sıkıca tutunur güzel haberlerini duyarız.kaydirigubbakcemile5

Gunaycim, tedavin hayirli olsun canim...Allah yar ve yardimcin olsun insallah hayirlisiyla hamile kalirsin ve saglikla devami gelir ve bu sefer insallah kucagina almak nasip olur:emir_bebek::emir_bebek:

Teşekkür ederim kızlar ya..Evet Nihancım Bahçeciye ve doktorum Halit beye aşırı güven duyuyorum canım..
Dragonlily cim sana da çok teşekkür ederim hayatım.ınşalla dediğin gibi olur.Rabbim bu güzel kısmetten her birimize bahş etsin inşallah..
Kızlar bu gün 2 kontrolum için gittim.
Halit bey şimdilik durumun çok iyi dedi..Yumurtalar da çok.Sayını sordum çok dedi endişe etme dedi..
Çarşamba günü yine kontrolum var sonra artık yumoş toplama zamanı belli olur inşallah...

Bu gün rahim filmi çektirmirdim.Şükürler olsun ki her şey yolunda .Temiz çıktı yani.Hİç ağrı acı hic bir şey duymadım kesinlikle.Bu arada Radyomarda çektirdim.
Yarın son kontrolum var.İnşallah sorunsuz geçer de OPU işlemimin zamanı da belli olmalı.
Neyse adım adım sona yaklaşıyoruz....Allahım yardımcım olsun ya .Her birimizin yardımcısı olsun inşallah...

Bu gün tekrar kontolum vardı.2 puregon daha var.Pazar yumoşlarım toplanıcak galiba.Hayırlısı olsun inşallah...

Inşallah günaycım rabbim sağlıkla ve hayırlısı ile tedavinden olumlu sonuç almayı nasip edersin inşallah puregon 425 ünite mi vurunuyorsun hala?

Inşallah günaycım rabbim sağlıkla ve hayırlısı ile tedavinden olumlu sonuç almayı nasip edersin inşallah puregon 425 ünite mi vurunuyorsun hala?

Canım son 2 puregonun dozlarını değişti Halit bey.300 ve 225 doz.Yarın son kontrolum var.İnşallah pazar toplanıcak galiba yumoşlar.Heyacan dorukta :KK70:...

X