Istanbula ikinci tüp bebek yolculuğum yarın başlıyo..

sen bence ara bi dr unu..sonra zor duruma düşme cnm...ona göre ayarlarsın ilaçlarını..

nöbetçi vardır muhakkak ama istediğin ilaç her eczanede olurmu bilmem..o yüzden dr unla konuş derim...

Herkese hayırlı bayramlar kızlaaarr..
Bu gün ilk kontrolumu oldum kızlar.Kendi doktorum yoktu.Kontolumuzu Ali Mesut bey yaptı..Durumun iyi dedi..Yumurtalarımın bazıları çok olgunmuş..Çatlamamaları için iğne verdi...2 gün puregonla birlikte orgolutran da vurulucam 30 tekrar kontrolumuz var..İnşallah her şey yolunda gider yaa..Çok endişeliyim kızlarr..

Canin sanada iyi bayramlar.. Insallah hersey guzedl olacaktir canim,sen sakin ol umutlu ve pizitif ol :) /B]

Günaycım hayırlı uğurlu olsun tedavin her şey yolunda gitsin ve Allah kalbine göre versin inşallah...

Herkese hayırlı bayramlar kızlaaarr..
Bu gün ilk kontrolumu oldum kızlar.Kendi doktorum yoktu.Kontolumuzu Ali Mesut bey yaptı..Durumun iyi dedi..Yumurtalarımın bazıları çok olgunmuş..Çatlamamaları için iğne verdi...2 gün puregonla birlikte orgolutran da vurulucam 30 tekrar kontrolumuz var..İnşallah her şey yolunda gider yaa..Çok endişeliyim kızlarr..

Hadi bakalım hayırlısı canım.:nazar::1hug:Kaç folikul gördü dr ?

Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim canlarım..
Bademim ya sayını kaç kere vurgulayarak sordum söğlemediler ama kendi sayımıma göre 15 den çoktu..

Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim canlarım..
Bademim ya sayını kaç kere vurgulayarak sordum söğlemediler ama kendi sayımıma göre 15 den çoktu..

Oh oh maşallahhhhh:nazar::nazar::asigim::asigim:
İnşallah hepsi döllenir,hepsi de kaliteli bölünür inşallah canım..:1hug::Saruboceq: :Saruboceq:

ınşallah da hayatım ama galiba geçen seferki manzara tekrarlanıyo.Geçen sefer de 18 di yumurtam ama 7 tanesi kaliteliydi işleme alınmıştı.Ondan da 4 tanesi döllenmişti 1 gelişimini durdurmuştu.3 kalmıştı.
Şimdi yine geçen seferki gibi yumurtaların bazıları çok olgun bazıları da küçükk..Aynı manzara yaniii...

İnşallah da hayatım ama galiba geçen seferki manzara tekrarlanıyo.Geçen sefer de 18 di yumurtam ama 7 tanesi kaliteliydi işleme alınmıştı.Ondan da 4 tanesi döllenmişti 1 gelişimini durdurmuştu.3 kalmıştı.
Şimdi yine geçen seferki gibi yumurtaların bazıları çok olgun bazıları da küçükk..Aynı manzara yaniii...

Canım güzel şeyler düşün..Bak benim sadece 4 folikul oluşmuştu..sadece 3 ü olgundu 3 ü döllendi.2 iyi kalite 1 kötü kalite..konan 2 kaliteli bebişim şu an karnımda..darısı başına inşallaaaaaaaaahhhhh sen de ikizlere hamile kalırsın canım :1hug::Saruboceq:

Umarım tedaviniz başarı ile sonuçlanır. Ne doktorusunuz merak ettim sakıncası yoksa

Bizim de Umut'umuz var. 4,5 yaşında şimdi. Dayımın oğlu. 15 yıl sonra oldu. Memorial'da oldu. 2. denemede. 7 embriyo transfer edildi ama sadece tek gebelik oluştu. Hemen her aşamada yanlarındaydım. Doğumda , doğumdan sonra TTN nedeniyle bebek 2 gün ara yoğun bakımda kaldı orada, yoğun bakımda annesi ilk kez beslerken hep yanındaydım. Hatta memeye ben tutturdum.

Maşallah hayatım..Allah sağ salim anne babasına bağışlasın bahtı açık olsun inşallahh..

X