Istanbula ikinci tüp bebek yolculuğum yarın başlıyo..

Yarın gidicem kliniğe zaten sorarım..Sadece böğle aniden bulantı olınca buradan sordum hayatım.Ee sen nasılsın bebişlerin nasıl?

günay bende puregon kullandım..bir arkadaşımda kullandı öyle bir şikayetimiz olmadı cnm...

Cnm sen daha önce avandenmet kullanıyormuydun? O miğde bulantısı yapabilir sen pko lu değilmisin bana 425 ünite puregon çok yüksek geldi daha önce kaç ünite kullandın daha önceki tedavinde rabbim bu yolda hepimizin yardımcısı olsun inşallah bende pkoluyum ben başka tarz bi şeker ilaçı kullanıyorum ilk başladığım sıralarda miğd3e bulantısı ve halsizlik yapmış idi.

canım yeni tedavin hayırlı olsun. ben bu avandemert i niye verdi diye merak ettim. pcolu olduğun için mi? şeker hastalığın insülin diranci vs şikayetin yok herhalde? bir de benexol b12 i yi niye verdi elevit içinde falan var. senin tahlillerde eksik mi çıkmıştı?

canım yeni tedavin hayırlı olsun. ben bu avandemert i niye verdi diye merak ettim. pcolu olduğun için mi? şeker hastalığın insülin diranci vs şikayetin yok herhalde? bir de benexol b12 i yi niye verdi elevit içinde falan var. senin tahlillerde eksik mi çıkmıştı?

Yanılmıyorsam pıhtılaşma sorunu olduğu içindi...

Cnm sen daha önce avandenmet kullanıyormuydun? O miğde bulantısı yapabilir sen pko lu değilmisin bana 425 ünite puregon çok yüksek geldi daha önce kaç ünite kullandın daha önceki tedavinde rabbim bu yolda hepimizin yardımcısı olsun inşallah bende pkoluyum ben başka tarz bi şeker ilaçı kullanıyorum ilk başladığım sıralarda miğd3e bulantısı ve halsizlik yapmış idi.

Evet gecen sefer de avandomet kullandım evet bulantını da o yapıyo.Gecen sefer de 425 unite puregon kullandım.Ben de PCO luyum canım.Gecen seferki tedavimde hamile kalmıştı zaten ama 9 haftalıkken kalp atışları durdu bebeğimin canım.Tanrım hepimizi sevindirsin inşallah..

Avandametiii insulin direnci olduğu için verdi.Anne babam şeker hastası.Bir de benexol b 12 de tahlillerimde bir eksiklik olduğu için canım..

hakkında hayırlısı olsun inşallah benimde 3 gebelik kaybım var yılmak yok yola devam...

amin cnmcım nasip kısmet korkacak bişey yok rabbim hepimize aynı yazıyı yazacak değil rabbim hayırlısı ve sağlıkla kucağımıza alacğımız evlat hamielliği nasip etsin inşallah ben de umut kızıyım doktorum enver bey

Sağ salim sen de muradına er inşallah canım.Tanrım hepimizin kucağını doldursun inşallah hayatım...

Kızlar bakın ne diycem.Benim bu günlük ve yarınlık puregon iğnem elimde var.Bayramın 2 günü kontrolüm var.Sonra doktorun verdiği iğneyi nasıl alıcam.Bayram günleri eczaneler çalışıyormuu???

X