İstanbul Anadolu/Avrupa Buluşmaları...

Bi çatırtıda benden geliyo gacılaaaaaaarrrrrr... Fotolara yetiştiğim için çok mutluyum. Hepinizde harika çıkmışsınız. MAAŞALLAH.

ben de makina bağlantısını yeni buldum ve çektiğim buluşma fotolarını ekleyim.ama çok az:KK70:
diğer kızlara güvendim açıkcası:)))tembelim ben :)))
bu fıstık da kimmiş?

ayşin ve prensesi? kızlar gittiniz biz dedikodu yaptık:KK70:DDD ama sizin hakkınızda değil valla!!!

bu da tek esas oğlanımız :))

Kızlarrrr hepinize maşallah yaa bayıldım ve çok özendim size funda cumartesi annemlerdeyim evdemisin kız evdeysen sende gel lütfen bizde fotoraf çekinip koyalım başka kimse yok kayseride bir sen birde ben ne yapalım:)))

Ayşincim ellerine sağlık benim kızın uyanık olduğu nadir sürede çekilen resimi...Ali tunayada maşallh ne güzel gülmüş öyle....defne kızımda pek bi güzel bakmış maşallah denizcim ama gıdıya bittim...

senağlama senağlamasenağlama senağlama
kimse kızımla benim resmimi çekmemiş
senağlama senağlama senağlama senağlamak

ayşincim ellerini saglık ben sizi çekmemkden kendimi çekememişimsenağlamakaydirigubbakcemile3

senağlama senağlama senağlama senağlamak [/B]

Dünüüüürrrr, çekselerde siteye koymak cesaret ister, yürek ister; başı bağlı artık senin kızının... kaydirigubbakcemile Hööösssst... -tatlicadiarzu-

Duyduk duyduk demeyin, gelinimin resimlerini siteye koyarken yanında nazar boncuğu olmadan koyan olursa elimden çekeceği var,:eek:klava: ya da hiç koymayın en temizi...kaydirigubbakcemile3 Hava sıcaktı falan ayağına üstsüz resim de istemeyiz ona göre...:dilcikar:

Kızlarrrr hepinize maşallah yaa bayıldım ve çok özendim size funda cumartesi annemlerdeyim evdemisin kız evdeysen sende gel lütfen bizde fotoraf çekinip koyalım başka kimse yok kayseride bir sen birde ben ne yapalım:)))
tamam canım geleceğim inş.
bir sen bir ben birde bebek(ler) kaydirigubbakcemile3

senağlama senağlama senağlama senağlamak

ayşincim ellerini saglık ben sizi çekmemkden kendimi çekememişimsenağlamakaydirigubbakcemile3

Kızzzz, o ondan diil!!! Senin kız durmadan uyuyodu, bütün buluşma boyu uyudu nerdeyse, ondan senin beraber resmin yok!!! kaydirigubbakcemile3

hepiniz süpersiniz kızlar, ayy ne güzel ya, valla ne güzel yapıyosunuz buluşmakla hakketten aferin sizealkisalkisalkis çok güzelll, biz uzaktayız böyle şansımız yok ama siz bence hiç bozmadan arada buluşun bizde fotolarla bari avunalım, görsünler sanal dostluklar nasıl reel hayata taşınıyor.
bu arada hepiniz taşşş gibisiniz gözümden kaçmadı haniii kaydirigubbakcemile3
bebişlere denecek laf yok zaten 41 kere maşallah hepsine, güzellikler.

bişi diil denizim:KK66:
öyle oldu adaşım, senin fındık bi acıkınca uyandı zaten. maşallah uyuya uyuya büyüyecekler ne de olsa...
ne demek melekcim, senin yakışıklı güzel poz vermiş:KK70:

dilek ya üzme beni:KK43: bi dahaki buluşmada çekelim olur mu? bu arada ben anamlardayım:) bu saat itibariyle bu gün maltepe carrefour a gidicez öğleden sonra. işi düzen olursa hiç değilse ayaküstü görüşebilirz:KK70:DD
ben fazla alıştım sanırım:)))))))))

in diyorum ayşinim kaydirikubbagcemile3 ay valla işim olsaydıda gelseydim sen ne zamana kadar burdasın aysin ? yanı annenlerdesin ? fındık kızını öp benim için

Bu gün akşam dönüyorum. Haziran ayında daha sık geleceğim Anadolu yakasına o zaman aksilik olmazsa görüşürüz demi?

geldik bile eve kızlar:KK70: biz pendikteyiz. ama ablama elayı kullanarak herşeyi yaptırabiliyorum:KK70: yani buluşulacak noktaya beni ulaştırabilir....geldiğimizde yine burdan haber veririm:KK70: mesela 6 haziranda arkadaşımın nikahı için gelicez yine. bakalım bi kızşar...

X