İstanbul Anadolu/Avrupa Buluşmaları...

kıskananlar çatlasın kıskananlar çatlasın kaydirigubbakcemile3 valla hepinizi çok sevdim her çok sıcak ve candandı ıns bu bulusmaları ara ara tekrarlarız kızlarr bide hep beraber adaya giderizz :))

Kimmiş o; kimmiş? delikafadulden
naniknaniknaniknanikGelseydin, bana ne, bana neee!
Teşekkürler efenim...
İnşallah Ankara'da görüşürüz. Ben de İlayda yı sıkıştırırım....

Senle de yaparız... Muhtar Ankaraya tayin oluyo, buluşmalar için büyük avantaj, laf aramızda... yerimseniben
Rica ederim efenim. ama seksü resmimi dağıtmışsın ben gelene kadar... :roflol:
Canım, o senin güzelliğin.... İnşallah senle de birgün görüşürüz. Ben senin güzelliğini yakında görmeyi çok istiyorum.
Siz karşılıklı sevişin o zaman Zelal'le... kaydirigubbakcemile3
Teşekkürler sana da Burcucum...

Mıhtaaaar... 22.Mayıs sabah 05:30'da havaalanında... Unutma bebeeeemmm... Ayrıca o seksü pozların elimde... :jeyyar: Burcu'cum bunun altında kalmamamız gerekoor, lakin resimlerde gördüm bizim muhtar azcuk kocaman :ecrin_bebek: ezilir kalırız valla maaazallah... delikafadulden
sevişecez nerde benim zelal im gözümün nuru:)))
kız denizim senide çok severim hepinizide.şimdi kıskandı ya zelalim kıyamadım ona.
:asigim: Burdaaaa...
Bilmukabele Ayşincim... Şeniz
Ben de seni seviyom.. Kıskanıyo Zelal bizi, sen de burdasın ya, o uzakta... delikafadulden
Ayıpsın... Tabii ki...kaydirigubbakcemile5
Kıskanoorum, kıskancım... Noolcek... naniknanik
Lakin şimdilik uzaktayım... Yakında çok yakınınızda olacaaaammmm... Bekleyin anacım geloorum... :eek:
kıskananlar çatlasın kıskananlar çatlasın kaydirigubbakcemile3 valla hepinizi çok sevdim her çok sıcak ve candandı ıns bu bulusmaları ara ara tekrarlarız kızlarr bide hep beraber adaya giderizz :))
Hooop dünür nooloor, kıskanıyom diye ben basbas bağırırken "kıskananlar çatlasın" demek olooor mu? :eek:klava:Unutma senin kızına kaynana olcem ben...:jeyyar:
kocaman bir maşallah anne ve meleklerine bayıldım hepinize.bizde sadece zelal le buluşucaz dimi canım?kıskançları severim alkisalkisalkis
Buluşucaz anacım... Buluşmak zorundayız artık... Aslı'cım da (Lazanya) gelirim demişti... :içelim:
Yoksa ben bu resimlere bakıp kendimi ezik ve eksik hissedeceğim...:nazar:
Ayrıca bu resimler eksik, eksik tabi, ... Hiiiiç olamamış... Biz yokuz bi kere... Hıh...:dilcikar::dilcikar::dilcikar:

Mıhtaaar, sevooorum ben seni... :asigim: Ama Burcu yazın İzmir'e gelebilirmiş... Aldatcam seni... :jeyyar:

Ben de seni sevoorum ama kocamanlığımı da hemen belirtmişsin...senağlama
Ezcem işte ezcem seni. Siz Burcuyla Çeşme'de aldatın beni... Hem ben gelmeyince 5 kişilik yer açılmıştır... :nazar:Çok üzgünüm çoook

çok güselsiniz kızlar bayıldım hepinize hele bebişlerinize derya kuzuları maaşallah hepinize

hakket bir ege bölgesi buluşması yaparsak gelirim wallaaa hatta 28 hazran da uçağım var izmir den kalkıyiiiii 18,50 uçağı olduğundan gündüz izmir de vakit geçirebilirim hem züper olurrr bornova da forum da misal ????? ya da pier de abowww gadın izmirim çok güsel heryerde buluşabiliriz alkisalkisalkis
haydi bakam zelalim organize edelim de evropalılar çatlasın!!onların elinde bir tek istanbul var bizde seçenek çok çeşme,foça,seferihisar,marmaris,bodrum,fethiye,didim,kuşadası etc........

gıcık karılr hepinizde çok çirkin çıkmışınız allahım iki tane karnım yokki birine bıççak saplayayım allahım süpersiniz zbayıldımmm

imrendim valla.ne güzel .arkadaşlıklarınız daim olsun tabi bizimkide.istanbullu hanımlar.biz taşralılar ve alamancılarda ağzımızı açalım

hepinizzzzzz süpersiniz valla ...
cokkk pis kiskandim catir catir catliyorummm
ben geldimmide bulusmanin alasini istiyorum pleaseeeeeeeeeee

aha bebeler ayri güzel anneler ayri güzel ortam ayri güzel ..
havaniz batsin be kiskandim
:dilcikar:

ohh be nihayet girebildim nete.sorsanız istanbulun en lüks sitelerinden ama internet bağlantısında sıkıntı var,tam mahrumiyet bölgesikafamçokkarıştı:dilcikar:
çok güzel dostluklar kazandım bu sitede.hepoinizi çok seviyorum.
harika bir gündü.gerçekten çok özeldi benim için.halam evde diğer halama anlatıp durdu bugünü..ay bi görsen 6 kadın 6 bebek çok komikler diye:roflol:
hepinzi çok seviyorum.aklım yüreğim burda kalacak..:a015:

ohh be nihayet girebildim nete.sorsanız istanbulun en lüks sitelerinden ama internet bağlantısında sıkıntı var,tam mahrumiyet bölgesikafamçokkarıştı:dilcikar:
çok güzel dostluklar kazandım bu sitede.hepoinizi çok seviyorum.
harika bir gündü.gerçekten çok özeldi benim için.halam evde diğer halama anlatıp durdu bugünü..ay bi görsen 6 kadın 6 bebek çok komikler diye:roflol:
hepinzi çok seviyorum.aklım yüreğim burda kalacak..:a015:

koca yürekli minik böcek yerim seni ben:1hug:

X