İsraili protesto edelim......

kahrolsun israil, Allah onları nasıl biliyorsa öyle yapsın inş.
hayatını kaybeden tüm müslümanların hesabı tek tek sorulucaktır inş.:Saruboceq::Saruboceq:

O... Bir sabah tekerlekli sandalyesinin üzerinde Şerefsiz israilzalimlerin lilerin bombalarıyla can verdi... İşte insanın canını yakan mektubu...

"Bırakın savaşçı onuruyla ölelim!
Allah'ım! Ümmetin suskunluğunu sana şikâyet ediyorum!
Ben ki kocamış bir yaşlıyım. Kurumuş iki elim, ne kalem tutuyor ne de silah!
Sesimle yeri inletecek güçte bir hatip de değilim!
Ben ki saçları ağarmış, ömrünün son demlerinde, türlü hastalıkların yıktığı ve üzerinde zamanın belâlarının estiği biriyim!
Tek isteğim, benim gibi Müslümanların zaaf ve aczinden müteessir olanların yazmasıdır!
Siz ey Müslümanlar! Suskun ve aciz, helâk olmuş ölüler!
Hâlâ kalpleriniz sızlamıyor mu, başımıza gelen bu acı felâketler karşısında? Bir halk yok mu? Hiç mi kimse yok, Allah için ve ümmetin namusu için kızacak?
Şerefli direnişçilerken, bizleri katil teröristler olarak ilan edenlere karşı duracak! Bu ümmet utanmaz mı, şerefi çiğnenirken?
Omuzlarımıza el verecek ve gözyaşlarımızı silecek bir bakış! Bu ümmetin kurumları, sivil güçleri, partileri, teşkilâtları ve bariz şahsiyetleri, Allah için kızmaz mı? Tümü birden sokaklara dökülüp, bizim için dua etmeye;
"Ey Rabbimiz! Gücümüzü topla, zaafımızı gider ve mü'min kullarına yardım et!" diye çağıramaz mı? Buna da mı gücünüz yetmiyor?
Yakında bizim büyük ölümlerimizi duyacaksınız, o zaman alınlarımızda şu yazılacak:
"Bizler direndik! İleri atıldık ve kaçmadık!"
Ve bizimle birlikte çocuklarımız, kadınlarımız, yaşlılarımız ve gençlerimiz ölecek! Onları, bu suspus ve bön ümmete yakıt yapacağız!
Bizden, teslim olmamızı ve beyaz bayrak dikmemizi beklemeyin! Çünkü biz, bunu yapsak da öleceğimizi biliyoruz.
Bırakın savaşçı onuruyla ölelim!
Dilerseniz bizimle olun, elinizden geldiğince, öcümüzü sizden her biri boynuna taksın!
Dilerseniz bize acıyarak ölümümüzü izleyin! Temennimiz, Allah'ın, emaneti savsaklayan herkesten kısas almasıdır! Umarız bizim aleyhimize olmazsınız!
Allah aşkına, bari aleyhimize olmayın!
Ey ümmetin liderleri, ey ümmetin halkları!
Allah'ım!
Sana şikâyette bulunuyorum...
Sana şikâyette bulunuyorum...
Gücümün azlığını, imkânımın yetersizliğini ve insanlara karşı zaafımı Sana şikâyet ediyorum.
Sen mustazafların Rabbisin... Sen bizim Rabbimizsin... Bizi kime bırakıyorsun? Bize cehennem olacak uzaklara mı? Veya düşmana mı?
Allah'ım! Akıtılan kanlar, dokunulan ırzlar, çiğnenen hürmetler, yetim bırakılan çocuklar, oğlunu yitirmiş anneler, dul kalmış kadınlar, yıkılmış evler ve ifsad edilmiş ekinler aşkına Sana şikâyette bulunuyorum.
Sana şikâyette bulunuyorum! Gücümüz dağıldı... Birliğimiz bozuldu... Yollarımız ayrıldı...
Halkımızın zaafını ve ümmetimizin bize yardım edip, düşmanı yenmedeki aczini Sana şikâyet ediyoruz..."

ŞEHİD Şeyh Yasin

Yahudi ıslah olmaz..Önce bunda mutabık olalım..Arkadaşlarında söylediği gibi Her yahudi ömründe 1 müslümanı öldürmek için şartlandırılır, öyle şartlandırılır...Bu sözlere inanmayanlar Kur'an-ı Kerim meali okusunlar..

Bugün Çağlayan Meydanı'ndaydık..1 milyondan fazla insanla beraber..İzmit'ten gittik..
Sivil toplum kuruluşlarının neredeyse hepsi, Genç Fenerbahçeliler, UltraAslan, ÇArşı, Trabzonspor, Kayserispor, Sivasspor'un dahi destek verdiği ve katıldığı İsrail'e lanet mitingindeydik..
Ve çok şükürki yalnız Çağlayan'da kalmamış protesto..Tüm Türkiye'de varmış..Adım atacak yer yoktu, sahneyi bile göremedik..Olduğumuz yerde kaldık.Allah gelenlerden ve gelemeyip yürekten katılanlardan razı olsun..

Amacımız BİZ BURADAYIZ demekti..Filistin vatan toprağım YALNIZ DEĞİLSİN demekti..
Filistinli kardeşim BİZDE SENİNLE AYNI ACIYI YAŞIYORUZ demekti..

İçim acıyor..
Avrupa Birliği ; İsrail'in yaptığı saldırı değil SAVUNMA dır diye bildiride bulunmuş..
Ve biz bu Avrupa Birliğine medeniyet deyip var gücümüzle girmeye çalışıyoruz...

İsrail=Yahudi=Siyonizm hepinizin bunları bildiğini görmek ne kadar sevindirici bunu anlatamam..
Bunun bir savaş olmadığını, Haması çökertmek için yapılmadığını bilmeniz ne kadar güzel..
Amacın İsrail'in kendine vaad edildiğini sandığı toprakları almaya çalıştığını bilmek, dünya hakimiyeti kazanmaya çalıştığını ve kundaktaki müslüman çocuğunu öldürerek resmen SOYKIRIM yaptığını fark edebilmek ne güzel..
Bilelim, bildirelim..
İslamda ve tarihte azınlıklar daima çoğunluklara galip gelmiştir..Şüphemiz olmasın..Kur'an-ı Kerimde ayet-i kerimelerle bildirilmiştir...
Mazlumun ahı yerde kalmaz..

Allah'ın laneti İsrail'in üzerine olsun...

hava şuan ordada burdaki gibi soğuk , elekirk, yakacak herhnagi bir gaz olmadığı aklıma geldikçe çok kötü hissediyorum....hastanelerden geri döndürüyolarmış insanları nasıl bir çaresizlik içindeler...ve biz hiç birşey yapamıyoruz dua etmekten başka ve birde bunu unutturmamak görevimiz bizlerin ,tarihe kaydedilmeli bu zulüm ve şimdi yapılmasada bu işkenceyi yapan mahluklar ilerde hak ettikleri muameleyi görmeliler...

TEşekkürler paylaşımınız için bilgilendirdiniz artık bunu yerine getirmek düşüyor hepimize....umarım Allah layıklarını verir bu işkenceyi yapanların....

içinde 5 doktorun olduğu ambulansı durdurup dr.ları bile öldürmüşler
sırf yardım etmesinler diye
bu nasıl bi vicdansızlık

tabi öldürürler değilmi
sivil insanlara bebeklere kıyan vicdansızlar bunumu yapmayacak
allah şüphesizki gizli ve aşikar yapılan herşeyden haberdar
onlarında sivil insanlara bebeklere saldırmanın cezasını çektiklerini görücez çok yakında inş.

NEHİR 21 sen bugun caglayandamıydınn .. ben gelemdım ama esım ordaydıı tv den seyrettım yuregım ve dualarım sızınleydıı mevlam bu yagmurun altında zulum gorenlerı yanlız olmadıklarını gostermek ıcın bekleyenlerden rzı olsunn

bugün sana yarın bana...Allah yardımcımız olsun anlamadılar hala bu dünyaya kimsenin kazık cakamadıgını..dedikleri gibi kuşlar gibi uçmayı balıklar gibi yüzmeyi öğrendik ama İNSANCA YASAMAYI ÖĞRENEMEDİK ..

Amiiin...Evet oradaydım canımm..Ve harikaydı..Adım atacak yer yoktu..Annem diyorki bazen tek ayağımın üzerinde durmak zorunda kaldım..Televizyonda haberlerde görünce Allah'ım iyiki gitmişim dedim..İçim rahatladı..Üstelik rahatsızdım gitmemeyi aklımdan geçiriyordum ama Allah'a emanet gittim işte..Çok şükür iyiki gitmişim..
Gidemeyenler ve gönülden destek verenlerden Allah razı olsun..

babamlar iste dun gitmisler, lanetlemisler o adileri pis mahluklari binlerce kisi yabanci, Turk, Arap gitmisler bagirmislar cagirmilar
nolur Allah'im nolur bizlerin dualarimiz kabul eyle
Haberleri izlerken yavrularima baktim kendi kendime agladim, bebekleri neden can kiyiyolar, neden kundakdadi bebeler olyor biz burda cocuklarimiz hasta olmasin diyoruz biz olalim diye, ama orda can gidio can adi serefsizler, dedim esime camiide para topladiklari zaman cebinde 1,2, 20, 50 ne varsa ver oraya ulassin yardim olsun din kardeslerimize
Nolur rabbim dinsin artik akan kanlar nolur

İsrailin filistine yaptıkları.İnsanın içini acıyor.Cok uzuluyoruz.haberlerde goruyoruz ki bir cok ulkede insanlar yuruyusler duzenliyor israili kınıyorlar.Ortadoğu’daki sorunların çözümü için Arap ve İsraillilerin haklarına bir orta yol bulunmasıdır bunu da güçlü devletler ypabilir ama. Ortadoğu’da ki barış büyük güçlerin çıkarlarına ve isteklerine uymaz Ama inşallah ülkeler bişey diyemesede dünya halklarının miting ve yaptığı boykotlar bir çok şeyi değiştirecektir

arkadaslar nazlımmm yazısını okudum su anda yapabıleceklerımız önce dualarımızı eksik etmeyelim sürekli dua edelim ikincisi israil mallarını bulalım bunları kullanmayalım eşim bile 5 yıllık içtigi sigara markasını israil malı diye degiştirdi almıyo sizlerde bulun bu markaları almayın ücüncüsü bu avatarların hepsini boyle gormek bi nepzi olsun boykotumuz göstermiş oluruz herkesin avatarı olursa sevinecem

Allahın bile lanetlediği (Kuranı Kerimde) bu insanları (insan bile demeye dilim varmıyor) ben neden lanetlemeyeyim...o kadar insanın kanı aktığı halde zerre kadar vicdanı sızlamayan insanlar için ancak kahrosun denilir....Rabbim israili kahretsin,oyunlarını bozsun....Yüreği yaralı annelerin,babaların evladlarında yaralarına merhem olsun,onlara dayanabilme gücü versin...Bizlerinde içinden acıma duygusunu,imanımızı almasın....

filistinde bir kardelen
365 gunde bir gun acmak icin bekleyen kardelenler vardir filistinde
evet bugun onun gunu,gunesle birlikte acacak
gelecek yillardan daha mutlu olacak
cocuklar farkedip uzerine dolusacaklar
keyfinden gelecek sne birazdaha erken acmak icin dua edecek

beklenen zaman geldi,gunes dogmak uzere
fakat oda ne yine barut ve kan kokusu
cocuklarin gozleri yasli,anneler feryat ediyor
5 yaslarindaki yavru yeni dogmus
kardesinin cesedine bakiyor

ve o kardelen daha ogleye bile ulasmadan
israil askerinin eyaginin altinda can veriyor
tipki binlerce cocuk gibi

anne bile diyemeden olen bebekler
esine sarilip uyumaya hasret kalan kadinlar
insanca yasama hakki verilmeyen binlerce insan
ve hayata meraba diyemeyen filistin kardelenlarii
cennet sizin topraginiz olsun...

az önce televizyonda izledim türkiyeden tıppi yardımlar gıtmıs 2 tır gıda yardımlarını içeriye almıyorlarmış gıdada israil halkının kara borsada satılıyomuş bide bizim araçlarımızı içeriye almıyolar para karşılıgı israil kendi araçlarıyla alıyorlarmış artık siz düşünün nasıl bir millet olduklarını bunlar para için her şeyi yaparlar bunlara para kazandırmayalım şu anda tüm dünya israili boykot ediyo amerika bile az insan var ama olsun birde arkadaşlar israil mallarının listesi muhakkak elinde olan vardır bu listeyi mail listenizdeki herkese yollarsanız tüm dünyaya ulaşacagından eminim bunların soyları kuruyana kadar boykot edelim savaş bitse boykotumuzu biz devam edelimçünkü bunlar finans güçleri çogaldıgı zaman tekrar bir ülkeye saldıracaktır unutmayın bu bizde olabiliriz

evet arkadaşım ben sivilleri,masumları,beşikteki bebekleri zalimce katledenlere kin duyuyorum.savaşın bile kuralları vardır.efendimiz zamanında,osmanlı zamanında vede aziz türk milletinin yaptığı hangi savaşlarda müslümanlar beşikteki bebeği,masumları katletmiştir.evet benim hayat görüşüm daima haksızlığa karşı haklılıkla karşı gelmektir buda fanatizm değildir arkadaşım .bu benim birey olarak duyarlılıkla verdiğim tepkimdir, farkındaysan düzenlenen mitinglerdede yapılan budur.
Allah'ın aşaladığı millet dedim EVET Kur'anı kerim ayetlerini incelersen bunu çok iyi görürsün zaten.evet bizkimiz ki demişsin ben Allah'ın lanetlediği milleti bu katliamından dolayı birkez daha LANETLİYORUM bundan rahatsız olsanda....

ayrıca bu kin kokan mesajlardan rahatsız oluyorsan yanlış topiktesin arkadaşım çünkü burada herkes yapılan bu zulüm vede katliama büyüüük KİN duyuyor.

Son düzenleme:
'komşusu açken tok yatan bizden değildir' hadisini günümüze uyarlarsak , şu devirde şu teknolojide dünyanın neresinde olursa olsun biz gözlerimizle görüp kulaklarımızla duyduğumuz her adaletsizlik karşısında sorumluyuz ve sessiz kalırsak yargılanıcaz....

drita arkadasin dedigi dogru,bu ülke lanetlenmistir ta ki israilogullari zamanindan.bu insanlar zamaninda simdi oldugu gibi hep sapmislar ve Allah baslarina musibet vermis ama anlamamislar.neyse konumuza dönelim müslüman kardeslerimiz icin tek yürek olup onlar icin elimizden gelen tek seyin dua olacagi icin onlara dua edelim ve israillilerin mallarini, su belli markalari almamakla boykotumuzu sürdürelim.

Lanetli bir devleetten ne beklersinizki, Allahuteala onlari lanetlemis besbelli kalpleri muhurlenmis gozlerine perde cekilmis. zalimler icin yasasin CEHENNEM,Allahuteala verecek belalarini er yada gec.........Hakrolsun israil ALLAH KAHHAR ISMI ILE KAHRU PERISAN ETSIN ONLARI INSAAAA,ALLAH.....

Son düzenleme:
rabbim israili kahnar ismi şerefiylekahretsın
rabbim filistinin yar ve yardımcısı olsun
bu savas artık bitsin :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…