İsraili protesto edelim......

bence kahrolsun diyeceğinize allah onları islah eylsin diyin,allah onlara damerhamet acıma duygusu versin diyin bence sizin de ağızlarınızdan böle lanetli kelimeler çıkmasın :KK43::KK43::KK43:

arkadaşım sivilleri,masum yavrucakları hiiiiç acımadan öldüren,katleden bu zalimleri lanetlemiycemde kimi lanetliycem söylermisin. bunu yapan israil hükümetini bugün kendi vatandaşları bile onaylamıyorken, kusura bakma ama,içimden geldiği gibi ,Allah'ın bile aşaladığı bu milleti ben LANETLERİMkötükedihüso

bence kahrolsun diyeceğinize allah onları islah eylsin diyin,allah onlara damerhamet acıma duygusu versin diyin bence sizin de ağızlarınızdan böle lanetli kelimeler çıkmasın :KK43::KK43::KK43:

arkadasım bunların islahı mümkün DEGIL .. ALLAH KAHHAR İSMİ ŞERFİYLE kahretsın ınsallah:Saruboceq:

arkadaslar gazzeye DUALARINIZI :Saruboceq: israile beddualarınızı esirgemeyın kötükedihüso

arkadaşım sivilleri,masum yavrucakları hiiiiç acımadan öldüren,katleden bu zalimleri lanetlemiycemde kimi lanetliycem söylermisin. bunu yapan israil hükümetini bugün kendi vatandaşları bile onaylamıyorken, kusura bakma ama,içimden geldiği gibi ,Allah'ın bile aşaladığı bu milleti ben LANETLERİMkötükedihüso

ya canım benim yanlış anladınız beni ben onları korumuyorum ama dilini böle kötü şeylerel meşgul edeceğine dua etsen diyorum daha makbule geçer anladın mı şimdi demek istediğimi

kaldırmadı bugun bedenım haberlerı ızlememe,ruhum dayanamadı..

kınıyorum lanet olası israil'i degil ama...

nerede unicef,nerede birleşmiş milletler,hadı onlarıda es gectım.. nerede türkiye, nerede islam devletleri..

neden kimse ses etmiyor.. görusmeler yarına ertelenırken,bugun su saatlerde insanlar öluyor.. sıcacık yataklarında degıl ama... ilac yok,yemek yok,kömur yok..

aklıma sadece sevdıklerım geldi.. ya onların sevdıklerı..

cıkıp caglayanda mılyonlar yurumus.. bana ne? istanbulda onbınler sokaga dökulmüş.. bana ne? filistine ne? garibana ne?

neden serefsız ısraile dur dıyecek kımse yok............

ya canım benim yanlış anladınız beni ben onları korumuyorum ama dilini böle kötü şeylerel meşgul edeceğine dua etsen diyorum daha makbule geçer anladın mı şimdi demek istediğimi

ya canım sen hiç gazete okumuyor televizyon seyretmiyorsun heralde onlar islah olsun demek onlara iyilik yapmaktır onbinler sokaklarda miting yapıyor ALLAH onlar kahretsin diye. Binlerce yıldır azan kavimlerin sonu Mahvolmak değilde nedir bir düşünün isterseniz biri sizin çocuğunuzu ailenizi sevdiklerinizi öldürse bu kadar hümanist yaklaşabilirmisiniz

arkadaşım ben çok şükür duamı ederim,rabbime yalvara yalvara hemde.ama birkez daha belirtiyorum ki Allah'ında aşaladığı, lanetlediği bu milleti bende lanetlerim.kusura bakma ama tüm bu vahşetin karşısında çokta hoşgörülü olamıycamkötükedihüso

Allahh kahretsin kahretsinn başka dicek bişey yokk vicdansızzlarr nasıll kıyıyolar insanlara bebeklere

büyük devletler sadece işlerine gelirse duruma el koyuyorlar ısteseler mudahale edebılır araya gırebılırler ama yapmıyorlar ıste ısraıl ı sıddetle kınıyoruz ordakı masum ınsanlara ve tabııkı musluman kardeslerımıze Yuce Rabbım yardım etsın dua edelım arkadaslar bu yuzyılda boyle bır vahşettt biri bişi yapmalı artık lanet olsun bu zulme savaştannn nefrettt ediyorummmm

az önce haberlerde o ufacık çocukların ağlamalarını,acıdan kıvrandıklarını izledik ve ağladık eşimle
benım bı çocugum yok ama biz yavrularımızın üzerine sinek bile kondurmazken roketlerin ewlatlarının
üzerine düştügünü görüyor ana babalar ama ellerinden bişey gelmiyor
en zooruda bu ya ÇARESİZLİK
allahım yeter artık bitsin bu facia
bitsin bu acı

arkadaşlar dualarımızı eksik etmeyelim. protestomuzuda o soyları kuruyasıca israilin ürünlerini almayarak yapalım bu kana susamış müslüman düşmanı yahudiler yeryüzünde bir tane müslüman kalmayıncaya kadar savaşmayı and içmiş bunu unutmayalım dün ırak bu gün filistin yarın bu felaket bizede uğramaz sanmayalım.YÜCE RABBİM beşikteki bebelerin döşeğinde hasta yatan dedelerin ninelerin yüzüsuyu hürmetine filistin halkını müslüman din kardeşlerimizi korusun esirgeyip muhafaza etsin İNŞALLAH. AMİN.

arkadaşım ben çok şükür duamı ederim,rabbime yalvara yalvara hemde.ama birkez daha belirtiyorum ki Allah'ında aşaladığı, lanetlediği bu milleti bende lanetlerim.kusura bakma ama tüm bu vahşetin karşısında çokta hoşgörülü olamıycamkötükedihüso

Onlar, Allah’ın lanet ettiği kimselerdir. Allah kime lanet ederse, artık ona asla bir yardımcı bulamazsın.Nisa-52.ayet (amenna ve sadekna) dualarımız filistinli kardeşlerimize,rabbimiz yar ve yardımcımız olsun...

arkadaşım marka vermeyin dediğim halde yine vermişsiniz.......:kızgın:lütfen mesajı silin....yoksa topic kapatılacak.......

Mesajı neden sileyim sayın panik bayan :) Edit edilir markalar, olur biter. Nitekim edit ettim, piyasada Mariel diye bir marka yok mesela .

Ne tuhaf yahu. Adamlar orada dünyayı tanımadan insan öldürüyor, biz burada marka adı veremiyoruz. Biz mi çok "prensip sahibi"yiz, yoksa dünyanın düşünce ve ifade özgürlük anlayışının terazisi mi bozulmuş. :1no2:

israilin kahrı için kafirun suresi gücünüz yettiğince ALLAH rızası için okuyun arkadaşlar..
ALLAH filistinli kardeşlerimizin,o masum bebeklerin,annelerin babaların yardımcısı olsun..
kahrolsun israil...............

lütfen yorumlarınız kin kokmasın. Başımıza ne gelirsekoyu fanatizmden geliyor zaten.Ne demek Allah'ın aşağıladığı ? Allah kullarını sever, hesabı sonradan görülür, o ayrı. Millet dediğiniz yekpare birşey değil ki hem, içinde türlü türlüsü var. Biz kimiz ki bi milleti lanetleyelim?

Son düzenleyen: Moderatör:
NEREDEYSE TÜM DÜNYA ZENGİNLERİ YAHUDİ tüm piyasaya hakimler neye elimizi atsak karşımıza onlar çıkıyor loca lrımı desen tarikatlarımı desen azınlıklar ama paralılar dikkatinizi çektimi bütün yahudiler zengin ve zengin oldukları için neredeyse devletleri bile idare ediyorlar dünya niye dur desinki çıkarları var ya israilden
ZALİMLER İÇİN YAŞASIN CEHENNEM

arkadaslar lütfen herkes HİSSETTİKLERİNİ,BİLDİKLERİNİ yazsin..biktik artik gereksiz tartişmalar yüzünden konularin kilitlenmesinden..suanda bir tartişma yok ama birbirimizin yorumlarina laf etmeye baslarsak sonumuz gene kilit olacak..

ben konuyu baslatan degilim..sadece kapatilmamasini isteyen takipçilerdenim..

elinizden birşey gelmiyorsa alın abdest en azından 2 rekat namaz kılın feraha çıkmaları için
ve mutlaka okuya bildiğiniz kadar fil suresini okuyun
bu gün onlara filistine ise yarın bizlere diğer müslümanlara
israil oğulları yer yüzünde tek bir müslüman kalmayana kadar öldürün diye and içmiş bi millet okul çağındaki çocuklarına bile bunu öğreten bi halk daha ne bekliyoruz
yaradana yönelmek için daha ne bekliyoruz illa başımızamı gelmesi lazım
bu olanlar yoldan cıkmış rabbini untmuşlara ibret daha anlamıyormuyuz
şer de allahtan hayırda allahtan bizi yeri göğü yaradan yüce mevladan ona dua etmedikce ondan yardım istemedikce hiç bir şey olmaz
içi sızlayan arkadaşlarım dediğimi yapın lütfen !!

lütfen bu yorumumu okyanlar filistin için niyet ederek bu sureyi okusunlar

Bismillahirrahmanirrahim 1. E lem tera keyfe feale rabbüke bi ashabil fil 2. E lem yecal keydehüm fi tadlil 3. Ve ersele aleyhim tayran ebabil 4. Termihim bi hicaratin min siccil 5. Fecealehüm keasfin mekul

peygamberimizin zamanında allaha inkar gelenler ahireti inkar edenler kabeye saldırldırmak istediğinde bu sure sayesinde rabbim tarafından korundu fillerle kabeye saldırmışlardı ve rabbim onlara ebabil kuşları ile taşlar yağdırıdı

bizlerin elinden gelen tek çare dua lütfen esirgemeyelim rabbim karşılıksız bırakmaz kulları ona yüneldiği sürece

Son düzenleme:
X