İsraili protesto edelim......

bizimdde burda camiilerde para yardimci topluyolar filistinli kardeslerimiz icin insallah sag selim ulasir raya ve artik birileri YETER der o israil manyaklarina

İnsanlık tarihinin en büyük ayıplarından biri.Dünyamız parayla dönüyor.Para yanlısı olanlar haksız olduklarını göre göre yanlış kişilere destek veriyorlar.

Bu soğukta o yavruların,kucakları boş kalan anaların ,gözlerinden yaş yerine kan akan gençlerin suçları nedir.Bu nasıl bir öfkedir tarihlerce yazılmış nasıl bir kindir böyle!

Tüm dünya ticaretini döndüren bu insanların vicdanlarını nereye sakladıklarını çok merak ediyorum..Ve bu ticaret çarkında dönen bir sürü ülkenin!

Toprakları aldın almasına ya verdin bir karışta onlara e be İsrail neden gün yüzü göstermezsin neden yüreğinden sevgiyi eksik edersin?

Allah'ım yardımcıları olsun.İsrail vatandaşların hepsinin yüreğine insaf yerleştirsin.An gelecek ki tarihin en büyük katliamcıları olarak anılacaklar ki şimdiden bunun hikayesini yazıyorlar..

Onlar için şuanın en büyük kazancı yarınlarının en büyük kaybı olarak ellerine geçecektir!

İnşallah kısa zamanda bu acımasız katliamlar biter dünyamızda huzur ve barış hakim olur..İnsanlık uzun süredir almadığı derin soluğu yıllar sonrasında alır...

dun aksam ızlerken goruntulerı mahvoldum nasıl bır vıcdansızlık YARAB o mınnacık bebeler paramparca oluyor ana babaları nasıl dayanır onları boyle gormeye ALLAH YARDIMCILARI OLSUN ...KAHROLSUN İSRAİL

günlerdir yediğimiz lokma uyuduğumuz uyku haram bize vicdan sahibi olan hiçkimse bu katliama kayıtsız kalamaz .yüce kitabımız bizi bu millete karşı yüzyıllar öncesinnden uyardığı halde biz bu millete karşı hala tedbirimizi almıyoruz bunu üstüne devlet anlaşmaları imzalıyoruz ben konuya başka bir pencereden bakmak istiyorum .bu anlaşmalar neden yapılıyo .neden ülke olarak biz de ambargo uygulamıyoruz neden teröristleri besleyenlerle su elektirik her türlü yatırım ilşilerimizi devam ettiriyoruz unutmayalım bugün onlara yarın bize ülkemiz ezelden beri parçalanmak istenen bir ülke tarih tekerrürden ibarettir bu katliamlar haçlı oyunlarının uzantısıddır. insani yardımlar kaç yaraya merhem olur sadece vicdanlarımızın sesinii biraz olsun azaltmaya belki bastırmaya bu tür katliamlar ülke politikası olarak tavır koymayla azalır diğer arkadaşlarımızın dediğği gibi sözde ermeni soykırımının peşine düşenler nice müslüman halka yapılan soykırımları görmezden gelenler ve özür kampanyasına imza atanlar şimdi nerdesiniz orta doğu ateş çemberi ülke olarak güçlü olmamız gerekiyor çünkü bizteğet geçtiği söylenen krizin bizi götüreceği ve götürülmek istenen yer tıpkı eskiden osmanlının borçlar batağına batırılarak parçalanmak istendiği yerle aynıdır ama unutmayın bu millet bu türk insanı hiçmir ulusa benzemez

almayın arkadaşım amerikan israil mallarını . Forumları azcık okuyun, ne kadar herşeyden habersiz, kendi haline dalmış, çamaşırını Momo mu Mariel (şaron) mi, Mvernel mi daha güzel kokutur vs.'yle gün dolduran kadınların sayıca çokluğunu görürsünüz. Kırın kıçınızı evde yapın yemeğinizi yemeyin o amerikan pizzacılarından fast foodcularından. Emek verin azcık, arayın bulun internetten hangileri israil ve amerikan malı ürünler, almayın, her aldığınız üründe mermilere bombalara katkıda bulunmayın.

Not: iÇİNDE marka isimleri yer alması sebebiyle edit talebi gelmiştir, edit edilmiş olup piyasada yukarıda "isim benzerliği" olan markalar yoktur (!)

Son düzenleyen: Moderatör:
kahrolsun İSRAİLLL off filistine beişeyler yapamamk beni çok üzüyoo yaa YARABBİM NOLURSUNN BU ZULÜM BİTSİN MÜSLÜMANLARINDA YÜZÜ GÜLSÜNN AMİNNN

İnsan olanın vicdanının dayanmayacağı sahneler görüyoruz tv lerde.Dayanamıyorum ben artık arkadaşlar lütfen duayrlı olalım ve israilin mallarını kullanmayalım.Çoğu maiile geliyor zaten hangi markalar olduğu lütfen biz orda atılan silahın,bombanın parasını vermeyelim o adilere...

Ben kendim bildim bileli İsraili protesto ediyorum zaten
Her yönden her şekilde
kötükedihüsokötükedihüsokötükedihüso
:eek:klava::eek:klava::eek:klava:

Tarihinde katliama uğramış,bu sayede insanlığın acıma duygularına nail olmuş bir ırkın ,kahrolacası bir davranış sergilemesi.kendisine yapılan benzer yaklaşımları uygulamaya koyması , tüm insanlık özellikle de AB ve ABD buna sessiz kalabiliyor ve hatta destekliyorsa yazıklar olsun.uygarım diyen ulus ve ırklarada yazıklar olsun.işte en büyük sinyal burada,akıldan çıkarılmaması gereken her zaman göz önünde olması gereken....ÇIKARIN olduğu yerde insanlık yok...anahtar düşünce bu olmalı.ve her şey bunun üzerinde dönmüyormu sevgili arkadaşlarım..
lütfen benin avatarımı kullanmaya başlayın.en azından boykotumuzu böylesine sergileyelim.barış gelene kadar bu avatarı hepinizde görmek isterim.hoşçakalınız

o bebekleri çocukları,çaresiz kardeşlerimizi gördükçe içim parçalanıyo.hele çaresiz,elden bir şey gelemeden öylece bakmak çok fena.Allah ım ne olursun bir an önce bu insan vahşetini durdur.yüreğinde zerre vicdan kalmamışların şerrinden bu insanları koru! KAHROLSUN İSRAİL,KAHROLSUN AMERİKA!!

az önce haberlerde izledim ki katil israil yasaklı misket bombalarıda kullanmaya başlamış.
bu bombalar sadece hedefi değil onun çevresinide vuruyor.buda siviller ve çocuklar için ölüm tuzağı demek.görüntüler dehşet vericiydi.ve hala birleşmiş milletler sessizliğini koruyor.bu katliama sessiz kalan anlayışıda katil israille birlikte kınıyorum.

Evet aynen ben de izledim ve hala izliyorum.inanamıyorum bu katliama.göz göre göre :KK43:

Şehid Şeyh Ahmed Yasin'in duası!!!

ALLAH'ım! Ümmetin suskunluğunu Sana şikayet ediyorum!

Ben ki kocamış bir yaşlıyım. Kurumuş iki elim, ne kalem tutuyor ne de silah!..
Sesimle yeri inletecek güçte bir hatip de değilim!..
Ben ki saçları ağarmış, ömrünün son demlerinde, türlü hastalıkların yıktığı ve üzerinde zamanın belalarının estiği biriyim!..
Tek isteğim benim gibi, Müslümanların zaaf ve aczinden müteessir olanların yazmasıdır!..

Siz ey Müslümanlar! Suskun ve aciz, helak olmuş ölüler!..

Hâlâ kalpleriniz sızlamıyor mu, başımıza gelen bu acı felaketler karşısında?..
Bir halk yok mu? Hiç mi kimse yok,ALLAH için ve ümmetin namusu için kızacak?..
Şerefli direnişçilerken, bizleri katil teröristler olarak ilan edenlere karşı duracak!..
Bu ümmet utanmaz mı, şerefi çiğnenirken? ..

Siyonist katilleri ve uluslararası işbirlikçilerini görmezden gelirken!..
Omuzlarımıza el verecek ve göz yaşlarımızı silecek bir bakış!..
Bu ümmetin kurumları, sivil güçleri, partileri, teşkilatları ve bariz şahsiyetleri,ALLAH için kızmaz mı!? Tümü birden sokaklara dökülüp, bizim için dua etmeye;
Ey RABBimiz! Gücümüzü topla, zaafımızı gider ve mümin kullarına yardım et! diye çağıramaz mı!?..
Buna da mı gücünüz yetmiyor!?..
Yakında bizim büyük ölümlerimizi duyacaksınız, o zaman alınlarımızda şu yazılacak:
Bizler direndik! İleri atıldık ve kaçmadık!..
Ve bizimle birlikte çocuklarımız, kadınlarımız, yaşlılarımız ve gençlerimiz ölecek!..
Onları, bu suspus ve bön ümmete yakıt yapacağız!..
Bizden, teslim olmamızı ve beyaz bayrak dikmemizi beklemeyin!..
Çünkü biz, bunu yapsak da öleceğimizi biliyoruz. Bırakın savaşçı onuruyla ölelim!..
Dilerseniz bizimle olun, elinizden geldiğince, öcümüzü sizden her biri boynuna taksın!..
Dilerseniz bize acıyarak ölümümüzü izleyin! ..

Temennimiz, ALLAH'ın, emaneti savsaklayan herkesten kısas almasıdır!..
Umarız bizim aleyhimize olmazsınız! ALLAH aşkına, bari aleyhimize olmayın!..
Ey ümmetin liderleri, ey ümmetin halkları!..
ALLAH'ım! Sana şikayette bulunuyorum Sana şikayette bulunuyorum..
Sana şikayette bulunuyorum..

Gücümün azlığını, imkanımın yetersizliğini ve insanlara karşı zaafımı sana şikayet ediyorum..

Sen mustazafların RABBisin Sen bizim RABBimizsin Bizi kime bırakıyorsun?..
Bize cehennem olacak uzaklara mı? Veya düşmana mı?..
ALLAHım! Akıtılan kanlar, dokunulan ırzlar, çiğnenen hürmetler, yetim bırakılan çocuklar, oğlunu yitirmiş anneler, dul kalmış kadınlar, yıkılmış evler ve ifsad edilmiş ekinler aşkına sana şikayette bulunuyorum…
Sana şikayette bulunuyorum! Gücümüz dağıldı ve Birliğimiz bozuldu Yollarımız ayrıldı Halkımızın zaafını ve ümmetimizin bize yardım edip, düşmanı yenmedeki aczini Sana şikayet ediyoruz…

ben de misket bombalarını izledim. yıkıcılığının ve yasak olmasının yanında görüntüsü daha bir dikkatimi çekti. kutlama yapıp havayi fişek patlatır gibi.savaş ve kutlama yanyana aman Allah ım nasıl bir zihniyet bu. hem piskolojik hemde bedensel bir bomba

KAHROLSUN İSRAiL.
ALLAH BELALARINI VERSiN.
ULUSLARARASI TOPLUMLAR, ÜLKELER HERKES BİR DUR DEMELi BU KATLİAMA.
YAZIK ONCA MASUM İNSANA...

Şehid Şeyh Ahmed Yasin'in duası!!!

ALLAH'ım! Ümmetin suskunluğunu Sana şikayet ediyorum!

Ben ki kocamış bir yaşlıyım. Kurumuş iki elim, ne kalem tutuyor ne de silah!..
Sesimle yeri inletecek güçte bir hatip de değilim!..
Ben ki saçları ağarmış, ömrünün son demlerinde, türlü hastalıkların yıktığı ve üzerinde zamanın belalarının estiği biriyim!..
Tek isteğim benim gibi, Müslümanların zaaf ve aczinden müteessir olanların yazmasıdır!..

Siz ey Müslümanlar! Suskun ve aciz, helak olmuş ölüler!..

Hâlâ kalpleriniz sızlamıyor mu, başımıza gelen bu acı felaketler karşısında?..
Bir halk yok mu? Hiç mi kimse yok,ALLAH için ve ümmetin namusu için kızacak?..
Şerefli direnişçilerken, bizleri katil teröristler olarak ilan edenlere karşı duracak!..
Bu ümmet utanmaz mı, şerefi çiğnenirken? ..

Siyonist katilleri ve uluslararası işbirlikçilerini görmezden gelirken!..
Omuzlarımıza el verecek ve göz yaşlarımızı silecek bir bakış!..
Bu ümmetin kurumları, sivil güçleri, partileri, teşkilatları ve bariz şahsiyetleri,ALLAH için kızmaz mı!? Tümü birden sokaklara dökülüp, bizim için dua etmeye;
Ey RABBimiz! Gücümüzü topla, zaafımızı gider ve mümin kullarına yardım et! diye çağıramaz mı!?..
Buna da mı gücünüz yetmiyor!?..
Yakında bizim büyük ölümlerimizi duyacaksınız, o zaman alınlarımızda şu yazılacak:
Bizler direndik! İleri atıldık ve kaçmadık!..
Ve bizimle birlikte çocuklarımız, kadınlarımız, yaşlılarımız ve gençlerimiz ölecek!..
Onları, bu suspus ve bön ümmete yakıt yapacağız!..
Bizden, teslim olmamızı ve beyaz bayrak dikmemizi beklemeyin!..
Çünkü biz, bunu yapsak da öleceğimizi biliyoruz. Bırakın savaşçı onuruyla ölelim!..
Dilerseniz bizimle olun, elinizden geldiğince, öcümüzü sizden her biri boynuna taksın!..
Dilerseniz bize acıyarak ölümümüzü izleyin! ..

Temennimiz, ALLAH'ın, emaneti savsaklayan herkesten kısas almasıdır!..
Umarız bizim aleyhimize olmazsınız! ALLAH aşkına, bari aleyhimize olmayın!..
Ey ümmetin liderleri, ey ümmetin halkları!..
ALLAH'ım! Sana şikayette bulunuyorum Sana şikayette bulunuyorum..
Sana şikayette bulunuyorum..

Gücümün azlığını, imkanımın yetersizliğini ve insanlara karşı zaafımı sana şikayet ediyorum..

Sen mustazafların RABBisin Sen bizim RABBimizsin Bizi kime bırakıyorsun?..
Bize cehennem olacak uzaklara mı? Veya düşmana mı?..
ALLAHım! Akıtılan kanlar, dokunulan ırzlar, çiğnenen hürmetler, yetim bırakılan çocuklar, oğlunu yitirmiş anneler, dul kalmış kadınlar, yıkılmış evler ve ifsad edilmiş ekinler aşkına sana şikayette bulunuyorum…
Sana şikayette bulunuyorum! Gücümüz dağıldı ve Birliğimiz bozuldu Yollarımız ayrıldı Halkımızın zaafını ve ümmetimizin bize yardım edip, düşmanı yenmedeki aczini Sana şikayet ediyoruz…

senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

bence kahrolsun diyeceğinize allah onları islah eylsin diyin,allah onlara damerhamet acıma duygusu versin diyin bence sizin de ağızlarınızdan böle lanetli kelimeler çıkmasın :KK43::KK43::KK43:

X