İsim Vererek İstediğin Yorumu Yap

silemedim datlum yaa havalar kötü gitti hep geçen hafta da İstanbuldaydım artık tam anlamıyla havalar açtı hafta sonu silicem inşallah içim rahat eder tüm evi kaldırıcam ohh bir güzel bahar temizliği bize hafta ortası 1 mayısta da izin var haftasonu yorulsam da iki gün mesai yapıp yine dinlenicem :KK34:

evet 1 mayısta tatil ne gzel:KK76: yapar sonra bi güzel tadını çıkararsın.
benim evinde çok ihtiyacı var bende inşallah bi enerji toplar da yaprım o temziliği

Gofretto ile Sovr86, aynı süreçlerden geçen gelinleriz. Fikirlerimiz de genelde aynı :13:
En iyi Ous ev işi yapan Ous'tur :KK6::KK1:

Badezuzum, hemşom ve kendine özgü mizah yeteneği olan arkadaşım :13: Allah gönlüne göre veriyor çok şükür.

Körler sağırlar birbirini ağırlar :)
Beetlee nin Ausencia yorumu dışında herkes birbirini ağırlamış.
Diğer topicte isim vermeden yazdığınız kişilerden niye söz edemiyorsunuz?

anlatmak istediğin şey doğru olabilir ama kelimelerin yanlış, insnaın sevdiği kişilerden söz tmesi, körlük mü sağırlık mı, insanı beğenildiğini duymaktan başka ne güzelce motive edebilr ki.

Crndgn'ın yorumunu üstüme almıyorum
Bahsettiği nick vermeden yorum yapılan diğer topiğe hiç yorum yapmamıştım
Zaten yüzüne söyleyemiyorsam başka yerde de yazmam ben
Bilen bilir :KK3:

anlatmak istediğin şey doğru olabilir ama kelimelerin yanlış, insnaın sevdiği kişilerden söz tmesi, körlük mü sağırlık mı, insanı beğenildiğini duymaktan başka ne güzelce motive edebilr ki.

Yerinde eleştiriyi severim.
Eleştiriniz için teşekkürler.
...
Yineliyorum isim vermeden diğer topicte yapılan iğneli yorumlar, iş isim vererek yorum yapmaya gelince neden yok?

Hiç tanımama rağmen, yorumlarını ve üslubunu beğenmediğim, cümlelerini ordan burdan alarak kullandığını ve yapmacık olduğunu düşündüğüm üye --Ausencia.

Bir konuda benden bilgisini esirgemeyen, yardımsever ve üslubu hoş üye-- elmeyra.

X