İsim Vererek İstediğin Yorumu Yap

İlkay10 : 2012 gelinlerinden tanıdığım, sevecen, şı sıralar eşinin asker yolunu gözlüyor çabucak kavuşmalarını diliyorum :KK16:

Elossa becerikli on parmağında on marifet denilen insanın ta kendisi...Yaşına rağmen on numara usta.

Hiçbisi fake konular dedektifi.

Office yorumlarını kati suretle beğendiğim enden yorumculardan birisi.

şu ad vererek olumsuz yorum yapma olayına gelince,bende düşüncemi söyleyeyim,
şahsen bunu tasvip etmiyorum. ha veren olabilir elbette. onların tercihi.
ama ad vererek o kişiyi üzmek ve rencide etmek bana ters geliyor.
zaten herkesin mizacı aynı değil ki. şimdi biri ad verir adı veriilen kişi gelir bir laf ona yazar. oda ona. başlar tartışma.
şimdiye kadar sanırım bir üyennin adı verildi. oda serinkanlılığını korudu.
ama korumayanda olurdu. sonuçta nolacak. birbirine giren üyeler:.
gelsin. banlar ve topiğin kapanması.
the end

Son düzenleme:
Surrender ; hayalimde canlandırdığım kadarıyla kumral birisi.Saçları uzun kahve tonlarına sahip.
Alımlı birisi.Gözlük takıyor olabilir.Çok kitap okuyan biri.
Kim 500 milyar istere katılsa iyi para alır dediğim insan.
Evinde mini bir kütüphanesi olduğuna inandığım zatı muhterem.
Haksızlığa tahammülü olmayan biri.
Onu bulmak isteyenler forumun kitaplığına baksın .
:KK16:

gözlük kullanmadım hiç :=) saç konusu da doğru :KK53: evet haksızlık konusunda kesınlıkle haklısın
asla tahammulum yok, deliriyorum resmen.

sen o kütüphaneyı görmedin mi kuzum? dün eklemiştim kitap köşemi :KK1::KK31:

Souvvenir : Çeyizin kitabını yazıyodu :KK1: epeydir görünmüyor
İşe ara verdiğinden dolayı sanırım..

Dobralik yaparsın bi kaç kişi beğenir ama hakkında konuşulan kişi beğenmez kibler bani yersin:KK1:
Yani demem o ki herkes ausencia gibi olmaz burasinin bi oyun bölümü olduğunu anlamaz
O yüzden sevdiğim kişilere yorum yapıyorum ben şahsen bunu yagcilik olarak görenlerin de içlerinde en ufak sevgi olmadığına inanıyorum

G-String Giyen Su Aygırı : Kendisini nickinden dolayı şişman sandığım,
Hiçte öyle olmayan
Üç pastayla doğum günü kutlayan arkadaşımız :KK1:
Ne yapayım o resim gözümün önünden gitmiyor :KK17:

Dobralik yaparsın bi kaç kişi beğenir ama hakkında konuşulan kişi beğenmez kibler bani yersin:KK1:
Yani demem o ki herkes ausencia gibi olmaz burasinin bi oyun bölümü olduğunu anlamaz
O yüzden sevdiğim kişilere yorum yapıyorum ben şahsen bunu yagcilik olarak görenlerin de içlerinde en ufak sevgi olmadığına inanıyorum

dobralık yapmam gerekiyorsa yaparım, ama bunu kalp kırmadan yapmak için uğraşırım. kişiler değil fikirlerle çatışırım , kib falan umrumda değil. ne düşündüğünüzü kırmadnan dökmeden söylemeye çalışmaktan daha tabi ne olabilir ki. en sevmediğim şey övünmektir ama ne yapyım bi kereceik yaptığım şu yorumuda mazur görün artık

sashamia88 ; canım arkadasım kalbı de kendısı gıbı guzel.çok iyi ve masum, aynı zamanda cok akıllı olgun bı ınsan aynı dili konusuyoruz kendıme benzetıyorum sevıyorum seniii

gwencooper ; mankenım benım, siyasi ve genel hayat görüşümün uyum sağladıgı cok sevdıgım ortak özelliklerimizin oldugu canım arkadasım sevıyom len senı de:KK1:

ıkı arkadasımı da cooook sevıyorum bız artık hayatın cilveleriyle olgunlasmıs muhabbetı bol 3 kafadarız...yakında da bulusuyoruz ınsallaaahhhh mucuukkkluyorum ıkınızıde burdan....:21:

X