İsim Vererek İstediğin Yorumu Yap

Datlucadumm adı üzere hem tatlı hem biraz cadı datlumuz iştee her ne kadar kendisi beni unutsa daa :KK19:

Datlucadumm adı üzere hem tatlı hem biraz cadı datlumuz iştee her ne kadar kendisi beni unutsa daa :KK19:

ne unutması kız. beyin tutullması diyelim biz ona :KK19:

sen unutulacak bir arkadaş değilsin ki. insna haliden anlayan, sıcak smimimi, anlayışlı ve erdemli bir kişiliksin:KK19:

buzin: öyle olmasa da benim onu gecelerin kadını sandığım azimli, mert, naif, sempatik (hal ve hareketleri ile) candan arkadaşım:KK19:

HanimKelesimiGetir -ablam yaaa:KK19:senin o kizinca diline biber surerim lafina bayiliyorum:KK9::KK9::KK9::KK9:bi de bdv de konunun en pik noktasinda yazmiyomusun oluyorum gulmekten:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
candannn-diger ablam beni simdiye kadar coze bilen tek kisi:KK19:o kadar guzel yaziyor ki donup donup okuyasim geliyor:KK16::KK16:insan bu kadar mi kulturlu olur:KK19:

Son düzenleme:
Ausence: yorumlarını, karakterini severek takip ettiğim güzel ve olgun aynı zamanda şiirleirnide çok beğendim, sözcklerini duygularına tercüman etmesini bilmiş güzel şahsiyet:KK16:iyiki varsın:KK19:

Datlucadu-sevimli,seker bi o kadar da kirilgan,naif,duygusal:KK19:
Ausence-duygusal,yeri geldiginde hatasini kabul eden ,herkesin kalbini fetheden hatunum
Meg-yahu boyle editor mu olur:KK1:bu hatun bildigin pamuk:KK9:seviyorum seni megim bebekim:KK19:
okypete-editorlerin gozu,dobra insan,beyaz beyazdir siyah siyahdir onun icin ortasi yok:KK16:

Bu iki ausence ben değilmişim bir de :KK1:

Teşekkürler güzeller :KK16:

HanimKelesimiGetir -ablam yaaa:KK19:senin o kizinca diline biber surerim lafina bayiliyorum:KK9::KK9::KK9::KK9:bi de bdv de konunun en pik noktasinda yazmiyomusun oluyorum gulmekten:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
candannn-diger alam beni simdiye kadar coze bilen tek kisi:KK19:o kadar guzel yaziyor ki donup donup okuyasim geliyor:KK16::KK16:insan bu kadar mi kulturlu olur:KK19:

Canım benim sağolasın güzel sözlerin için :KK19: napıyım ya kızdırmasınlar beni de söylemeyim bende biber sürerim diye :KK53: fenomen lafım zaten :KK1: :KK16::KK16::KK16:

ne unutması kız. beyin tutullması diyelim biz ona :KK19:

sen unutulacak bir arkadaş değilsin ki. insna haliden anlayan, sıcak smimimi, anlayışlı ve erdemli bir kişiliksin:KK19:

teşekkürler balım benim bimukabele. Zorla böyle yorum yaptırılır aahahhaa başka bana yorum yapmak isteyen varsa bekliyorum seven sevmeyen :KK60: :KK60:

buzin: öyle olmasa da benim onu gecelerin kadını sandığım azimli, mert, naif, sempatik (hal ve hareketleri ile) candan arkadaşım:KK19:

gecelerin kadını mı sandın :KK60: :KK60:

Kardelen : Kanı birine kaynadığında mükemmel bir arkadaş, dost, biraz alıngan sonna pek yemek yemeyi sevmeyen çoğu yemekle arası olmayan nadide kişilik herşeyiyle olgun, olumlu, içinde herşeyi yaşamayı seven pek açılmayan, birini sevmezse de asla ısınamayan birisi birçok dostu bir araya getiren topik demirbaşı :KK16:

G-string_Giyen_Su_Aygiri; açık sözlü, iyi kalpli, her yere yetişen anne gibi gelıyor bana :)
AmyWinehouse; çok farklı bir insan, bir insana göre fazla iyi...müzik konusunda beni geçti:KK53:
greenjade; sağlam karakterli bir insan, onu tanımayanlar için büyük bir kayıp:KK53::KK19:

sashamia88; meraklı,fazla sevimli, iyi yetişmiş bir kız:KK19:

okypete; güzel ablam benim, kendini güzel sanan birçok kadından daha güzel, ve bu durumuyla asla övünmüyor:KK31: doğal hatun yani:KK33: tanıyan nasıl bir insan oldugunu bilir :) kaybedılmemesi gereken bir insan

tweeyt; fazla meraklı, kalbinde kötülük beslemeyen temiz kalpli bir tip:KK53:
güzel sözlerine çok teşekkürler canım.
ama artık bu yaştan sonra güzellikten çok sağlık derdindeyim ondandır.:))
ah şu romatizmalarım derrrmişim:KK53:
ha hoş bakımı severim o ayrı..:KK34:
ama,yaşıma göre eh idare ediyoruz işte.:KK9:
bende yazayım o zaman.
surrender.
benim tatlı ,güzel,kitap kurdum. kültürlü ve kaliteli kardeşim benim. onunla ilk diyoloğumuzda olaylı bir kiblenme yaşadık ama o diyolog bizi birbirimizle tanıştırdı. ve tanışış o tanışış.
G-string_Giyen_Su_Aygiri

bütün yorumlarımı benle aynı olur. ne düşünsem aynını yazdığını yazdığını görüyorum. seviyorum seni.

hayyal.
gel benim esmer prensesim.özledim seni. naif ,ince kibar arkadaşım. facede hergün özelleşiyoruz ama kkdada görmek istiyorum seni.

[h=4]AmyWinehouse[/h] kibar ,şeker,müzik kraliçesi.. ve çokta duygusal.
bu arada yorumlarını çok beğendiklerim var.

azerinn
yemeklerinide kendinide çok beğeniyorum.
yorumlarını beğendiklerim,
beetle,medcezir,elmayra,cincikk,

aklıma geldikçe yorumlarını beğendiklerimi ekleyeceğim.
lirik güzelim.
benim manken görünümlü ,şekermi şeker arkadaşım 2008den beri kk da iletişimi hiç koparmadığım biriciğim.
ve narmığım.
kkda görmek istediğim ve özlediğim ama şu an burada olmayan arkadaşım.onunla facede hergün görüşüyoruz o ayrı.

Son düzenleme:
G-string_Giyen_Su_Aygiri;
eski avatarını nickinle çok bağdaştırdım sanırımm, bunu şeedemedimm :KK9::KK9::KK9:

Datlucadu-sevimli,seker bi o kadar da kirilgan,naif,duygusal:KK19:
Ausence-duygusal,yeri geldiginde hatasini kabul eden ,herkesin kalbini fetheden hatunum
Meg-yahu boyle editor mu olur:KK1:bu hatun bildigin pamuk:KK9:seviyorum seni megim bebekim:KK19:
okypete-editorlerin gozu,dobra insan,beyaz beyazdir siyah siyahdir onun icin ortasi yok:KK16:
oo. teşekkürler. beni çözmüşsün. zamanında bu dobralığımdan çok şimşekleri çekmiştim.ama ne yapayım ki huyum bu. :KK9:

Surrender; dostum diyebileceğim tek insan. :KK19:
:KK19:..................:KK19:
Surrender: kzım bu kadar genç yaşta da alim olur mu insan. rekorklara koşuyorsun. ciddiyetinin altında bir muzip, muzipin altında bir ciddiyet var. bana hangi yüzünü gösterecen:KK34:
allah allah, çok mu ciddiyim ben:KK23: hangi yüzümü hak edıyorsan onu göstericem :KK53: :KK60:
güzel sözlerine çok teşekkürler canım.
ama artık bu yaştan sonra güzellikten çok sağlık derdindeyim ondandır.:))
ah şu romatizmalarım derrrmişim:KK53:
ha hoş bakımı severim o ayrı..:KK34:
ama,yaşıma göre eh idare ediyoruz işte.:KK9:
bende yazayım o zaman.
surrender.
benim tatlı ,güzel,kitap kurdum. kültürlü ve kaliteli kardeşim benim. onunla ilk diyoloğumuzda olaylı bir kiblenme yaşadık ama o diyolog bizi birbirimizle tanıştırdı. ve tanışış o tanışış.
[/URL]

[h=4]http://www.kadinlarkulubu.com/member.php?u=305115[/h]

evet, her kötü şey de vardır bir hayır:KK31:
umarım en kısa sürede İstanbul'da olursun :KK31::KK19:
ve o meşhur günlerimize başlarız:KK1:

• kazen ---> yüzyüze iletişim de de çok sıcakkanlı ve gerçekten forumda hazırcevap,eprili :KK1:
  • tbucu ---> yaklaşık 1-2 aydır tanışıyo olmamıza rağmen çoooook uzun zamandır tanıyo gibiyim,benden biri..canımın içisi :KK69:
  • lazkizi34 ---> oyun topiğinde tanıştığım,içten ve sıcakkanlı bi hatun :KK34:
  • shanna ---> ilk tanışıklığımızda aldım olumlu elektrik,sevimli seni :KK16:
  • zuhalzerrin ---> tatlı mı tatlı,içi niyet dolu arkadaşım
  • eylul166 ---> k'daki ilk arkadaım diyebilirim..arkadaşı,dostum oldu,kankam oldu..paylaşımlarımız büyük :KK34:
  • Makarakara ---> yazmadan geçemem!! benim canım,kardeşim,dostum,can yoldaşım,herbişeyim..sevgsine,bağlılığına ve samimiyetine sonsuz güvenebileceğim,gözüm kapalı güvendiim insan :KK54:
  • Surrender ---> belki öyle çooook tanımıyorum yorum yapcak kadar ama o da bi terazi :KK1: bu bana yetti onu sevmem için :KK34:

:KK19:..................:KK19:

allah allah, çok mu ciddiyim ben:KK23: hangi yüzümü hak edıyorsan onu göstericem :KK53: :KK60:

evet, her kötü şey de vardır bir hayır:KK31:
umarım en kısa sürede İstanbul'da olursun :KK31::KK19:
ve o meşhur günlerimize başlarız:KK1:
valla öyle o tarihe geçen gecdee tanıştık senle.. güzel geyikti bu arada:)
yarın eve bir alıcı daha gelecek. dua et alsın evide geleyim yedi tepelime ve senle hayyalle ,jadeyide alırız bir boğaza karşı bir buluşma yaparız inşallah.

• kazen ---> yüzyüze iletişim de de çok sıcakkanlı ve gerçekten forumda hazırcevap,eprili :KK1:
  • tbucu ---> yaklaşık 1-2 aydır tanışıyo olmamıza rağmen çoooook uzun zamandır tanıyo gibiyim,benden biri..canımın içisi :KK69:
  • lazkizi34 ---> oyun topiğinde tanıştığım,içten ve sıcakkanlı bi hatun :KK34:
  • shanna ---> ilk tanışıklığımızda aldım olumlu elektrik,sevimli seni :KK16:
  • zuhalzerrin ---> tatlı mı tatlı,içi niyet dolu arkadaşım
  • eylul166 ---> k'daki ilk arkadaım diyebilirim..arkadaşı,dostum oldu,kankam oldu..paylaşımlarımız büyük :KK34:
  • Makarakara ---> yazmadan geçemem!! benim canım,kardeşim,dostum,can yoldaşım,herbişeyim..sevgsine,bağlılığına ve samimiyetine sonsuz güvenebileceğim,gözüm kapalı güvendiim insan :KK54:
  • Surrender ---> belki öyle çooook tanımıyorum yorum yapcak kadar ama o da bi terazi :KK1: bu bana yetti onu sevmem için :KK34:
aynı düşünceler içindeyiz:KK31::KK1::KK1:
valla öyle o tarihe geçen gecdee tanıştık senle.. güzel geyikti bu arada:)
yarın eve bir alıcı daha gelecek. dua et alsın evide geleyim yedi tepelime ve senle hayyalle ,jadeyide alırız bir boğaza karşı bir buluşma yaparız inşallah.
:KK9: inşallah :) :KK31: mübarek cumanın hayrına
umarım en kısa süre içinde hallolur ev işin :KK31:

X