İsim Vererek İstediğin Yorumu Yap

tuz:bi insan haya tecrübesiyle bukadarmı olgun davranır,insanı üzmeyen, bilgili,zeki ve çok iyi bi anne

amywinehouse:güzel polyannam benim ,şarkılarıyla alıp götüren ..seninle sabahtan akşama kadar sohbet ederdim bıkmadan hiç

mune:çok zeki ve çok mantklı aklın alamayacagı lüks cevaplar.....

kazen :hazır cevap:18:

elossa:çok becerikli ve pratik

g-string_giyen_su_aygiri:hayatta verdigi mücadeleler karşısında yılmadan ayakta durabilen,ve buradan biçok konuda yardım sever

tweety:her an ve her konuda konu açan.:KK9:.konular hakkında mantıklı,ve şaşırtıcı cevaplar yazan ..anne olmayı çok istiyon bi yoldaşım,espirilerine ve onlar hakkında smile kullanması .süper sinnnnn:KK34:..seviyorum seni :KK17:

şimdilik bukkaddar:KK36::KK24:

tuz:bi insan haya tecrübesiyle bukadarmı olgun davranır,insanı üzmeyen, bilgili,zeki ve çok iyi bi anne

amywinehouse:güzel polyannam benim ,şarkılarıyla alıp götüren ..seninle sabahtan akşama kadar sohbet ederdim bıkmadan hiç

g-string_giyen_su_aygiri:hayatta verdigi mücadeleler karşısında yılmadan ayakta durabilen,ve buradan biçok konuda yardım sever

tweety:her an ve her konuda konu açan.:KK9:.konular hakkında mantıklı,ve şaşırtıcı cevaplar yazan ..anne olmayı çok istiyon bi yoldaşım,espirilerine ve onlar hakkında smile kullanması .süper sinnnnn:KK34:..seviyorum seni :KK17:

Bana seni seviyorum yazdın mı yoksam ben mi görmedim :63:

bende seni seviyorum canim :KK16:
iyisin,marifetlisin sende süpersinnn :KK16:
hamileykenki yaptigin kisliklari unuttum sanma :KK1:

bende seni seviyorum canim :KK16:
iyisin,marifetlisin sende süpersinnn :KK16:
hamileykenki yaptigin kisliklari unuttum sanma :KK1:

hehe busenede devam kışlıkları baalım iki minnoşla nasıl yaparsam
twetycim konu açayım dur ben yazın bu kurular hakknıda resimli falan nasıl olur
merakla bekleyin anacım

sashamia88 delü :KK53: kaderdaşım canım cigerim tartıssakda sonrasında hicbirsey olmamıs gibi konusup gulusebilecegim kdr yakın gordugum dunyalar guzeliii arkadasım

tilda sarı cicegim sakin ılımlı herseyimi anlatabilcek kadar guvenebilcegim bir kac insandan biri ikiside mukemmel canlılar :KK52: seviyorum onları

Bacaksız
Tek kelimeyle dostum, tatlı dilllim güleryüzlüm, zombiim :)

Ambivalan
Kaderdaşım akıllı hatunum güzelim :)

Beautify
Gülmekten bişey yazamıyorum hakkında :)

Son düzenleme:
patsy:canim arkadasim:KK19:eski mutlu gunlerini ozledigim hep mutlu olmasini istedigim kankim:KK31::13:
g-string_giyen_su_aygiri:benim konumdan ilham alip konu acan ama bana haber vermeyen hatun kustum iste:63::63::63::63::63:
estalmus:kadim dostum:KK19:super dadi adayi:KK9::KK9::KK9:ayni herufu yariya bolup evlenmisiz sanki:KK9::KK9::KK9::KK9:

Son düzenleme:
Kulitta: ne kadar olgun , ne kadar mütevazi ne kadar alim bir hatunsun sen. ağır başlı KK daşım, iyi ki varsın:KK16:
Amy Winehouse: kalbinin sıcaklı bu metal aletti bile ısıtıyorya daha ne diyim. Surrender yazmış, hiç mi sinirlenmez bir insan diye . öyle birisin işte . iyiki varsın:KK16:
Lisabella: bir insan bu kadar mı güzel ve tatlı, sempatik, cana yakın, olur. iyiki varsın :KK19::KK19:
Ehlimana: tatlı meraklı kitap kurdu, güzel kişilik:KK19:
PrensesPeri: ne kadar seviyeli ve olgun bir genç kızssın sen:KK19:
Nevreste: bir insan o kadar becerikli olup nasıl mütevazi kalabilior şaşıyorum. tam bir osmnalı hatunu. iyiki varsın
Kardelen: Kontes:KK42:
HanımKeleşimigetir: olgun ama genç, yaşama sevinci dolu tanınmaya layık biri iyiki varsın:KK19:
azerin: daha önce söylemişmiydim, çok şekersin ama sana ciddiyet yakışmıyo söyleyim. yanlış anlama çünkü sen neşelei o kadar tatlısın ki.:KK19:
estamuls: hınzır, ve sevimli şey . çok şekersin:KK19:
Surrender: kzım bu kadar genç yaşta da alim olur mu insan. rekorklara koşuyorsun. ciddiyetinin altında bir muzip, muzipin altında bir ciddiyet var. bana hangi yüzünü gösterecen:KK34:
adigegupse: muhemelen burçlardan başını kaldırmıyon bu sayfanın varlığını bile bilmiyon ama 12 dend e vuruyon haberin olsun:KK34:
lavin: sen nasıl bir hatuunsun ya . nerdeyse yemekte bile kitap yiyeceksin. kocccaman bir lakış sana:KK9::nazar:
Gstring giyen su aygırı: bikere sürtüştük ama bence çok önemsiz bir ayrıntıydıç belkide yanlış anlama . ama bu nick ve mizah anlayışı takdir edilmezde ne yapılır:KK42:
Tweety: vicir vicir neşeli, harikulade espiri yetenkli sevimli ve çok tatlı iyiki varsın:KK16:
Tanem111: sen ne becerikliymişsin bir tanem. oysa ben seni elini sıcak sudan soğuk suya sokmayan narin, nazenin bir hatun sanıyordum yanlış anlama yine nariz ve nazeninsin ama çok mükemmel bir ev hanımıymışsın. koccaman bir alkış sana .:KK9::nazar::nazar::nazar:
eftenpüften: sırnaşık aşık, sevimli şey
Lakeoftreas (umarım doğru yazdım): söyleidğinin arkasında duran ama bir o kadarda hassas yapılı bir hatun.
Meg: ben hiç böyle sempatik bir editör görmedim. kk nın gülen yüzü. çok tatlı çokkk
spedeygonzales: nicke bak hizaya gel:KK1: espirili haylaz kız:KK1:

ama kimse beni merak etmiyor:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: guddurcam burda yaaa:KK52::KK52::KK52::KK52:

Kulitta: ne kadar olgun , ne kadar mütevazi ne kadar alim bir hatunsun sen. ağır başlı KK daşım, iyi ki varsın:KK16:
Amy Winehouse: kalbinin sıcaklı bu metal aletti bile ısıtıyorya daha ne diyim. Surrender yazmış, hiç mi sinirlenmez bir insan diye . öyle birisin işte . iyiki varsın:KK16:
Lisabella: bir insan bu kadar mı güzel ve tatlı, sempatik, cana yakın, olur. iyiki varsın :KK19::KK19:
Ehlimana: tatlı meraklı kitap kurdu, güzel kişilik:KK19:
PrensesPeri: ne kadar seviyeli ve olgun bir genç kızssın sen:KK19:
Nevreste: bir insan o kadar becerikli olup nasıl mütevazi kalabilior şaşıyorum. tam bir osmnalı hatunu. iyiki varsın
Kardelen: Kontes:KK42:
HanımKeleşimigetir: olgun ama genç, yaşama sevinci dolu tanınmaya layık biri iyiki varsın:KK19:
azerin: daha önce söylemişmiydim, çok şekersin ama sana ciddiyet yakışmıyo söyleyim. yanlış anlama çünkü sen neşelei o kadar tatlısın ki.:KK19:
estamuls: hınzır, ve sevimli şey . çok şekersin:KK19:
Surrender: kzım bu kadar genç yaşta da alim olur mu insan. rekorklara koşuyorsun. ciddiyetinin altında bir muzip, muzipin altında bir ciddiyet var. bana hangi yüzünü gösterecen:KK34:
adigegupse: muhemelen burçlardan başını kaldırmıyon bu sayfanın varlığını bile bilmiyon ama 12 dend e vuruyon haberin olsun:KK34:
lavin: sen nasıl bir hatuunsun ya . nerdeyse yemekte bile kitap yiyeceksin. kocccaman bir lakış sana:KK9::nazar:
Gstring giyen su aygırı: bikere sürtüştük ama bence çok önemsiz bir ayrıntıydıç belkide yanlış anlama . ama bu nick ve mizah anlayışı takdir edilmezde ne yapılır:KK42:
Tweety: vicir vicir neşeli, harikulade espiri yetenkli sevimli ve çok tatlı iyiki varsın:KK16:
Tanem111: sen ne becerikliymişsin bir tanem. oysa ben seni elini sıcak sudan soğuk suya sokmayan narin, nazenin bir hatun sanıyordum yanlış anlama yine nariz ve nazeninsin ama çok mükemmel bir ev hanımıymışsın. koccaman bir alkış sana .:KK9::nazar::nazar::nazar:
eftenpüften: sırnaşık aşık, sevimli şey
Lakeoftreas (umarım doğru yazdım): söyleidğinin arkasında duran ama bir o kadarda hassas yapılı bir hatun.
Meg: ben hiç böyle sempatik bir editör görmedim. kk nın gülen yüzü. çok tatlı çokkk
spedeygonzales: nicke bak hizaya gel:KK1: espirili haylaz kız:KK1:

ama kimse beni merak etmiyor:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: guddurcam burda yaaa:KK52::KK52::KK52::KK52:

Canım benim teşekkür ederim güzel sözlerin için :KK48: :KK19: :KK17:

Datlucadıda çok sempatik sevecen şiire meraklı esprili iyiki tanıdım senide :KK19: :KK34:

Ausence: yorumlarını, karakterini severek takip ettiğim güzel ve olgun aynı zamanda şiirleirnide çok beğendim, sözcklerini duygularına tercüman etmesini bilmiş güzel şahsiyet:KK16:iyiki varsın:KK19:

Datlucadu-sevimli,seker bi o kadar da kirilgan,naif,duygusal:KK19:
Ausence-duygusal,yeri geldiginde hatasini kabul eden ,herkesin kalbini fetheden hatunum
Meg-yahu boyle editor mu olur:KK1:bu hatun bildigin pamuk:KK9:seviyorum seni megim bebekim:KK19:
okypete-editorlerin gozu,dobra insan,beyaz beyazdir siyah siyahdir onun icin ortasi yok:KK16:

Son düzenleme:
X