İsim Vererek İstediğin Yorumu Yap

=) Profilimin "Etkinlikler" kısmı avatarın ve yazdıklarınla doluydu... Son konun olarak da burayı gördüm... Ne enteresandır ki şunu hep söylemek isterdim,

En kötü anımda bile rastladığımda gülümseten bir seçim G-string_Giyen_Su_Aygiri

Eminim hayatında ki insanları da gülümseten pozitif bir bakış açısına sahipsindir... Şanslılar, ne diyeyim...

Serotonin : :KK16:
Yorumlarını okumaktan asla sıkılmadığım sıkılmayacağım biri.
Satırlar dolusu da yazsa bir solukta okur geçerim.
İnsanın içini ısıtır...
Yazdıklarını okurken tam da bu diyebileceğiniz bir yorumcu.
Toparlanamamışları ustalıkla toparlar zengin dağarcığıyla buluşturur ve buraya döker.
O bizden biri o yapmacıklıktan uzak o kavga patırtı ağır eleştiriden uzak o laf sokmaktan rencide etmekten uzak....
Böyle uzaar da gider o' nun hakkındaki düşüncelerim.
Şu forumda muhakkak olması gereken biri diye toparlayıp lafı sonraki arkadaşıma bırakayım.

beetlee : kafasına koyduğunu, doğrusunu çekinmeden söyleyebilen dürüst insan :KK34:

yaseminA : oyun bölümünde denk gelirdim,çok şen şakrak bi hatun :KK34:

lovefairy : bayadır denk gelmedik ama bi sıra oldukça denk geliyorduk :KK1:

beetlee : kafasına koyduğunu, doğrusunu çekinmeden söyleyebilen dürüst insan :KK34:

yaseminA : oyun bölümünde denk gelirdim,çok şen şakrak bi hatun :KK34:

lovefairy : bayadır denk gelmedik ama bi sıra oldukça denk geliyorduk :KK1:

Teşekkür ederim pufpuff, güzel insan:KK19:

nehirnil111 : tatlı cadı.. güzellik.. samimi hatun, sevdim seni :KK16:

nazarboncugu05 : beni gaza getiren, sarı sarı sarı diye tutturan hatun.. senin yüzünden bascam yaygarayı kocama :KK1:

betull88 : deli kız.. :KK19:

zuhalzerrin : heyecanlı, tez canlı arkadaşım benim..

Gstring giyen su aygiri:
siteye üye olduğum ilk günlerde birinin doldurusuna gelip gstring ablama karşı önyargılıydim
sonrasında ne denli hatalı davrandığımi farkedip ondan özür diledim
sağolsun o da bu hatami olgunlukla karşıladı
konulara yaptığı yorumlari o kadar beğeniyorum ki hep iyi niyetli ve yumusak üsluplu
kimseye yüksekten bakmayan, kimseyi kimseye doldurmayan, ufak hesaplarla uğraşmayan biri
yorumlarıyla takibinde gördüğüm için çok mutluyum

tburcu ve pufpuff, benim canım oyundaşlarım:KK19: ikisi de çok açıksözlü ve hayat dolu insanlar:KK16::KK16: bi gün geyik yapmak isterim onlarla:13:

best_ ,kknın bana kazandırmış olduğu iyi bi arkadaş, sırdaş:KK19:

kazen, soğuk biri gibi:26:

surrender, kesinlikle kitap kurdu, bazen topiğne uğruyorum ama itiraf edeyimki 2 gün rapor verme zorunluluğu varmış, o yüzden yazmadım hiç, kızmasın bana. bu arada 3-4 aydır düzenli olarak kitap okuyorum:KK1::KK1:

kedidirkedi, bana spor alışkanlığımı tekrar kazandıran hatun:KK19: her ne kadar topiğe girip yazmasam da artık, takipteyim:KK55:

Son düzenleme:
tburcu ve pufpuff, benim canım oyundaşlarım:KK19: ikisi de çok açıksözlü ve hayat dolu insanlar:KK16::KK16: bi gün geyik yapmak isterim onlarla:13:

surrender, kesinlikle kitap kurdu, bazen topiğne uğruyorum ama itiraf edeyimki 2 gün rapor verme zorunluluğu varmış, o yüzden yazmadım hiç, kızmasın bana. bu arada 3-4 aydır düzenli olarak kitap okuyorum:KK1::KK1:

kedidirkedi, bana spor alışkanlığımı tekrar kazandıran hatun:KK19: her ne kadar topiğe girip yazmasam da artık, takipteyim:KK55:

oooy oyy cnım benm..sende öylesin çok şekersin..yaparız tabi neden olmasın..hatta dur bakiym:KK34:

BEETLE ; onaa bayılıyorummm o kadar güzelll , o kadar temiz kalpli veee o kadar güzelyürekli ki onunlaaa her türlüüü irtibat halinde olmaktan ve onun arkadaslığını kazanmış olmaktan dolayı çok mutluyummm ... :KK16:

MEDCEZİR ; seni seviorummmm anladın sn onu zaten :KK9::KK9:

MEG ; ölürümmmmm ölürümmmmmm :KK19: can dostum yastığım dicem kızcak şimdiiiiii öyleeee marifetliiii , öyle cana yakın öyle içten öyle samimisin kiiii senin dostlugunu aslaaa kaybetmemmmm iyi ki varsınn melegimmm :KK16::KK16:

HAYYAL ; Sana diorum kiii geri dön geri dön ne olur geri dön :KK19::KK19:

ama bu zorunluluk çok sağlam bir alışkanlık kazandırıyor:KK1:
elbette net ile sorunu olanları anlayışla karşılıyorum :) onun dısında sorun yok, bize katılmak
istiyorsan
her zaman beklerız:KK31:

BEETLE ; onaa bayılıyorummm o kadar güzelll , o kadar temiz kalpli veee o kadar güzelyürekli ki onunlaaa her türlüüü irtibat halinde olmaktan ve onun arkadaslığını kazanmış olmaktan dolayı çok mutluyummm ... :KK16:

MEDCEZİR ; seni seviorummmm anladın sn onu zaten :KK9::KK9:

MEG ; ölürümmmmm ölürümmmmmm :KK19: can dostum yastığım dicem kızcak şimdiiiiii öyleeee marifetliiii , öyle cana yakın öyle içten öyle samimisin kiiii senin dostlugunu aslaaa kaybetmemmmm iyi ki varsınn melegimmm :KK16::KK16:

HAYYAL ; Sana diorum kiii geri dön geri dön ne olur geri dön :KK19::KK19:

:KK19::KK19::KK19::KK19::KK70::KK70: Güzel olan sensin, kalbin, yüzün herşeyin:KK16: İyi ki tanımışım:KK16: Seninle arap şükrü'de böyle yapacaz :nazar::nazar: Yanında da bunu dinleyecezzzz ZEKİ MÜREN - KAHIR MEKTUBU - YouTube

ausencia
canım o benim :KK16::KK16: belki burayı görecek veya görmeyecek bilemem ama çok sevdiğimi bilsin kendileri :KK16:
gzdbky:
benim hamarat çalışkan güzel kalpli kızım..kızım diyorum kızım olsa bukadar severim heralde..maşallah kızıma :KK34:
biberon:
bizzat görmüş olarak çok beğendiğimi ve çok çok tatlı bir bayan olduğunu bilsin :KK16: çok özledim gelsin artık :) kaçak
g string giyen su aygırı :
harbi hatunsun konu sahibi :)
yorumlarını gördükçe okumadan geçemiyorum :) harbi yorumların var canım benim...harbi yorumlarının altında tatlı kişiliğinin olduğunu da belirtmek isterim kuzum :)
yazacağım çok kişi var aklıma geldikçe yazıcam güzel bi topik olmuş :)

X