İsim Vererek İstediğin Yorumu Yap

cincikom: Sesini duydum, pırıl pırıl, sanırsın 18 yaşında bir çıtır:KK1:
1 saat te sohbet ettik ayıptır söylemesi:KK14:

Nikom: Özlüyorum ama ya:KK43:

Rengom: Hem özlüyorum, hem buralarda fazla zaman geçirmesin istiyorum, bu ne yaman çelişkidir:KK14:
ah kuzum ben de seni özlüyorum :KK16: 1,5ay kaldı bu zalım günler gececek inşallah:KK1:

marioyla evlenmiş canım:KK53:

Harbi mi :KK52:

G-string_Giyen_Su_Aygiri=nickini çok beğendiğim ve hep görüntülü düşünmeme sebep verip beni gülümseten bir üye:KK9:

pek fazla konuşma diyaloğumuz da olmamasına rağmen nickinden mi avatarından mı bilinmez :26:yorumlarını görünce okumadan geçemediğim biri:KK31:

Teşekkür ederim estalmuscum :KK16:

Serotonin seviyorum seni ..yorumlarını..o güzel yüreğini...o yorumların çıktığı beynini..o yorumları yazan parmaklarını :KK69:
Keşke seninle yüzyüze tanışsak da hep sıkıntılı olduğumda koşarak sana gelsem :KK19:

Serotonin seviyorum seni ..yorumlarını..o güzel yüreğini...o yorumların çıktığı beynini..o yorumları yazan parmaklarını :KK69:
Keşke seninle yüzyüze tanışsak da hep sıkıntılı olduğumda koşarak sana gelsem :KK19:

G-string_Giyen_Su_Aygiri, iyi ki arkadaşız diyorum ne zamandan beri... Ne vakit üye girişi yapsam, sayfamın tamamına yakını paylaşımlarınla dolu.. Her konunun varlığından sayende haberdar oluyorum ama en önemlisi bu değil.. En kötü anımda bile o avatar ve o nick "mutlaka" beni gülümsetiyor... İnanılmaz bir seçim.... Ama yine de tüm bunlar değil yazacaklarım...

İyi ki arkadaşız ve nedense tanışıyor gibi de yakın hissediyorum.. Sanki bir tek seni tanıyor ve yüzünü biliyor gibiyim.. Tüm bunlar nick ve avatar seçiminin bana oynadığı oyunlar biliyorum... Yoksa tanışmıyoruz... Ben de seni seviyorum ve foruma girer girmez sana bakıp gülümsüyorum...

Ne zaman sıkıntılı olduğunu hissedersen, çok basit bir sebep olsa bile.. Sanal bir kahvenin buğusunda, harfleri devirip devirip, konuyu evirip çevirip bir çözüm bulmaya çalışırız birlikte sıkıntılarına... Sen gerçekten özelsin...

Tweety : tahmin etmeye korkuyorum :18:

Leonum: sırdaşım benim :KK23: yemin ederkene ayağımı kaldırmıştım :KK33:

datlucadu=çok fazla muhabbetim olmamasına rağmen çok ısındığım çıtı pıtı cimcime olduğunu düşündüğüm biri:76::76::76::89::89::89:

azerinnn=tanışmamızın açılışını yılan salatası topiğinde yaptığım ve ardından hoşsohbetiyle beni kendisine çekmeyi becerebilen azeri güzeli.:KK12::KK12::KK12:Mütevazi,hoşgörülü ve ahtapot gibi heryere yetişebilen hamarat hatun:KK53::KK9:

patsy=tam bir kapalı kutu olan,dertlerini hep içinde yaşayan,:KK50::KK50:derdine ortak olup,onun biraz olsun rahatlamasını istediğim ve çok sevdiğim bir arkadaşım.:KK19:

teşekkür ederim canım:KK34: bi mukabele:KK42:

cessair ben mapuslardayken Uİ olmuşsun
aşk olsun ya insan giderken bi selam çakar bişey yapar
bana ulaş bi şekilde lütfen, özledim ben seni...

Tweety : Yine yedin kol böregini afiyet olsun:KK51::KK53:

Burda baskalarindan cok kendime saydirir oldum vah bana :KK55:

Son düzenleme:
sanalda tanıyıpda kız kardeslerim gibi sevdigim iki tane pamukkkk arkadasımı tildamı ve sashamiamı cok seviyorum..aşığım lann size ehe he :KK53::KK16::KK16::KK16::KK16:

Son düzenleme:
sanalda tanıyıpda kız kardeslerim gibi sevdigim iki tane pamukkkk arkadasımı tildamı ve sashamiamı cok seviyorum..aşığım lann size ehe he :KK53::KK16::KK16::KK16::KK16:

Ahhh bebeimm aynı duyguları hissediyoruz :KK69:. İkinizi de çooook seviyorum . Sen ve tilda en değerlimsiniz . :KK16: Kötü gün arkadaşlarım benim . Dostluğumuz hep baki kalsın:KK19:

X