İsim Vererek İstediğin Yorumu Yap

Carrie ne zamandır görünmüyorsun nerelerdesin merak ediyorum :44:
Derinderin bir ara baya aktiftin forumda ama sen de ne zamandır yoksun :26:

Laale özlettin yorumlarını.Keşke bu kadar ender girmesen foruma...

Esmerimsin mario ile ilişkin nasıl gidiyor çok merak ediyorum.

datlucadu=çok fazla muhabbetim olmamasına rağmen çok ısındığım çıtı pıtı cimcime olduğunu düşündüğüm biri:76::76::76::89::89::89:

azerinnn=tanışmamızın açılışını yılan salatası topiğinde yaptığım ve ardından hoşsohbetiyle beni kendisine çekmeyi becerebilen azeri güzeli.:KK12::KK12::KK12:Mütevazi,hoşgörülü ve ahtapot gibi heryere yetişebilen hamarat hatun:KK53::KK9:

patsy=tam bir kapalı kutu olan,dertlerini hep içinde yaşayan,:KK50::KK50:derdine ortak olup,onun biraz olsun rahatlamasını istediğim ve çok sevdiğim bir arkadaşım.:KK19:

G-string_Giyen_Su_Aygiri=nickini çok beğendiğim ve hep görüntülü düşünmeme sebep verip beni gülümseten bir üye:KK9:

pek fazla konuşma diyaloğumuz da olmamasına rağmen nickinden mi avatarından mı bilinmez :26:yorumlarını görünce okumadan geçemediğim biri:KK31:

datlucadu=çok fazla muhabbetim olmamasına rağmen çok ısındığım çıtı pıtı cimcime olduğunu düşündüğüm biri:76::76::76::89::89::89:

azerinnn=tanışmamızın açılışını yılan salatası topiğinde yaptığım ve ardından hoşsohbetiyle beni kendisine çekmeyi becerebilen azeri güzeli.:KK12::KK12::KK12:Mütevazi,hoşgörülü ve ahtapot gibi heryere yetişebilen hamarat hatun:KK53::KK9:

patsy=tam bir kapalı kutu olan,dertlerini hep içinde yaşayan,:KK50::KK50:derdine ortak olup,onun biraz olsun rahatlamasını istediğim ve çok sevdiğim bir arkadaşım.:KK19:

tesekkur ederim estos:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:yilan salatasini unutmamana sevindim:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
mutevazi kismi da accik tartisilir sanki:KK53::KK9::KK9::KK9:

NickimTam13Harf=avatarıyla dikkatimi çeken ve meraklı kişiliği ve meraklı yorumlarıyla beni hep gülümseten sevimli canayakın olduğunu düşündüğüm hoşsohbet biri :KK16:

Elossa=10 parmağında 10 marifet derler ya tam da bu tarife uyduğunu düşündüğüm biri maşAllah:nazar::nazar:

harika yemekler yaparak ve sunumuyla da asla yiyemem dediğimiz şeylerin bile en azından tadına bakmadan çıkamayacağımız bir mutfağı olan üye
mutfak becerisiyle de çok imrendiğim ve biraccıkın da kıskandığım biri :KK17:

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

NickimTam13Harf=avatarıyla dikkatimi çeken ve meraklı kişiliği ve meraklı yorumlarıyla beni hep gülümseten sevimli canayakın olduğunu düşündüğüm hoşsohbet biri :KK16:

Sayfanın sonuna doğru ilerlerken dedim biri de benden bahsetse bari :KK60:

İşte bu noktada senin yorumunu gördüm, ben de gülümsedim :KK9: Teşekkür ederim, sohbete de beklerim :KK34:

cincikom: Sesini duydum, pırıl pırıl, sanırsın 18 yaşında bir çıtır:KK1:
1 saat te sohbet ettik ayıptır söylemesi:KK14:

Nikom: Özlüyorum ama ya:KK43:

Rengom: Hem özlüyorum, hem buralarda fazla zaman geçirmesin istiyorum, bu ne yaman çelişkidir:KK14:

Son düzenleme:
cincikom: Sesini duydum, pırıl pırıl, sanırsın 18 yaşında bir çıtır:KK1:
1 saat te sohbet ettik ayıptır söylemesi:KK14:

Nikom: Özlüyorum ama ya:KK43:

Rengom: Hem özlüyorum, hem buralarda fazla zaman geçirmesin istiyorum, bu ne yaman çelişkidir:KK14:

Bana söyleyene de bak senin sesin daha güzeldi :KK16:sohbetin de tadı damağımda kaldı :KK56::KK1:

Elifcino : Hiç mesajını görmedim ama hemen hemen her mesajın altında beğenisi var.

Mesajları okuduktan sonra sadece onun nicki gözüme çarpıyor. İlginç... :))

X