İsim Vererek İstediğin Yorumu Yap

Kim görüyor adres ver:KK4::KK4::KK4:

Ya da dur hatırladım birden verme :KK60:

Kıyar mıyım ben sana yahu :KK48:
Kıyamazsın di mi :26: Adres mi :KK60:
nickim canımsın balımsın şu msjın şu anda beni öyle mutlu etti ki,tam da sinirden kudurduğum bi anda okudum bu msjını pambık gibi oldum bi anda :)

canm bende seni seviyorum yüreği güzel arkadaşım benim..
Sen zaten pambık gibisin kim üzdü bakim senii:KK4::KK4::KK4::KK4:

Kıyamazsın di mi :26: Adres mi :KK60:

Sen zaten pambık gibisin kim üzdü bakim senii:KK4::KK4::KK4::KK4:

canımsın :KK70:

benimle ilgili düşüncelerini yüzüme değilde arkamdan söyleyecek kadar korkak olan biri sinirlenirdi beni kuzum:KK47: ( kk dan değil aman alnmasın kimse şimdi)

Son düzenleme:
canımsın :KK70:

Benimle ilgili düşüncelerini yüzüme değilde arkamdan söyleyecek kadar korkak olan biri sinirlenirdi beni kuzum:KK47: ( kk dan değil aman alnmasın kimse şimdi)

sen de aynı benim gibi kk dışı döktürüyosun yani arada :KK9: Ben de öyle yapıyorum bazen, içimi döküveriyorum buraya umarım kimse alınmıyordur:26:

Stillex: Çok sevdim onu, hem gönlü hem kendi güzel. Çok akıllı hem de. Çok tatlı canım benim:KK16:

Hem de benim gibi kedici

Son düzenleme:
Datlucadu-bana kirildigina dair bi suphe var icimde:18:umarim oyle degildir :26:

yok kuzum niye kırılayım, nerden çıkardın bunu. aynı yerlere takılmadıımız için görüşemdik son zamanlarda ama kesinlikle kırgın falan değilim:KK48:

Son düzenleme:
Beetlemm;;

Şu an beni şaşırtan,gülümseten.Tanıştığımız ilk gün kanımın ısındığı bunun ilk zamanlar neden olduğunu anlamadığım,ama tanıdıkça çok sevdiğim sıcak bulduğum isim.:KK19:

Beetlee bunu söylemeye fırsatım gerçekten hiç olmamıştı ama ilk tanıştığımız o günden beri sana garip bi sıcaklık duyuyorum :KK17::KK17:

Beetlemm;;

Şu an beni şaşırtan,gülümseten.Tanıştığımız ilk gün kanımın ısındığı bunun ilk zamanlar neden olduğunu anlamadığım,ama tanıdıkça çok sevdiğim sıcak bulduğum isim.:KK19:

Beetlee bunu söylemeye fırsatım gerçekten hiç olmamıştı ama ilk tanıştığımız o günden beri sana garip bi sıcaklık duyuyorum :KK17::KK17:

Oyyy kuzum benimm, bende aynen öyle, ilk ısındım sonra tanıdıkça daha çok sevdim. Bir de gördüm, hem kalbi hem kendi güzel, vicdan sahibi kedisever arkadaşım benim:KK19::KK16:

Oyyy kuzum benimm, bende aynen öyle, ilk ısındım sonra tanıdıkça daha çok sevdim. Bir de gördüm, hem kalbi hem kendi güzel, vicdan sahibi kedisever arkadaşım benim:KK19::KK16:

Ah evet bir de seninle bir olan kedi aşkımız :KK16::KK16:

Teşekkür ederim kuzum kendin gibi cümlelerinde çok güzel :KK19:

konu sahibesinin nickine hastayımmm:KK9:
"G-string_Giyen_Su_Aygiri":KK23:
nereden aklına gelmiş. aklıyla bin yaşasın:KK9::KK16:

Medcezir : Şu yaşına geldin hala akıllanmadın. Herkesi kendin gibi sandın durdun.
Safsın saf..
İnsanlar kötü, insanlar hırsları uğruna her şeyi yapabilecek, her şeyi kullanabilecek kadar kötü işte. Anla artık bunu.
Kendinden ve ailenden başka kimseye güvenmemen gerektiğini anla.

X