İsim Vererek İstediğin Yorumu Yap

Canim, nasil bakarsan oyle gorursun... Bende senin yorumlarini zevkle okuyorum.

ablan kurban olsun sana pepecimmm

gelecek sene ki en lerde beni en ablaya yazmayanların kellesini vurdurucam zaten hanım ablamın en büyük rakibiyim

yazılanlarla uygulamaya koyduklarınız aynı olsa keşke ayhhh
küsün ortağı olmaz demişler atalarımız ama burada tam aksi bi çelişki var,benden hoşlanmayan kişilerin buradaki sanal dostlarıda benden hoşlanmıyor:)
napim şimdi kendimimi keseyim
tam aksine...
Nefret ediyorlar ya benden,keyfim yerine geliyor:121:

Son düzenleme:
İyi benim için yazan olmamış olumsuz falan
Hoş hiç yorum yazılmamış ne silik tipmişim kederlendim yine
Immm ben yazayım..

muklakukla çoktandır denk gelemiyorum bas tekmeyi gitsin demesini özledim :)

Cudana, Nemesis, Elmayra, Ausencia yorumlarını genelde beğendiklerim..

Makarakukara, Nickimtam13harf, Hanımkeleşimigetir, Kedidirkedi nickini görünce gülümsediklerim... çok yaratıcısınız hanımlar

Kaderiminoyunu konularını okuyunca efkarlandığım..

akandeniz çok hanımefendi olduğunu yorumlarından bile hissettiğim..

gofretto kader benzerliğimizle,düşüncelerimizin aynılığıyla şok olduğum... :)

Egem, office yorumlarıyla genelde kayınvalide tarafında olan ve yorumlarından sonra uzun uzun düşündüğümmm ancak işin içinden çıkamadığım

İkizler.. ( tam hatırlayamadım özür dilerim) geç tanıdığım keşke daha önce evlilik konusundaki yol gösterici yorumlarını okusaydım dediğim, hayranlıkla okuduğum..

Souvnehir ( olması lazım :)) çeyiz, evlilik alışverişi konusundaki bilgileri ile dikkatimi çekmişti..
Evim olursa inşallah mutlaka kapısını çalacağım..

G-string_Giyen_Su_Aygiri; Kullanıcı adıyla en çok dikkatimi çeken üyelerden birisi Ayrıca yorumları bana çok samimi-canayakın geliyor,ve okumaktan keyif alıyorum.. Tanışmak isterdim:107:

_MedceziR_ ; Her zaman açtığım konulardan bana yardımcı olmuş birisi.. Yerine göre davranmayı en iyi bilenlerden birisi, çok sevdim

yenGEnC ; Duyarlı yapısıyla,insanlara yardım etmekten keyif alan birisi gerçek hayatında da.. Tam benim kafa yapımdan

Bir de en en sevdiklerimden AmyWinehouse var :107: Tam "müzik tutkunu" diyebileceğim insanlardan birisi.. Gerçekte de görüşmeyi çok isterdim. Kelimeleriyle ve müzikleriyle parlıyor Amy :107:

ısım vermeden ıstedıgını yaz topıgınede yazabılırdım ama dırek buraya yazmayı uygun gordum isteyen kınasın ısteyen taşlasın ama ben ıcımde kaldıkca ve sını forumda gordukce daha cok gerılıyorum o yuzden yazıcam
julıa_:bı aksam bana karsılıklı fal bakmamız ıcın mesaj attın bende kırmadım ve sen benım falıma bende senın falına baktım ancak yazdıkların ınternettne kopyala yapıstırdı hıc kusura bakma bunu sende cok ıyı bılıyosun ha ben nerdenmı bılıyorum?kusura bakma gercekten emek verılen bırseyın oyle olmayacagı cok nettır sonra bırde benım yazdıklarımı begenmedın bırdahada mesaj atma geregı duymadın cok tesekkurler ayrıca fal topıklerının hepsıde netten kopyala yapıstır ama ınsanlar senın falına bakarken emek harcıyo bunu bı dusun baskalarının hakkına gırıyosun ve o aksam aslında sana degıl kendıme o kadar kızdımkı sana neden o yardımcı oldum dıye sabaha kadar uyuyamadım gerısını sen dusun bu yazdıklarım yuzunden belkı ban yıycem belkı burdakı kısılerden fırca ama bende boyle yapcak bısey yok baskada forumda sevmedıgım kımse yok tesekkurler

Beni kimse tanimiyoo
Ben de birkac isim verip yorum yapmak istiyorum, daha sonra yine ugrarim.

tanıyanlar vardır belki

yorumlarını beğeniyorum biliyosun,zaten karşılıklı beğenişiyoruz :)

Evet, ben de senin yorumlarini begeniyorum. Nadiren de olsa katilmadigim yorumlarin olmuyor degil ama genelde ayni fikirde oluyorum. :) Kisilik olarak tanimiyorum ama Allah bagislasin, ikizlerin oldugunu biliyorum. Cocuk sahibi olursam ikizlerim olsun cok isterim ben de.
Boylelikle bu konuda ilk yorum yaptigim kisi de sen oldun bu arada.

tanıyanlar vardır belki

yorumlarını beğeniyorum biliyosun,zaten karşılıklı beğenişiyoruz :)

Evet ben tanıyorum mesela , sanırım hemşire ya da sağlık sektöründe olması gerek .

Yorumlarının bir çoğunu da olumlu bulurum .

Ajan gibiyim diyorum size de inanmıyorsunuz kadesa , gelin herşeyi bana sorun

:) valla öyle,ama bana bu konuda özel ders ver dedim zaten

Son düzenleme:
:) valla öyle,ama bana bu konuda özel ders ver dedim zaten

Tamamdır , şu sınavlarım bir bitsin bu hafta , özel konu açayım '' forumdan birine isim vermeden yorum yap topiğindeki isimleri bulamayanlara özel ders verilir '' diye

Epey ekşınlı bir konu olur zannımca

Tamamdır , şu sınavlarım bir bitsin bu hafta , özel konu açayım '' forumdan birine isim vermeden yorum yap topiğindeki isimleri bulamayanlara özel ders verilir '' diye

Epey ekşınlı bir konu olur zannımca

açık öğretim değil mi? bende hafta sonu gözetmenim o sınavlarda..Allah kolaylık versin..

ne ekşınlı konu olur var ya offf

açık öğretim değil mi? bende hafta sonu gözetmenim o sınavlarda..Allah kolaylık versin..

ne ekşınlı konu olur var ya offf

Sağol kadesacım , son haftaya sıkışmasaydım iyiydi de .

Olmaz mıııı ? Ben diyeceğim bu yorum şuna yapıldı , o ''şu'' gelecek '' ne bana mıııııııı '' modunda

Oyyyyy hayali bile griimsi bir konu

Kimbilir hangi kafadaydim sana onu yazdığımda :)
Kusura bakma lütfen.

Yok önemli değil
Alt tarafı bi arkadaşlık isteğiydi masumane...
Şok oldum yanıt karşısında
Dedim bu yakında alır eline sopayı
Karakterin gereği biraz sinirlisin galiba.
Bende de var o sinirden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…