İsim Vererek İstediğin Yorumu Yap

muklakukla' nın da yorumlarını severdim bir de ebis _01 ' in yorumlarını seviyorum çata çat gerçekleri yazması yüzünden realist olduğundan. bu iki kişinin zaman zaman çok tepki almalarına rağmen yorumlarını beğeniyorum

cincikk : Ben nasıl unuturum seni Görüşünü, duruşunu, hanımefendiliğini çok sevdiğim bir arkadaşım. İnşallah çok yakın zamanda reelde de tanışırız

cincikk : Ben nasıl unuturum seni Görüşünü, duruşunu, hanımefendiliğini çok sevdiğim bir arkadaşım. İnşallah çok yakın zamanda reelde de tanışırız

canım aynı düşüncedeyiz biliyorsundur zaten :) telepatik olarak anlaşıyoruz biliyosundur zaten seni çok sevdiğimi inşallah canım çok değil şöyle 3 ay sonra falan yüzyüze de görüşme şansımız olacak

maklakuklayı bende beğeniyorum,yaptığı laf oyunları müthiş.anlaşılamadığı için tepki çekiyor aslında.

İnşallah canım, sohbetin dibine vururuz artık

maklakuklayı bende beğeniyorum,yaptığı laf oyunları müthiş.anlaşılamadığı için tepki çekiyor aslında.

bence de. hani bi ara troll, ekşici, incici falan diyolardı ekşici mi incici mi bilemiyorum ama troll değil bence hatta bayağı bayağı bi ciddi en çok şaka yaptığı konularda bile ilginç derecede ciddi :)

cincik ; kendisiniii tanımıyorum ama tanımak isterdim tabikisi dee

medcezir ; güzel ,akıllı , hanfendi , şeker mi şeker , alımlı , eglenceli benden cok bahsettik senden ne haber şekerim

Son düzenleme:
ancak merak ediyoruz zaten,başka bi vukuat yok

MedceziR; sanki önceden de tanıyormuşum,yazılarına aşinaymışım hissi uyandıran merak ortağı..bu merak başımızı belaya sokacak

Vallahi şeytan dürtüyor
Bir gün biri bozacak diye korkuyorum " sana dedim" diyerek

cincik ; kendisiniii tanımıyorum ama tanımak isterdim tabikisi dee

medcezir ; güzel ,akıllı , hanfendi , şeker mi şeker , alımlı , eglenceli benden cok bahsettik senden ne haber şekerim

Ashhahaahahaha culoooo ahhahhahah
Sonunu okumadan yazacaktım ah bibiğim teveccühün diye

cok tessekur ederim canim eminim sende oylesindir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…