İsim Vererek İstediğin Yorumu Yap

Öyle mi sevindim doğrusu
O zaman çak bi beşlik:13:

ne tartışması hacııı sen bağırdın bana,beni haşladın,ezikledin, ben pıstım kaldım...tabi elmayracım haklısın balım dedim durdum

şaka tabii,evet iyi tartışmıştık ama sonu güzel oldu :)

bu topik daha nelere vesile olacak bakalım...

Bu ne tartışmalar barışmalar koklaşmalar çok imrendimGelin bakim bende tartışcam

NickimTam13Harf: Çok görüşemesekde seviyorum:) Geyikte ilk girdiğim muhabbet arkadaşım(muhabbet kuşum için yardımınıda unutmam) Umarım bebiş haberini tez zamanda alırsın

AmyWineHouse:Ruhumu besleyen nağmelere ortak olan canım müzikdaşım:) Kalbi çok temiz ve sıcak

Okypete:Çok haşır neşir olamadık ama samimi:) Geleceğim nasipse inşallah konyaaltındaki o tepeye ve haşırneşir olacağız

azerinnn:Çok tatlısın çokk maşallahAma hala şam tatlım ulaşmadı bana askerimde çıkcak yakında

Julia__: Nankör deilim benn seni asla unutmamŞafak saymaya başladığım dönemlerde en büyük destekçimmBol bol dedikodu yapardık saatlerce hemşomun çin yemekleri,inciciler eşliğindeKendi dertlerimize boğulsakda görüşemesekde seviorum seni

giz; kitap konusunda beni geçmeye niyetli, iyi kalplı, sağlam karakterli bir insan ve çok iyi bir okuyucu

Son düzenleme:
giz; kitap konusunda beni geçmeyeli niyetli, iyi kalplı, sağlam karakterli bir insan ve çok iyi bir okuyucu

Güzel yorumun çok mutlu etti beni Sör

Surrender: Kitap okumayı severdim ama konusu sayesinde daha eğlenceli hale geldi, çünkü kendisi ve de konusu sayesinde tanıdığım okuyucular okumanın verdiği hazzın yanında güzel arkadaşlıklarında oluşmasına vesile oldular. O benim Sör'üm
Seni zorlamam için avans verdiğini de biliyorum Özü sözü bir derler ya , tam da işte öyle biri .

iyi kalpli bilgem benim

iyi kalpli bilgem benim

Gönlü güzel gören Sör'üm .

İlk defa yazdım sayende buraya , gelmişken yardımcı bilgemi unutmayayım . :)

greenjade: Her sorduğum soruya , sıkılmadan ayrıntılı cevap veren, iyilik saçan yardımcı bilgem. Verdiği pozitif enerjiyi de unutmamak gerek . Varlığı her daim gülümseten .

Dip Not: İlk konuya geldiğimde ikinizin dostluğu direkt dikkattimi çekmişti . O zaman diyememiştim ama şimdi diyeyim , bir elmanın iki yarısı gibi görüyorum sizi . Aman nazar değmesin .

Giz; kibar, saygılı, samimi ve çooook tatlı bilgem... :13:

Bizim hakkımızdaki güzel düşüncelerin için de ayrıca teşekkürler canım.

Elmayra: çiçeği burnunda edi, temiz kalbiyle ışıldayan, güçlü, ayakları sağlam basan, esmer şirinem :) öperim çok çok :)

beetlee; çok tanımıyorum ama türkiye gündemi başlığında ki çoğu yazısını beğenerek okuyorum

1sen; yorumlarını çok beğendiğim üyelerden biri ve çok kibar

meleknaz; o bir hanımefendi :)

serotonin; o yazsın ben okuyayım dediğim hatta ilk yorumunu görünce galiba size aşık oldum diye msj yazdığım insan

kankamstyle; döndüğüne sevindim

micra; çok kibar ve kimseyi kırmaz

almor; genç yaşına rağmen olgun ve aklı başında yorumlar yapan güzel insan

filtrekahve; hem yorumlarını hem tarzını çok beğeniyorum

tweety; o bir can kuş :)) forumun haylaz kızı

natlus; o bir efsane :)

Son düzenleme:
yaseminA gerçek dost benim için
iyiki varsın canım

Attractice ...yorumlarını sevdiğim biri aynı zamanda da tanışmak istediğim

Rengina...Şuana kadar ilk kez bu konuda farkettim onu benimle bir sorunu olduğunu hissettiğim bir üye

katiee msj kutunu boşaltır mısın?

kusura bakmayın,nereye yazacağımı bilemedim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…