İsim Vererek İstediğin Yorumu Yap

Hee culo aklımdan geçeni okumuş valla, ben de bugün yarın soracaktım neyin var senin ne bu uzaklık diye :63:
Ben culo gibi değilim hemen küserim :63:

eshefle kınım kınım kınıorum seniiiii :KK19::KK19: ne bilion bnm küsmediğimiiii yüzüne bile bakmıom bu kızçenin artıkkk :KK53::KK53:

Kovalasana beni Culom:KK53: Kendi iç dünyamla alakalı canım. Sizle bir alakası yok. Seni ne kadar çok sevdiğimi biliyorsun:KK16:

Julia : Saf kalpli, kötü gününde bile gülüp, güldürmeyi başaran neşeli arkadaşım. Sırrını, derdini paylaşabileceğin nadir insanlardan. Mutlu olmanı çok isterim gönülden:KK54::KK17::KK19:

sağol cnmmm biliorummm mutluyum artık zatennnn no cry yes kahkaha :KK9::KK9:

1sen:
tek kelimeyle hanımefendi..çok seviyorum onu..

Serotonin:
Aklı başında, mantıklı, gerçek manada çözüm üretebilen,
hayat tecrübesiyle başka pencerelerden baktıran..
ve ders niteliğindeki anlatımıyla yol gösteren,
sevdiğim ve takip ettiğim bir hanımefendi..

akandeniz:
bir insan bu kadar mı naif olur,
kibar olur, zarif olur..
hayranım ona..
onu görünce yüzüme hep bir tebessüm oturur,
ve sinirliysem sinirlerim yatışır..
iyiki varsın akandeniz :KK66:

sıkıntını bilmesem de inş atlatırsın canım ya. Rüyamda sevgilim bi hatunla mesajlaşıyordu adına bakıyorum ve bugu_su yazıyor:KK1: o sıralar sürekli kştap topiğinde okuduklarını görüncr kıskanmıştım az :KK30:

teşekkürler meslektaşım :KK70: sıkıntın geçsin de gel topiğimize

:KK60::KK60::KK60: Yuva yıkan bugu.:KK9::KK9::KK9:

sevgicankurt:
tatlısert..
yanlışları uyarmak bu kıza yakışıyor..
yaşından daha fazla olgunluğu var..
veeee avatarındaki mesaja hastayım :KK70:

cisitringgiyensuaygırı:
ufff nickini yazarken yoruldum :KK66:
kız mantıklı konuşuyor ellemeyin..
birinide kırsaydı bari,
yok yok iş hayat tecrübesinde zahar..

ikisi ile de muhabbetim yok ama severim uslublarını..

Nickiaslında15harf:KK60: : Diğer topikte kaderdaşım:KK14: Herkes birilerinden bahsediyor, biz ikimiz hiç bir şey anlamıyoruz, doğal olarak ta merak ediyoruz yani :63:

Oraları bizden sorulur, o isimleri anlamadan bize rahat yok :KK60:

Evet 15 harf aslında da sizi kekledim ben :KK60:

Merak konusunda ortak teoriler geliştiren biz :KK16: Sevdim seni Med :) Birebir fazla sohbet etmememize rağmen sana güven duyuyorum, ilginç ama öyle :)

Hayyal : Özledim arkadaşım varlığını...
Zeboş : Umarım iyisin, umarım herşey yolunda... Çok merak ediyorum seni...

Körler sağırlar birbirini ağırlar :)
Beetlee nin Ausencia yorumu dışında herkes birbirini ağırlamış.
Diğer topicte isim vermeden yazdığınız kişilerden niye söz edemiyorsunuz?

Vallahi hiç insan pohpohlayamıyorum ben, ben söz edeceğimde benim sevmediklerimin neredeyse tamamı ui oldu, arkadan konuşmak gibi olacak :KK51:

neyse iki arkidisin barismasina vesile oldu topik bu iyi:KK53::KK9::KK9:benim topikte de oky ile bi arki barismisti:KK53:

yalnız bizim gwen ile barışmamızın bu topiğin haricinde sashamia yavru kuşumdur sebep
ikimizi barıştıran odur yani yanlış anlamamızı gösterdi bize iteleedi
bu kızı bundan seviyorum işte yavrumm benimm sasmimmmm:KK16:

gwennseni de seviyorum kız unutma:KK34:

rengina; seni her gördüğümde eski bir arkadaşımı görmüş gibi oluyorum :)

azerin; senile tanışmıyoruz ama yemek yarışmalarında ki güzel emeklerinden ve yarışma olarak değil de eğlence olarak görmenden ötürü sempatim var sana :)

elmayra; dobra kişilik taze editör :)

nemesis; güzel hatun fıstık o fıstık :KK23:

mahsülcan; adın değişmiş ama kalbin hep güzel can arkadaşım..

hayyal; son zamanlarda seninle kırgınlıklar yaşadık ama keşke gitmeseydin..

Kendi diyen kendi olur bir kereeeeeeee :KK6: Mahsülcan göbek adım olsun emi :KK53: Fikrimin cancan gülü seni :KK19:

Körler sağırlar birbirini ağırlar :)
Beetlee nin Ausencia yorumu dışında herkes birbirini ağırlamış.
Diğer topicte isim vermeden yazdığınız kişilerden niye söz edemiyorsunuz?

Örnek veriyorum:

Misal senden hoşlanmıyorum diyelim, buraya da yazdım "crndgn senin bu platformda fazlalık olduğunu düşünüyorum" diye, çok özür dilerim öyle bir düşüncem yok tabi de, farzedelim ki yazdım...

Noldu peki? Bunu X kişisi de okudu Y kişisi de... Şahsi bir yorumumdan dolayı seni tanımayan insanların gözünde nasıl bir izlenimin oldu?

Herkesin hoşlanmadığı ya da ne bileyim düşüncelerini sevmediği birileri mutlaka vardır. Bunu beyan etmek hem onu incitir, hem de onu insanların gözünde azaltır.

Rahatsız olup da kendisine söylemiyorsan girersin diğer topiğe, ismini vermeden edebinle dilediğin yorumu yaparsın. Ne okuyan bilir kimden bahsettiğini, ne de bahsettiğin kişi... Düşünceli bir insan zaten bunun aksini yapmaz :KK34:

elmayra-yildizimiz hic barismadi kendisiyle:KK53:bana kil oldugunu biliyorum:KK19:oysa ki cok uysalim ben ya:KK53::KK1:sadece bdvde bi konuda fikirlerimiz ust uste dusmedi o kadar :KK1:bazen yorumlarini begendigim halde sirf bana kil diye begen butonuna tiklamadigim oluyor baga ne o da kil olmasaymis:KK19::KK9::KK9::KK9:ama yorumlardan anladigim kadariyla iyi biri:26:

azerinnn bunu okuyunca üzüldüm, tartışmış ya da ters düşmüş olabiliriz ama sana kıl değilim. Niye olayım? Konunun ne olduğunu bile hatırlamıyorum. Mesela kadesa ile bir gün öyle güzel tartıştık ki :) Cidden tartıştık, o bana saydırdı ben ona, sonra sarıldık ve cok güzel iki arkadaş olduk. Aynı görüşte olmayabiliriz ama ortak paydada bir şekilde buluşuruz :)

Teşekkür ederim ayrıca yorumlarımı beğendiğin icin :KK70: Beğen butonunu istedigin kadar kullanabilirsin :)

Elmayra: Benden desteğini esirgememiş, ihtiyacım olan her türlü yardımda bulunmuş, güzel yürekli, mizahi tarafı gelişmiş hatun kişisi.

Üşenmeden beni yeşile de boyarmışşşşşşş :) Ne zaman istersen kapım acık, özel mesaj kapısı yani :KK1:

Kanım kaynadı yewrum aslı sana :)

X