İsim Vererek İstediğin Yorumu Yap

Ne yazacağımı bilemedim kuzum , yazıp yazıp siliyorum :KK16:

Senin yerin çok ayrı biliyorsun , burada olmayanların da :KK14:

Diğer isimsizleri de anladım ben , ne kadar zekiyim değil mi :KK53:

Konu dışına çıkmadan yorum yazayım bende ;

Yakın arkadaşlarımın hepsi onlar için içimde dönen sevgi pıtırcığı mesajlarımı biliyor zaten :13:Onun dışında ;

Kadesa :
Geri gelmişsin , geri geldiğine sevindiğime göre seni ve yorumlarını seviyormuşum :KK34:

Okypete : Öyle başlamasaydı ne kadar değişirdi herşey diye hep merakta olduğum kişi.

Office : Daha çok konuşmak istediğim , zevkle ne yazmış diye takip ettiğim , 6 numara bezde küçük gelince ne yapacağız diye kara kara düşündüğümüz anne:KK55:

AmyWineHouse: Her zaman burada olmalı :KK34:

Jelesec ve nldglp (bu zor yahu tüylü işte) : Çok gülüyorum onlara , okumayan çok şey kaçırıyor.:KK8:

Azerinnn : Cidden bu kadar mı tatlı olur bir insan ? Yanlışımın sebebini anlaması için sabaha kadar dil dökebileceğim , değerli fıstık
:KK17:

Ve candannn :
Bu sabah gördüm UI yazısını .Sana ulaşabileceğim her türlü iletişim mevcut olsa da , hem şaşırdım , hem de çok üzüldüm.

Maritsa :
Gel fındığım artık geeeeeel :KK24:

Oooooooooo bu listeye uzayıp gidecek , part lara bölmeli bunu .
tesekkur ederim kuzum:KK16::KK16::KK16:
bu arada candannn abla UI mi olmus neden ki:26:ulasirsan benden de selam soyle:26:

tesekkur ederim kuzum:KK16::KK16::KK16:
bu arada candannn abla UI mi olmus neden ki:26:ulasirsan benden de selam soyle:26:

Bilmiyorum canım ama kendi istemesi dışında bir sebeb yoktur , olamaz yani , o kadar dikkatlidir ki yorumlarında biliyorsun .

Bugün arayacağım , iletirim canım.

Ne yazacağımı bilemedim kuzum , yazıp yazıp siliyorum :KK16:

Senin yerin çok ayrı biliyorsun , burada olmayanların da :KK14:

Diğer isimsizleri de anladım ben , ne kadar zekiyim değil mi :KK53:

Konu dışına çıkmadan yorum yazayım bende ;

Yakın arkadaşlarımın hepsi onlar için içimde dönen sevgi pıtırcığı mesajlarımı biliyor zaten :13:Onun dışında ;

Kadesa :
Geri gelmişsin , geri geldiğine sevindiğime göre seni ve yorumlarını seviyormuşum :KK34:

Okypete : Öyle başlamasaydı ne kadar değişirdi herşey diye hep merakta olduğum kişi.

Office : Daha çok konuşmak istediğim , zevkle ne yazmış diye takip ettiğim , 6 numara bezde küçük gelince ne yapacağız diye kara kara düşündüğümüz anne:KK55:

AmyWineHouse: Her zaman burada olmalı :KK34:

Jelesec ve nldglp (bu zor yahu tüylü işte) : Çok gülüyorum onlara , okumayan çok şey kaçırıyor.:KK8:

Azerinnn : Cidden bu kadar mı tatlı olur bir insan ? Yanlışımın sebebini anlaması için sabaha kadar dil dökebileceğim , değerli fıstık
:KK17:

Ve candannn :
Bu sabah gördüm UI yazısını .Sana ulaşabileceğim her türlü iletişim mevcut olsa da , hem şaşırdım , hem de çok üzüldüm.

Maritsa :
Gel fındığım artık geeeeeel :KK24:

Oooooooooo bu listeye uzayıp gidecek , part lara bölmeli bunu .

ausencia çok teşekkürler :) sonunda ismini doğru yazdım :KK14:

seninle muhabbetimiz biraz gürültülü başladı,ah şu siyasi konular :) düşüncelerini okumaktan hoşlandığım bir insansın,kendini ifade ediş tarzını beğeniyorum.

bugu_su; çok tanımıyorum kendisini ama rüyamda gördüm :KK1::KK1: kitap topiğine şu sıralar uğramasa da her an kitap okuyan hatun

nevreste; hamarat hatun,kalbi temiz insan

kardelen; kırılgan,hassas ama çok cana yakın

melekyavrum; o özel bir anne hem de çok özel

bişidicem; gitmesine üzüldüm :KK43:

lake; lafını esirgemez gözü kara kişilik :)

kittyy; yanlış anlaşılma ile başlayan güzel bir arkadaşlık :) yorumlarının takipçisiyim

maklakukla; yorumlarına ironi katan ve çoğu zaman bu yüzden tepki alan değişik biri

datlucadu; adı üstünde o bir tatlı cadı :KK34:

candann; uzun yazılarını okumak beni bazen yorsada gitmesine üzüldüm değerli bir insandı :KK43:

dumadumadum;yeni ismiyle hitap etmek zor geliyor bana,eski ismini daha çok seviyorum :) son konusunu okuyunca ne kadar iyi bir anne olacağını düşündüğün biri

keri; çılgın kişilik :)

nihil; o bir filozof :)

maksima; o bir kız anası,güzellik :)

cudana;ikiz eşi,oğlu çok yakışıklı olan bir anne(bayılıyorum oğluşuna)

lamb;can canım,özledim seni

gülenyelken; seni de özledim yorumlarını okumayı da...

buğu-su; adını görünce kpss ve öğretmenlik mesleği aklıma geliyor :) anında çağrılım yapıyor.Allah emeklerini boşa çıkarmasın canım.

ladykaka; lafını esirgemez arkadaşım benim :)

aklıma geldikçe yazıyorum çok sevdim bu topiği :KK14:

Son düzenleme:
:KK20::KK20::KK20::KK20:

MedceziR : Bana bak o benim tağaaammm mı ? :KK52::KK52::KK52: Hem buluşmamıza da 13 gün kaldı sadece oyyy gurban olurum verene....:KK17::KK17::KK17: Yemeyenin malını yerler hatun.:KK53::KK53::KK53::KK9::KK9::KK9:

Bu arada çok teşekkür ederim cicik yorumların için,bilmukabele hayatıımmmm.:KK54::KK54::KK54:

Zaten ben olsaydım şansın olmazdı biliyorsun :63::KK14: :KK60:
13 gün sonra foto bekliyorum eyy hatun, kıskanmıcam söz:KK5:

bugu_su; çok tanımıyorum kendisini ama rüyamda gördüm :KK1::KK1: kitap topiğine şu sıralar uğramasa da her an kitap okuyan hatun

O nasıl oluyor ? :KK9::KK9::KK9: Bu ay 3 tanecik okuyabildim,çok kötü hissediyorum kendimi.:KK14::KK14: Başım duman bu ayın başından beri.:KK14:

limon1988 : Kitap topiğinde tanıştığım,cicik bir meslektaşımmm.:KK16::KK16::KK16:

Zaten ben olsaydım şansın olmazdı biliyorsun :63::KK14: :KK60:
13 gün sonra foto bekliyorum eyy hatun, kıskanmıcam söz:KK5:

Bilmem mi hatunummm.:KK23::KK23::KK1: İnşallah yaaa,ben de çok istiyorum ama bakalım.:KK30:

Elmayra: Benden desteğini esirgememiş, ihtiyacım olan her türlü yardımda bulunmuş, güzel yürekli, mizahi tarafı gelişmiş hatun kişisi.

Rengina: Hazır cevaplığını çok sevdiğim, beni her daim güldürmeyi başarmış, hassas, duyarlı, dobralığın dibine vurmuş kuzum benim.

Asimela: İyi niyetli, kaliteli, donanımlı, kimseyi kırmadan incitmeden davranan, paylaşımlarından son derece keyif aldığım sevdiğim arkadaşım. Bunların hepsi bir yana, o hayata karşı çok ama çok güçlü.

Beetle: Güzel hemşerim benim:KK14: Burada sinirlenince kendine hakim olamıyor zaman zaman. Ama özünde iyi niyetli ve vicdanlıdır. Seviyorum onu.

Culoş:KK14:(Julia): Culo deyince aklıma pammmbık gibi kalbi olan, tatlım geliyor aklıma :KK1: Bir de ayıptır söylemesi mikemmelliğimi kıskanıyor:KK14:

Limoncumm: Benimle karşılıklı çay içmek istermiş, hele bir buraya gel çayla sınırlı kalmaz tatlım sohbetimiz :KK19:

Buğusu: Müstakbel sevgilime göz koydu :63: :KK60: Çok kaliteli, dobra ve fazlasıyla dolu bulduğum hatun.

Lavin: Kitap konusunda kıskanıyorum kendisini :63: Ama bir gün geçicem onu, ahanda buraya yazıyorum :KK60:

Datlucadu: İyi ki geldi:21:

Prensesperi, kulitta : Kitap bölümünün fıstıkları:KK16:

Azerin: Oyyyy, beni gülümsetebilen nadir hatunlardan. Forumun tadı tuzu.

tuğçecan: Melek o melek. Forumun meleği.

med :63::63::63::63::KK1::KK1:

.

keşke öyle başlamasaydı.
oldu ama geçti gitti.üzerine bir çizgi çekiyorum artık ben. sanalda böyle kırmaya gerek yok birbirimizi.
siz ben i tanımıyordunuz o dönem. belki artık biraz fikriniz olmuştur. seninde, diğer arkadaşlarında.:KK34:
ben bugünden itibaren unuttum .
hatta neden bahsediyorduk,burası neresi,ben kimim.:KK53::KK1:

beetle ; bir kaç gündür onda bir haller seziyorum ama henüz çözebilmiş değilimm :KK12: iz üstündeyimm amaa haberin olaaa izmir gacısıııı :KK1::KK1: nereye kadar bu kaçışlar nereyeeeee :KK55::KK54:

O nasıl oluyor ? :KK9::KK9::KK9: Bu ay 3 tanecik okuyabildim,çok kötü hissediyorum kendimi.:KK14::KK14: Başım duman bu ayın başından beri.:KK14:

limon1988 : Kitap topiğinde tanıştığım,cicik bir meslektaşımmm.:KK16::KK16::KK16:

sıkıntını bilmesem de inş atlatırsın canım ya. Rüyamda sevgilim bi hatunla mesajlaşıyordu adına bakıyorum ve bugu_su yazıyor:KK1: o sıralar sürekli kştap topiğinde okuduklarını görüncr kıskanmıştım az :KK30:

teşekkürler meslektaşım :KK70: sıkıntın geçsin de gel topiğimize

Asimela : Kanım çok ısındı. Temiz kalpli olduğuna inanıyorum. Seni daha güçlü görmek istiyorum:KK34:

beetle ; bir kaç gündür onda bir haller seziyorum ama henüz çözebilmiş değilimm :KK12: iz üstündeyimm amaa haberin olaaa izmir gacısıııı :KK1::KK1: nereye kadar bu kaçışlar nereyeeeee :KK55::KK54:

Kovalasana beni Culom:KK53: Kendi iç dünyamla alakalı canım. Sizle bir alakası yok. Seni ne kadar çok sevdiğimi biliyorsun:KK16:

Julia : Saf kalpli, kötü gününde bile gülüp, güldürmeyi başaran neşeli arkadaşım. Sırrını, derdini paylaşabileceğin nadir insanlardan. Mutlu olmanı çok isterim gönülden:KK54::KK17::KK19:

Nickiaslında15harf:KK60: : Diğer topikte kaderdaşım:KK14: Herkes birilerinden bahsediyor, biz ikimiz hiç bir şey anlamıyoruz, doğal olarak ta merak ediyoruz yani :63:

Oraları bizden sorulur, o isimleri anlamadan bize rahat yok :KK60:

Kovalasana beni Culom:KK53: Kendi iç dünyamla alakalı canım. Sizle bir alakası yok. Seni ne kadar çok sevdiğimi biliyorsun:KK16:

Julia : Saf kalpli, kötü gününde bile gülüp, güldürmeyi başaran neşeli arkadaşım. Sırrını, derdini paylaşabileceğin nadir insanlardan. Mutlu olmanı çok isterim gönülden:KK54::KK17::KK19:

Hee culo aklımdan geçeni okumuş valla, ben de bugün yarın soracaktım neyin var senin ne bu uzaklık diye :63:
Ben culo gibi değilim hemen küserim :63:

X