İsim Vererek İstediğin Yorumu Yap

lavin ; daha yakından tanımak istediğim kitapkurdu, alandaşım :KK54:

asimela; çok nazik yorumları, fazla tanımasam da seviyorum

mune; adeletli hatun. ilk uyarımı geçen günlerde alsam da hal burukluğnu yaşıyorum :p

_MedceziR_-yemek yarismasindaki yorumlariyla tanidim kendisini :KK19:iyiki tanimisim komik sevecen,6.hissi kuvvetli bir hatun:KK9::KK9::KK9::KK9:
AmyWinehouse-uysal bebekim,hic kaba olamaz ki o :KK19:
zarifinci-selcosum hep mutlu ol kuzum,ilk goz agrim:KK19:
elmayra-yildizimiz hic barismadi kendisiyle:KK53:bana kil oldugunu biliyorum:KK19:oysa ki cok uysalim ben ya:KK53::KK1:sadece bdvde bi konuda fikirlerimiz ust uste dusmedi o kadar :KK1:bazen yorumlarini begendigim halde sirf bana kil diye begen butonuna tiklamadigim oluyor baga ne o da kil olmasaymis:KK19::KK9::KK9::KK9:ama yorumlardan anladigim kadariyla iyi biri:26:

bari ben de genel izlenimim paylaşayım
ausencia sağlam karakter deyince aklıma gelen ilk isimlerden. belki de şu hayatta dobra dobra gördüğüm tek isimlerden. ben onun kadar dirayetli olamam belki ama idolüm diyeceğim kadar beğendiğim ablam
medcezir içinde kötülük yoktur ki onun. eh işte tutamaz bazen kendini. o kadar da olsun. içinden yürüteceğine dışından olsun en iyisi de bu zaten
diğer 2 isim daha var ama onlar burada yok. olmasalarda onları sevdğimi bilmeleri yeter.
kadesa ta başından beri sempatim olduğu insan. içinde kötülük beslemeyenlerden. kırmamak için çaba gösterenlerden.
ebushh tatlı sohbetli ninem benim.

onun dışında bir kişi için daha isim vermeden yorum yapaym: hiç tanımamama rağmen sempatim olan insan. anlaşmazlıklarla başlayan tanışma ya da yanlış anlaşılma diyeyim
sonrasnda hala devam ettirdiği bir tutum. olsun yine sorun yok benden yana. sevmiyorum diyemem. nötrüm diyemem.
tek kişi dışında da herkesi seviyorum. niye sevmeyim ki hem:KK9:
yazmadığım daha çok var ama idare etsinler:KK53:
ha bir de kpss topiğindeki herkes onlar benim canlarım. yardımsever dostlarım

Son düzenleme:
ausencia sağlam karakter deyince aklıma gelen ilk isimlerden. belki de şu hayatta dobra dobra gördüğüm tek isimlerden. ben onun kadar dirayetli olamam belki ama idolüm diyeceğim kadar beğendiğim ablam
medcezir içinde kötülük yoktur ki onun. eh işte tutamaz bazen kendini. o kadar da olsun. içinden yürüteceğine dışından olsun en iyisi de bu zaten
diğer 2 isim daha var ama onlar burada yok. olmasalarda onları sevdğimi bilmeleri yeter.
kadesa ta başından beri sempatim olduğu insan. içinde kötülük beslemeyenlerden. kırmamak için çaba gösterenlerden.

onun dışında bir kişi için daha isim vermeden yorum yapaym: hiç tanımamama rağmen sempatim olan insan. anlaşmazlıklarla başlayan tanışma ya da yanlış anlaşılma diyeyim
sonrasnda hala devam ettirdiği bir tutum. olsun yine sorun yok benden yana. sevmiyorum diyemem. nötrüm diyemem.

o isimsiz olani nedense ustume alindim:KK53:dogru soyle benmiyim:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

rengina; seni her gördüğümde eski bir arkadaşımı görmüş gibi oluyorum :)

azerin; senile tanışmıyoruz ama yemek yarışmalarında ki güzel emeklerinden ve yarışma olarak değil de eğlence olarak görmenden ötürü sempatim var sana :)

elmayra; dobra kişilik taze editör :)

nemesis; güzel hatun fıstık o fıstık :KK23:

mahsülcan; adın değişmiş ama kalbin hep güzel can arkadaşım..

hayyal; son zamanlarda seninle kırgınlıklar yaşadık ama keşke gitmeseydin..

Son düzenleme:
Elmayra: Benden desteğini esirgememiş, ihtiyacım olan her türlü yardımda bulunmuş, güzel yürekli, mizahi tarafı gelişmiş hatun kişisi.

Rengina: Hazır cevaplığını çok sevdiğim, beni her daim güldürmeyi başarmış, hassas, duyarlı, dobralığın dibine vurmuş kuzum benim.

Asimela: İyi niyetli, kaliteli, donanımlı, kimseyi kırmadan incitmeden davranan, paylaşımlarından son derece keyif aldığım sevdiğim arkadaşım. Bunların hepsi bir yana, o hayata karşı çok ama çok güçlü.

Beetle: Güzel hemşerim benim:KK14: Burada sinirlenince kendine hakim olamıyor zaman zaman. Ama özünde iyi niyetli ve vicdanlıdır. Seviyorum onu.

Culoş:KK14:(Julia): Culo deyince aklıma pammmbık gibi kalbi olan, tatlım geliyor aklıma :KK1: Bir de ayıptır söylemesi mikemmelliğimi kıskanıyor:KK14:

Limoncumm: Benimle karşılıklı çay içmek istermiş, hele bir buraya gel çayla sınırlı kalmaz tatlım sohbetimiz :KK19:

Buğusu: Müstakbel sevgilime göz koydu :63: :KK60: Çok kaliteli, dobra ve fazlasıyla dolu bulduğum hatun.

Lavin: Kitap konusunda kıskanıyorum kendisini :63: Ama bir gün geçicem onu, ahanda buraya yazıyorum :KK60:

Datlucadu: İyi ki geldi:21:

Prensesperi, kulitta : Kitap bölümünün fıstıkları:KK16:

Azerin: Oyyyy, beni gülümsetebilen nadir hatunlardan. Forumun tadı tuzu.

tuğçecan: Melek o melek. Forumun meleği.

:KK20::KK20::KK20::KK20:

MedceziR : Bana bak o benim tağaaammm mı ? :KK52::KK52::KK52: Hem buluşmamıza da 13 gün kaldı sadece oyyy gurban olurum verene....:KK17::KK17::KK17: Yemeyenin malını yerler hatun.:KK53::KK53::KK53::KK9::KK9::KK9:

Bu arada çok teşekkür ederim cicik yorumların için,bilmukabele hayatıımmmm.:KK54::KK54::KK54:

rengina; seni her gördüğümde eski bir arkadaşımı görmüş gibi oluyorum :)

azerin; senile tanışmıyoruz ama yemek yarışmalarında ki güzel emeklerinden ve yarışma olarak değil de eğlence olarak görmenden ötürü sempatim var sana :)

elmayra; dobra kişilik taze editör :)

nemesis; güzel hatun fıstık o fıstık :KK23:

mahsülcan; adın değişmiş ama kalbin hep güzel can arkadaşım..

hayyal; son zamanlarda seninle kırgınlıklar yaşadık ama keşke gitmeseydin..
cok tesekkur ederim:KK16:ne cok sevenim olmus bu yarismadan bana kalan tek iyi sey:KK16::KK16::KK16::KK16:

Son düzenleme:

Ne yazacağımı bilemedim kuzum , yazıp yazıp siliyorum :KK16:

Senin yerin çok ayrı biliyorsun , burada olmayanların da :KK14:

Diğer isimsizleri de anladım ben , ne kadar zekiyim değil mi :KK53:

Konu dışına çıkmadan yorum yazayım bende ;

Yakın arkadaşlarımın hepsi onlar için içimde dönen sevgi pıtırcığı mesajlarımı biliyor zaten :13:Onun dışında ;

Kadesa :
Geri gelmişsin , geri geldiğine sevindiğime göre seni ve yorumlarını seviyormuşum :KK34:

Okypete : Öyle başlamasaydı ne kadar değişirdi herşey diye hep merakta olduğum kişi.

Office : Daha çok konuşmak istediğim , zevkle ne yazmış diye takip ettiğim , 6 numara bezde küçük gelince ne yapacağız diye kara kara düşündüğümüz anne:KK55:

AmyWineHouse: Her zaman burada olmalı :KK34:

Jelesec ve nldglp (bu zor yahu tüylü işte) : Çok gülüyorum onlara , okumayan çok şey kaçırıyor.:KK8:

Azerinnn : Cidden bu kadar mı tatlı olur bir insan ? Yanlışımın sebebini anlaması için sabaha kadar dil dökebileceğim , değerli fıstık
:KK17:

Ve candannn :
Bu sabah gördüm UI yazısını .Sana ulaşabileceğim her türlü iletişim mevcut olsa da , hem şaşırdım , hem de çok üzüldüm.

Maritsa :
Gel fındığım artık geeeeeel :KK24:

Oooooooooo bu listeye uzayıp gidecek , part lara bölmeli bunu .

Son düzenleme:
X