İsim Vererek İstediğin Yorumu Yap

ne güzel bi oyun,çok sevdim :)

yazmak isediğim çok kişi var ama önce ablalarım,canlarım tabii..

Mune ablam;gerçekten kalbi çok temiz,kendisi çok kibar ve içten bir insan.onunla tanışabilmeyi çok isterdim.

Hanım ablam;abla diyorum ama hepimize taş çıkartacak gençlik ve güzellikte

Egem ablam; can o can :) adaşım

Son düzenleme:
Haklı görünmek için kendini tekrar edip duruyorsun... Saçmalıyorsun... Belki de farkındasın...

İsim vererek yazmayı çok isterdim ama biliyorum ki buradan da laf yetiştirecek... Şuan cevap verecek ne enerjim ne de vaktim var.

Son düzenleme:

yoo hayır ben gayette seni yakın görüyordum hatta shannanın topiğinde ilk benimle konuşan sendin sen ve tildayı kendime ilk yaklın gördüm ben ,hatta az geceler toplu sohbet etmemiştik birlikte hatırlıyorsan sen,ben ve tilda
yakın görmesem ilişkimle ilgili konuları paylaşırmıydım sizinle dertleşirmiydik hepimiz
ama shannanın topiğinde berceste olayında hatırlıyorsan sen benim diğer üyelere çıkıştığım sert sözleri üzerine alındın
üzerine basa basa dedim ki "gwencim sana demiyorum niçin üzerine alınıyorsun ki ben senin için böyle bişi yazarmıyım hiç"
sen hala devam ettik neyse sonrasın da
o konuyu hiç kaale almaadım ben tabii yanlış anlamış olabilir dedim
neyse sonra shanna bana msj attı bu yeni üyeliğim gwen topik açtı gel diye
koşa koşa geldim aa gwen topik mi açmış geliyorum diye
baktım orda beni tınlayan yok dedim heralde ben istenmiyorum bu topikte,sonra hiç bir yerde konuşmadın benimle (ya da ben öyle hissettim kırıldığımdan) shannanın topiğinde bile hiç benimle konuşmayınca sildim bende gücenmiştim çünkü
sana özel msjla bunu söylemem gerekirdi belki ben görmediğini bilmiyordum tabii olay böyle büyüdü

Renklendirdiğim kısma katılıyorum.
Elbette olumsuz düşünceler adabıyla söylenmeli. Elmayranın dediği gibi, patavatsızlık sınırına geçmeden.

Diğer topikteki gibi isim verilmiyor diye, mesajlarında "hakaret üstüne hakaret" yağdıran üyeler, bu topikte bunları isim vererek yaparsa nice olur buranın hali?
Banlanmayı göze alabilir mi bu pek dobra üyeler? Cıx
O yüzden bırak burası böyle sevgi yumağı kalsın

Olumsuz yorum yapacağım bir üye aradım bulamadım:44:
Demek ki kimseye gıcık olmuyorum

Ya da zerre kaile almıyorum

Elmayra: Benden desteğini esirgememiş, ihtiyacım olan her türlü yardımda bulunmuş, güzel yürekli, mizahi tarafı gelişmiş hatun kişisi.

Rengina: Hazır cevaplığını çok sevdiğim, beni her daim güldürmeyi başarmış, hassas, duyarlı, dobralığın dibine vurmuş kuzum benim.

Asimela: İyi niyetli, kaliteli, donanımlı, kimseyi kırmadan incitmeden davranan, paylaşımlarından son derece keyif aldığım sevdiğim arkadaşım. Bunların hepsi bir yana, o hayata karşı çok ama çok güçlü.

Beetle: Güzel hemşerim benim Burada sinirlenince kendine hakim olamıyor zaman zaman. Ama özünde iyi niyetli ve vicdanlıdır. Seviyorum onu.

Culoş(Julia): Culo deyince aklıma pammmbık gibi kalbi olan, tatlım geliyor aklıma Bir de ayıptır söylemesi mikemmelliğimi kıskanıyor

Limoncumm: Benimle karşılıklı çay içmek istermiş, hele bir buraya gel çayla sınırlı kalmaz tatlım sohbetimiz

Buğusu: Müstakbel sevgilime göz koydu Çok kaliteli, dobra ve fazlasıyla dolu bulduğum hatun.

Lavin: Kitap konusunda kıskanıyorum kendisini Ama bir gün geçicem onu, ahanda buraya yazıyorum

Datlucadu: İyi ki geldi

Prensesperi, kulitta : Kitap bölümünün fıstıkları

Azerin: Oyyyy, beni gülümsetebilen nadir hatunlardan. Forumun tadı tuzu.

tuğçecan: Melek o melek. Forumun meleği.

Son düzenleme:
med: sen de hatunun dibisin kuzum

Son düzenleme:
yeşilpapyon: her mesajı sevgi dolu. Sakin, duyarlı yapısı, insanlara destek olan tavrı ile sevdiğim üyelerden.

amywinehouse: Mesajlarını beğendiğim ve takip ettiğim üyelerden

Tiviyi unutmuşum

Tweety: Onun konularda pıtır pıtır gezmesini çok seviyorum. Survivor arkadaşım Forever duygu

Son düzenleme:
Katie: Bazı mesajlarına çok gülüyorum Onu da takip etmekten keyif alıyorum

Son düzenleme:
Bana yorum yapan herkese tessekur ederim 1-2 kisi haric herkesi seviyorum kkda onlarin ismini vermek isterdim amma banlanmaya niyetim yok bende kalsinlar..
Beni sevmeyen bitlensin

Not: gicik duygu elensede kurtulsak

Son düzenleme:

ust uste gelmiş olaylar ama dedigim gibi bir kasıt yok hani sana karsı bir tavrımda yok zaten yanlıs anlasılma bastan sona:) benide biliyosun bak kendin dedin azmı konustuk geceleri diye ufacık seyden dolayı sana kızıpda konusmıycak biri degildim yani tatlım dedigim gibi sorun yok benden yana olmadıda hic yanlıs anlamısız birbirimizi coooooooooook optummm

cincikk: ablası kurban olsun ona canım arkadaşım

depresifpolyanna: can kuzum dostum

nickimtam13harf; çok tanışmıyoruz ama nedense kanım kaynadı ona

adunul;can canım güzel arkadaşım

okypete; çok tanımoyrum ama objektif olduğunu gözlemliyorum

officie; yorumlarına bayılıyorum o yazsa ben okusam :)

kader; küçük kardeşim gibi ama çok olgun orası ayrı akıllı kızçem :)

eylül başak; niye gittin

badeğğ;taze anne,dişi cem yılmaz :)

sevoğğ; kuzum espirili böcüğüm,can arkadaşım :)

parkon; özledim seni hem de çok.....

zeboşş;dualarım seninle canım,güzelim...

aklıma geldikçe yazarım şimdilik bu kadar..kötü birşey yazacak kimsem yok çünkü sanal da kimseye karşı kötü duygular beslemiyorum.eskidendi o artık büyüdüm,uslandım nirvanaya ulaştım

Son düzenleme:

evet konuşmadan zannetmelerle sadece yanlış anlamışız birbirimizi
barış imzalayalım o zaman bebek

kadesa, yorumun için teşekkürler.
bu arada hoşgeldin.
kkda yorumlarını beğendiğim ve tekrar geldiğimde yorumlarıyla ilk dikkatimi çeken üyelerdendin.

Son düzenleme:
yalnız bu tarz topiklerin böyle güzel olaylara,anlaşmazlıkların çözülmesinede vesile olması harika. yukarı bakıyordumda ,hoşuma gitti,ne güzel,yanlış anlamalar çözülmüş.

neyse iki arkidisin barismasina vesile oldu topik bu iyibenim topikte de oky ile bi arki barismisti
aynı şeyi yazmışız. benimde aklıma o geldi. 3 sene önceki yaşanmışlıkların üstüne bir çizgi çektikti. güzel şeyler bunlar. ben okudukça mutlu oluyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…