İsim Vererek İstediğin Yorumu Yap

tilda ve gwencooper bebeklerim benim sizi çok seviyorum . gvencooper canım burada tanıdığım ilk en değerli dostum . Son zamanlarda yaşadığımız bazı sıkıntılardan dolayı tartışıp ters de düşsek , hiçbir zaman birbirimize sırtımızı dönüp dostluğumuzu yitirmedik .Tilda ve sen , sonsuz güvenebileceğim insanlarsınız .Sizi çok seviyorum , Dostluğumuz hep baki kalsın gvencooper , senin şu oyun merakına artık bir çözüm bulsak hiç fena olmaz o oyuna dalıp gitmen yok mu beni dellendiriyor resmen

Atractive : hassas kırılgan naif canım arkadaşım benim . Seninle ilk tanışmamız çok iyi olmadı Karşılaştığımız her yerde birbirimize laf sokmadan geri kalmazdık ilk iki banımı yedirten özel insan Çok eskiden bu sitede en uyuz olduğun üye kim diye sorsalar seni söylerdim sert yorumların bana öyle itici gelirdi ki eee bir de üst üste iki ban yedirttin yaa bana , sana olan gıcıklığım bayağı üst seviyedeydi ama nereden bilirdik ki sonradan iyi iki arkadaş olacağımızı o sert yorumlarının altından melek gibi bir kız çıkacağını bilemezdim tabi :) Arkadaşlarına çok değer veren ve sahip çıkan dünyalar tatlısı melek arkadaşım

Tweety Eskiden oldukça yaramaz olan , zamanla uslu bir kız olan , iyi kalpli kalbinde kötülük ve kin barındırmayan saf temiz arkadaşım benim

surrender : kitap kurdu dobra bir o kadar da güzel yürekli arkadaşım . Seninle nasıl tanıştığımızı hatırlamıyorum , ama uzun zamanlara dayalı bir dostluğumuz var . Dobralığından ve haksızlığa tahammülsüzlüğünden dolayı bazı üyeler seni yanlış anlasada , seni tanıyan arkadaşların nasıl bir yüreğinin olduğunu biliyorlar zaten . Seni tanımayanlar sadece sert ve dobra kimliğini görürler . Çünkü senin tarzın budur . Herkese kalbini hemen açmazsın . Ama seni tanıyanlar kalbinin derinliklerindeki o tüm iyi niyeti temizliği görürler . Asla arkadaşlarına sırtını dönmeyen , onların her zaman tüm sıkıntısında yanında olan , kalbinde kötülük barındırmayan değerli özel arkadaşım benim .

Son düzenleme:

ben nasıl tanıstıgımızı hatırlıyorum
bir ara anlatırım

canım benim

sashamia88 sitede en sevdiğim arkadaşım,seninle öyle bağ kurdum ki sanki daha önce de tanışıyoruz gibi hissediyorum
bi insan hem bu kadar akıllı olup hem bu kadar güzel ve alımlı nasıl olur ki
anlatsam her derdimi dinliceksin biliyorum ve ben de her daim seni dinlerim güzelim benim scarlet johansanım benim
seni seviyorum

tildaminnak kelebeğim benim sitede sevdiğim ikinci kişidir ,ben öyle herkesi kolay sevmem ama ikinizi de çok seviyorum inanın arkadaş değil dost gibisiniz
içinin temizliği yüzüne yansımış arkadaşım benim

zeboşseni de seviyorum bebeğim ,umarım tez zamanda iyileşirsin ve siteye dönersin tez günde kalbi güzel arkadaşım,ALLAHIM şifa versin sana AMİN

Ben hatırlamıyorum bile inan o banları sen söyelemesen bilmeyecektim ama her yerde eskiden laf soktuğumuz doğrudur
ben sana ne dedim kuşum büyük dostlulklaar ve aşklar nefretle başlar
dışı katı içi yumuşacık karpuz gibiyim o zaman ben
seni mıncık mıncık yaparım kız sevimli delüüü seviyommm seniiiiiii dostdaşşşş

Topiğin ismi ''ismini vererek istediğin yorumu yap''. İsteyen sevdiği arkadaşı için yazar, isteyen beğenmediği birinin ismini vererek yorum yapar. Bu kadar basit.

Bebeğim güzeller güzelim duygularımız karşılıklı . en kocamanından çok çok çok seviyorum ikinizi

ben nasıl tanıstıgımızı hatırlıyorum
bir ara anlatırım

canım benim

hehehe tamam kuzum benim

minnoşum güzeller güzelim boncuk gözlü canım arkadaşım benim . Evet bitanem en büyük dostlukların nefretle başladığı sözün örnekleriyiz biz Çok çok seviyorum seni . Ama senin ve gwencooper'ın yanlış anlaşılmadan dolayı birbirinize kırıldığınızı biliyorum .İknizin aslında hala birbirbirinize değer verdiğinizi biliyorum , ama inatla bu kırgınlığı çok uzattınız . üstelik çok gereksiz yere , bilmem anlatabiliyor muyum

OKYPETE: Kendisiyle öyle çok muhabbet etme fırsatımız olmadı ama kendisi lens konusunda bana çok yardımcı oldu.Tanıdığım kadarıyla hanımefendi, nerde ne konuşacağını çok iyi bilen, temiz kalpli ve çok hoş bi bayan..SEDULU: Kankam olur kendisi :) Her daim yanımdadır,hiç sıkılmadan elinden geldiğince destek olur bana.Çok seviyorum onu :) GWENCOOPER VE TİLDA: Onlarlada çok dertleştik.Benim gibi derdi bitmeyen iki kızçe :)

Son düzenleme:

evet gwene kırgın olduğum doğrudur,gereksiz yere beni suçladı orada ondan bahsetmediğim halde ama büyütülecek bişi değil yani benim için
onu da kendime çok yakın görüyordum ama işte atarlı kızaynı benim gibi

evet bende gwenle atroşun gereksız ve yanlıs anlasılmadan dolayı kırgın olduklarını dusunuyorum yawru ceylanım:)

Kuzum siz ikinizde birbirinizi yanlış anladınız . O senin yazdığını görmediği için senin yazdığına cevap vermedi . sen de naif bi kişiliğe sahi olduğundan dolayı , cevap vermeyişini yanlış anlayıp kırgınlığını göstermek adına arkadaş listenden çıkardın . o da tüm olaydan habersiz olduğundan , senin onu arkadaş listenden çıkarmana alındı . böyle yanlış anlaşılmadan dolayı gücendiniz birbirinize sonra da bu kırgınlığı uzattınızda uzattınız

nasıl görmedi canım iki kez yazdım belkide topiği açınca koşa koşa gittim gwenim bende geldim dedim herkese cevap yazdı bana yazmadı haliyle kırıldım
ve bu hareketinin berceste olayında ki beni yanlış anlamasından dolayı sandım ve beni göremzden gelince çok gücendim listemden çıkardım
bana daha sonrada orada yazabilir di atractiv görmedim canım diye iki gün girdim baktım kimse bişi yazmamış yani

Makarakukara : Sevimli minik anne koyu galatasaraylı panpam benim dön artık sahalara ama ufaklık izin vermez dimi
Shanna : Kankam benim çok ama çok duygusalsın ve bu sana ileride zarar verecek diye korkuyorum. Ama seni böyle seviyorum
Tilda: Yakında evlenecek olan tavaları yakan hatun
Gwen : Maşallah barbie bebek gibi uzun bacaklara sahip gacı Seni de seviyorum.
Tweety : Makarayla beraber geceleri az sohbet döndürmedik ban yiye yiye uslandın artık
Carrie : Forumun çakal carlosu
Hanimkelesimigetir : Çok sohbetim olmamasına rağmen annelik ruhunu hissettirmesi yeterli geliyor ayrıca nick ve avatar a bayılıyorum.
Surrender : Hiç tanışmadık sanırım nötr bi durumdayım yazanlardan kitap kurdu olduğunu anlıyorum
Azerinn : Yemekteyiz yarışmasının vazgeçilmez adayı ama rus salatana haribden bayılmıştım

Şimdilik aklıma gelen isimler bunlar

Son düzenleme:
çok teşekkürler canım.
senin bütün bu güzel sözlerinin aynısı senin içinde geçerli.
sen çok güzel, bir o kadarda zarif ve tatlısın.

Çok teşekkür ederim sağol güzel sözlerin için

evet yawrum ben bu muhabbetı bılıyorum ama gwen kasıtlı bı durum olmadıgını soyluyor yanı gormemıs yazdıgını sonradan senın arkadas lıstenden cıkardıgını gormus anlam verememiş hatta
Tilda: Yakında evlenecek olan tavaları yakan hatun
ahaha demı canım sakar gelin
benımde senı tanımlayabılecegım en once aklıma gelen kelime AŞIK SEDULUUUU!! :)))

Çok teşekkür ederim canım güzel sözlerin için

berceste topiginde yasanılanlar benim aklımda bile kalmadı bir konu yuzunden tartısıp sonrasında sırf bu yuzden trip yapan biri degilimki aynı sekilde feroniaylada cok tartısmamıs olmustur bizim ama oda benim topige yazdı diger topiklerde yine konustuk hani kin guden biri degilim ben zaten herkes tartısır ama bunu uzatacak bir yapıda degilimdir :26: senin benim topige yazdıgın yorumu simdi gordum desem yalan olmaz baktım sayfalara nerede yazmıs diye ne begenmişim ne yorum yapmısım ki benim yapıma aykırı birsey bu gorupde cevap yazmamak benim sana bir garezim olmus olsa arkadaslıktan ben cıkarırdım keske bana deseydin benle sorununmu var cevap vermedin diye ozaman derdimki tamam ama benim dunyadan haberim yok kızlar bana deyince sasırdım sonra bir baktım arkadaslıktan silinmişim beni tanıyan biri dedim gelipde ben sana kırıldım yazamıycak kadar uzak gorup silebiliyora beni demekki benim sandıgım kadar yakın degilmiş ben isterdimki gelip ozel mesajla bana bunu ilet hani beklerdim acıkcası :26:

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…