İsim öneri 🌼

Siz isim sıraladıkça o isimdeki insanları düşünüyorum hep. Ulaş koymayın mesela çok uçarı kaçarı oluyolar sağlı sollu dalasım geliyor :KK70: Barışlar sempatik oluyor genelde. Ozanları sevip sevmediğimden emin değilim ama seviyorum galiba

Siz isim sıraladıkça o isimdeki insanları düşünüyorum hep. Ulaş koymayın mesela çok uçarı kaçarı oluyolar sağlı sollu dalasım geliyor :KK70: Barışlar sempatik oluyor genelde. Ozanları sevip sevmediğimden emin değilim ama seviyorum galiba
Evet bu arada koyacağım isimleri taşıyan kişilere bakıyorum, kötüyse koymuyorum. Arkadaşım anaokulunda İngilizce öğretmeni isim sayarken bu çocuk çok yaramaz koymayalim diye eliyoruz 😂

Kayra unisex sanırım güzelmiş Evren dayısının ismi 😂

Anneannesinin zevkine bayildim :KK200:

Kayra unisex.
Çoğu türk ismi bence unisex.
Eşimle isim ararken (kendi italyan) aciklamada zorluk cekmiştim.

Pars mesela neden "erkek" ismi? Kafamda deli sorular :KK66:

Gökalp, Kaan, Mete, Mustafa Kemal ben bu dört isimden birini düşünüyorum olmayan çocuğuma 😂 belki siz de seversiniz.
Sağlıkla kucağınıza alın inşallah 🙏🏻

Evet bu arada koyacağım isimleri taşıyan kişilere bakıyorum, kötüyse koymuyorum. Arkadaşım anaokulunda İngilizce öğretmeni isim sayarken bu çocuk çok yaramaz koymayalim diye eliyoruz 😂
Ben bi ara çocuk şehrinde çalışıyordum, orada çok tatlı, enerjimin tuttuğu çocukların ismini not ederdim bi yere ileride çocuğum olursa diye. Hatta bayıldığım bi isim vardı ama unuttum 🥲

Gökalp, Kaan, Mete, Mustafa Kemal ben bu dört isimden birini düşünüyorum olmayan çocuğuma 😂 belki siz de seversiniz.
Sağlıkla kucağınıza alın inşallah 🙏🏻
Coook teşekkür ederim , eğer düşünüyorsanız en güzeli olsun , düşünmüyorsanız düşündüğünüz zaman en güzeli olsun 🤍

Civan şuan hoşuma giden isim (Civan Mert)
Oğlum tuğra, tuğalp de hoş
Eren yine klasik ama hiç eskimez
Sağlıkla gelsin

Belki de onu koyacaktım hemen hatırlamalısın 😂🤍
Kızdı o ya aniden parlayan yıldız mıydı neydi anlamı 🥲

Klasik ama Bora ismini de seviyorum. Toprak ismini hiç sevmiyorum Allah korusun kötü şeyler çağrıştırıyor bana. Poyraz falan öyle güçlü isimler güzel oluyor ama sen daha yenilikçi isimler istiyorsun galiba. Ben de bakıcam güzel geleni yazayım buraya 🫶🏿

Merhaba kk ailesi. Canım kadınlar 🌼 Bugün büyük bir şok ile oğlum olacağını öğrendim şok diyorum çünkü kız olacağından çok emindim. Olsun sağlıkla gelsin bebeğim, umarım isteyen herkese de en güzeli nasip olur. Yaratıcı uzun olmayan güzel isim önerilerinizi bekliyorum, şimdiden çok teşekkür ederim hepinize 🤍
Belirtiler neydi acaba kız oldugunu düşündünüz ☺️☺️

Kızdı o ya aniden parlayan yıldız mıydı neydi anlamı 🥲

Klasik ama Bora ismini de seviyorum. Toprak ismini hiç sevmiyorum Allah korusun kötü şeyler çağrıştırıyor bana. Poyraz falan öyle güçlü isimler güzel oluyor ama sen daha yenilikçi isimler istiyorsun galiba. Ben de bakıcam güzel geleni yazayım buraya 🫶🏿
Coook teşekkür ederim 🌼 🤍

Belirtiler neydi acaba kız oldugunu düşündünüz ☺️☺️
Aslında tek belirti erik istememdi , diğerleri nuba göre kız, çin takvimi kız , yüzük testi kız , rüyamda kız çıktı. Bir de manifeste inanan varsa artık inanmasin 6 7 yıldır kız manifestledim olmadı 😂😂

X