İsim öneri 🌼

Merhaba, moda olan isimler bir süre sonra kulağa sıkıcı gelebiliyor ben klasik isimleri daha çok beğeniyorum. Deniz, Umut, Kaan, Mete,… Oğlumun adı Kerem çok severek koyduk bence zamansız bir isim. Ayrıca ben Türkçe karakter olmasını istememiştim bu konu da önemli bence😀 Bir de anlamı çok önemli kişinin karakterini etkilediğini düşünüyorum.
Türkçe bir isim olsun istedim. Akay olarak karar verdik. Nedense çok içime sindi. Hatta tek içime sinen isim bu oldu. İsim beni seçti ben ismi değil 😂😂

Uraz düşündük ama o kadar çok var ki.. abidik gubudik bir isim olmasa bile çok bulunmayan bir isim istiyorum aslında. Kız olsa belliydi erkek olunca ters köşe olduk 😂
Merhaba kız olsa ne düşünmüştünüz ❤️☺️

Merhaba kk ailesi. Canım kadınlar 🌼 Bugün büyük bir şok ile oğlum olacağını öğrendim şok diyorum çünkü kız olacağından çok emindim. Olsun sağlıkla gelsin bebeğim, umarım isteyen herkese de en güzeli nasip olur. Yaratıcı uzun olmayan güzel isim önerilerinizi bekliyorum, şimdiden çok teşekkür ederim hepinize 🤍
Eser
Ediz Hun
Eray

Başka guzel isim yok bence erkege, hepsi emmi dayı ismi gibi

Yaaa 🥹 bende Sirius lilith tarzı mitolojik tanrı isimleri düşünüyorum ama muhafazakar sülale problemsss 😂
Sülale çok önemli değil siz ne isterseniz onu koyun. Mesela İlgi isminden daha güzelleri var ama benim için İlgi isminin anlamı var, eşimle ikimizin isminden oluşuyor. Sirius biraz Harry Potterdan kaynaklı on yargılı olacağım bir isim ama Lilith olabilir 😂

Sülale çok önemli değil siz ne isterseniz onu koyun. Mesela İlgi isminden daha güzelleri var ama benim için İlgi isminin anlamı var, eşimle ikimizin isminden oluşuyor. Sirius biraz Harry Potterdan kaynaklı on yargılı olacağım bir isim ama Lilith olabilir 😂
İlhamıyle gizem misiniz 🤭

X