İsim öneri 🌼

Nogaa

Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2024
422
361
Merhaba kk ailesi. Canım kadınlar 🌼 Bugün büyük bir şok ile oğlum olacağını öğrendim şok diyorum çünkü kız olacağından çok emindim. Olsun sağlıkla gelsin bebeğim, umarım isteyen herkese de en güzeli nasip olur. Yaratıcı uzun olmayan güzel isim önerilerinizi bekliyorum, şimdiden çok teşekkür ederim hepinize 🤍

Uraz ismini seviyorum. Barış, Umut, Doruk, Ozan, Ulaş, Kutay, Tolga, Ali diğer beğendiğim isimler. Sağlıkla gelsin.

Uraz ismini seviyorum. Barış, Umut, Doruk, Ozan, Ulaş, Kutay, Tolga, Ali diğer beğendiğim isimler. Sağlıkla gelsin.
Uraz düşündük ama o kadar çok var ki.. abidik gubudik bir isim olmasa bile çok bulunmayan bir isim istiyorum aslında. Kız olsa belliydi erkek olunca ters köşe olduk 😂

Evet evet çok var gerçekten. Lütfen beni aşağılamadan cevap verin bir isim sorcam ahahhswhhs Arte nasıl ? Tek ışık anlamına geliyor
Geçenlerde eşimin yeğeni geldi. Bizde çocuk yok, olursa isim düşünüyor musunuz abla dedi. Artemis falan çok tatlı geliyor yaa dedim kız kıçısıyla güldü bana 🥹 ben çok seviyorum bu tarz isimleri ama bizim ülkeye gitmez sankim.

Neyse önerim yok yorumları okumaya gelmiştim 😅

Geçenlerde eşimin yeğeni geldi. Bizde çocuk yok, olursa isim düşünüyor musunuz abla dedi. Artemis falan çok tatlı geliyor yaa dedim kız kıçısıyla güldü bana 🥹 ben çok seviyorum bu tarz isimleri ama bizim ülkeye gitmez sankim.

Artemis kız için makul bu arada 😂😂 Arte bı hoş bı garip 2050 yılında moda olur belki 😂

Artemis Halı var belki de ondan gülmüştür😂

X