Işığa duyarlılık

EAK2202

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2024
33
0
29
Herkese merhaba aklıma takılan bişeyi sormak istiyorum lütfen başına gelen varsa lütfen cevap verin Oğlum 4,5 aylık geçen gün bir göz profesörüne muayene götürdük oğlumun sol gözünde dışa kayma onun için neyse doktor ışık tuttu bebeğim hiç ışığa bakmak istemedi sürekli kafasını sağa sola çevirdi hep hareket etti doktor bu aylarda bebeğin bu ışığı araması bakması lazım dedi ışığa tepkisi çok az dedi sonra oğlumun iyicene gözüne ışık tutunca bu seferde hiç göz kırpmadı oğlum Buda normal değil dedi bizi çocuk nörolojiye yönlendirdi daha gitmedik gitmeden önce sizlerden fikir ve bilgi almak istedim yardımcı olursanız sevinirim

Geçmiş olsun inşallah bir sorun yoktur konu hakkında fikrim yok bir an önce gidip içinizi rahatlatmanız lazım .ama Ses çıkarmadan yanından geçerken ya da uyandıgında size doğru bakmıyor mu oradan anlarsınız az çok sorun olup olmadgnı.birde ilk göz muayenesinde daha önce fark edilirdi bir sorun olsa diye düşünüyorum eger sonradan olmadysa

Çocuğun görmesinde problem yok nesne takibi oyuncak takibi var evin içinde bizi takip eder bakar sadece ışığa bakmak istedi doktorda bunun normal olmadığını söyledi aslında evde ışıklı oyuncaklarada bakıyor takip ediyor bilmiyorum nedenini nolucak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…