İşe Başlamak İçin Ne Hayaller Kurmuştum (Kreşli İş İmkanı Var mi?)

devlet ozel okul destegı verıyor agustosda gırıcez o cekılıse 3000 t ldestek ama 1 yıllık. yanı oglumun kresı 13350 tl yıllık fakat çekilişle cıkarsa 10350 olacak ama türkiyede anaokulu kres destegı toplamda 6000 kişiye verılıyor çıkması büyük şans

1800 TL ödeme derken kreşe mi veriyordunuz? Yoksa aylık kazancınız mı okadar ?
Kreş ayda 1800 tl .Özel kreşler 12 ay çalışıyor . Yazın üstüne bir de havuz tenis vs gibi masraflar ekleniyor. 3500 tl civari tesvik verilecek dediler (yıllık). 3 yıl üst üstte başvurdum bir kez çıkmadı .Kriterlerimde uygundu . Hatta ikinci yıl eşim işsizdi. Büyük oğlum lisedeydi ama çıkmadı .Nasip.

iş arkadasım vardı onun yengesı medıcal park hastanesındeydı hastanenın ıcınde kres vardı ama 2 yas dan baslıyordu

Is yerindeki kreşler ücretsiz sanıyordum ücretli mi onlarda ?

O nasıl kreşmiş ,benide alsalar bende giderim
Senin sürecin çok zormuş ama şansmış demek ki

Kreş imkanı sağlayan şirketler ya kamu kurumu olur ya da büyük özel kurumlar olur.Mesela bizim şirkette var ama 2,5tan önce almıyor.

Kreş imkanı sağlayan şirketler ya kamu kurumu olur ya da büyük özel kurumlar olur.Mesela bizim şirkette var ama 2,5tan önce almıyor.

Özel bir bankanin Çağrı Merkezi nde kreş imkanı olduğunu duydum ama net bilgi değil. Ne olur ne olmaz diye başvuru yapıp CV yolladim dönerlerse sorucam artık. Hakkımda hayırlısı dua edin hanımlar.

Bir de çocuklara sormak lazım Geçen sene ağustos ayında oğlum bana tam olarak şu cümleyi kurdu "Anne ben yüzmek yada tenis oynamak istemiyorum , uyumak istiyorum " İçim parçalandı .

Kıyamam ya. Benim oğlum şuan 13 aylık huy edinmiş kendine sabah bizimle beraber 7-7 buçuk arası kendi kendine kalkıyor. ( sahurda da kalkıyor genelde ne kadar sessiz olmaya calissakta) Ben o saatte yerlerde sürünüyorum resmen benim zıpır fıldır fıldır güne başlıyor. Bakalım yaşı ilerledikçe uykuya düşecek mi? :) ama akşamları en geç 10-11 arası uyutmuş oluyorum .

Kurumsal yerlerde olur ancak . Hastaneler , okullar ya da bankalar , büyük şirketler vs onların Çağrı merkezlerine başvurun .

Merhaba bana özelden mesaj atabilir misiniz

merhaba kreşli bir firmada calistiginizi yazmisiniz. eşinizin ve sizin calistiginiz firmalarin ismini ve yerini bana da yazar misiniz? tesekkurler

Merhaba bende istanbul avrupa yakasında yim kresli is yeri arıyorum kızım 27 aylik kreşler çok pahalı ve uzak. Yanımda olsun istiyorum.

Nerde var acaba hangi il? İstanbul ise bilgi verirmisiniz ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…