İş yerinden habersiz ayrılmak

Neden işten ayrılmak için bir bahaneniz olması ve karşı tarafın da bunu makul karşılaması gerektiğine inanıyorsunuz? canınız artık o işte çalışmak istemediğinde de işten ayrılabilirsiniz. Ayrılacağınızı söyleyin ve süre dolunca da ayrılın. Diğer konularınızı da görmüştüm siz çok fazla minik minik şeyleri düşünüyor ve büyütüyorsunuz.

ihbar sürelerine dikkat ederek işten ayrılman lazım. Yoksa senden ihbar tazminatı isteyebilir çalıştığın yer. tavsiyem işten çıkmayı düşündüğün zamandan 14 gün önce yazılı bildirimle haber vermen ve imza altına aldırtman.

• Üzgünüm
Reactions: rpt
Isten ciktiginiz veya çıkarıldığınız zaman sgk ya cikis nedeniniz bir kod ile belirtilir. Sonra ki isvereniniz de bu kodu görür. Isten ihbarsiz ayrilirsaniz da kodunuz gozukur ve akli başında hic bir isveren sizi ise almaz.

Ihbarsiz isten ayrildiginizicin odeyeceginiz tazminatda cabasi.

Herkes linç etmiş ama 14 yaşında ben de orda çalıştım ve aşırı zorbalık vardı. Elemana hiç sevgi saygı yoktu. Köpek gibiydin orda. Bence işten ayrıl. Cesaretini topla. Şimdiden söyle çıkacağını. Psikoloji bozar oralar

Herkes linç etmiş ama 14 yaşında ben de orda çalıştım ve aşırı zorbalık vardı. Elemana hiç sevgi saygı yoktu. Köpek gibiydin orda. Bence işten ayrıl. Cesaretini topla. Şimdiden söyle çıkacağını. Psikoloji bozar oralar
Tek anlayan kişi :) canımsın sen sen nasıl çıktın?

Maaşınız zaten yatacak kurumsal olduğu için. Şimdi çıksanız bile çalıştığınız kadar mutlaka yatıyor.
Mesaj atın, onlar da yarın gel istifa dilekçeni verelim der. Sonra da muvafakatname ve ibraname için çağıracaklar.

X