iş yerindeki gıcık kızlar :)

Gıcıklar da neye göre? Belki onlar da sizin hakkınızda öyle düşünüyordur?

geyik sohbeti bölümüne açılsa daha iyi olurdu sanki burası uygun bölüm değil

ayy maşallah şekerimm

Bizde de var
Sormadığı yok
Moralin bozuksa hele didikler, komşu teyzeler gibi bişey arar

Geçen enginar sevip sevmediğimi sordu ne alakaysa

Eski iş yerimde benden kat ve kat büyük bi kadın la aynı departmandaydım... Allahım nerden başlasam bilemiyorum ben bakımlı olmayı ve makyaj yapmayı çok seviyorum bigün birşey sürüp giderdim bana makyaj yapma gerek yok bnce derdi ertesi gün o farındna banada alsana deyip para verirdi.

Etek giydiğim zaman senin ayakların üşümüyomu derdi ertesi gün kendisi minicik etek giyip gelirdi. bigün ramazan ayındayız minicik etek giyip gelmiş ve bana acaba erkeklerin orucunu bozarmıyım dedi.Hatta bigün bana lafı ben senin yerinde olsam güzeliğimi kulanırdım dedi Ve bana bunu diyen 2 kız çocugu annesi. O laftan sonra en kısa sürede kurtuldum ordan

Son düzenleyen: Moderatör:
komikmişşş :)) o farından banada alsana

Şirketin şubesindeki tek bayan benim ofis arkadaşlarım karnı burnunda halime rağmen abdest al cumaya gidelim diyolar pis pis merkezdeki kızlara soruyorum napıyosunuz diye kızlarla toplandık sauna ya spa ya gidiyoruz diyolar ohhh düşünmeyin şubedeki zavallı matruşkaya dönen beni gidin gidin

benim katta çaycı ablamız birde ben varım :) o yüzden sıkıntı yok ama diğer katlar için yorum yapamam

benim katta çaycı ablamız birde ben varım :) o yüzden sıkıntı yok ama diğer katlar için yorum yapamam

Valla neredeyse şirketin tüm bayanları benim katımda Allahım nasıl bir işkencedir bu 2 dk oturmuyorlar popolarının üstüne. Bulunduğum konum itibariylede her geçişlerinde görmek zorunda kalıyorum .. Suratsızını mı ararsın sevimsizini mi her cinsi mevcut

Allah yardımcın olsun ben sabah ve akşam birer kere görüyorum ama o bile işkence Sevmediğin ot dibinde biter hesabı demek seninki

hahahahh şekerim koptum yaaaa aynı dert bendede var evde kalmışı aşk acısı çekip atarlanan kendini bi halt sanıp burnunu kaf dağına dikenn düğün stresine giren ama komikler yaaa :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…