İş kurmak

Kredi cekmeniz bu siralar pek uygun degil. Mevcut isleriniz devam ederken ne dusunuyorsaniz siparis alin. Asci demissiniz, ilce ve koylerde dugun yemegi icin asci getirilir bazi bolgelerde. Parasini alir gider. Lokanta gibi bir yer mi dusunuyorsunuz?Bulundugunuz yerde en guzel a yemegini yapin. Insanlar bilsinler dukkan acildiginda ne yiyeceklerini. Instagramda sarma,manti,eriste,yoresel tatli vb yapip satanlar var. Bunu bir deneyin. Tatli isi bayramlarda ozel gunlerde tutulur. Ama ne olursa olsun kaliteli ve hesapli olmali. Iste maliyeti nasil dusurursunuz onu dusunun derim.

Küçük ve kırsal bir yerde yaşadığımız için köy yumurtası, sütü falan bulmak kolay oluyor. Belki doğal gıdalar üzerinden gidebiliriz. Kargolanabilir kuru gıdalar üretebiliriz. Makarna, erişte vb. Ama instagram satışını da faturalandırmadıkça yasa dışı oluyor sanırım.

Dogu cikarsa esinize gidecek misiniz?Eger neresi olursa giderim diyebiliyorsaniz kafasini ayni anda iki konuya dagitmasin ders calissin.

Uretmek zor degil,satmaktir onemli olan denirdi. Simdi uretim de zor ve maliyetli oldu. Dogru usulde yurumek icin hangi tur sirket kurulusu,nasil vergilendirilecek konularini musavir arkadaslarla konusmanizda fayda var.

Yardımcı olan herkese teşekkürler. Ben yeniden kpss ye çalışması için eşimi desteklemeye karar verdim. Değişik maceralar aramaya gerek yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…