iş hayatı acımasız :( 3.yeni bilgi aldım

polar16

Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2015
113
19
merhaba arkadaşlar ..
(daha öncesinde hiç bir sorun yaşamadığım takım arkadaşım birden bana cephe aldı iş yerinden bir kişi ile .. nedenini o kadar sormama rağmen cvp alamadım . istifa etmeye kalktı sonra vazgeçti yani öyle bir duruma getirdi ki sessizce ya sen gidiceksin ya ben demek istedi sanki ikisi birden cephe alıp resmen bana karşı durdurlar , sebebini hala bilmiyorum çok düşündüm acaba ne yapmış olabilirim diye ama bir türlü bulamadım patrona sordum neden böyle yapıyor diye oda konuşmadım bilmiyorum dedi . yani şöyle bir durum var ben bilerek bir şey yapmış olsam bu kadar peşine düşüp öğrenmeye çalışmazdım .. neyse iş yerinde 3 günü dar ettiler bende en sonunda çıldırdım nedir bu böyle diye sinir krizi geçirdim hastanelik oldum , sonrası daha enteresan ben hastanelik olmuşken yani berbat durumdayken hadi o ikisi ile sorun var onu anladım iş yerindeki diğer insanlar bile cephe almış benimle konuşmuyorlar . ve kimseden bir şey öğrenemiyorum , bir şey var ama çözemiyorum , patron benim oradan kimse ile konuşmamı istemiyor çözüm olarak da benim oradan alıp beni başka bir yerde çalıştırmaya karar verdi ,, bu sürgün mü yok iyi bir sey mi inanın anlamadım )

Merhabalar yukarıdaki konuyu paylaşmış ve sizlerden yorum almıştım .
Arkadaşlar bazı eksik bilgiler var onları vereyim kafanızda tam otursun çünkü ben kafamda öyle birleştirip yola çıktım . Ben kriz geçirdiğimde bardak kırmıştım o elimi baya kesti zaten hastane iş kazası raporu tuttu vs ( not o belge bende değil o hemgamede karambole geldi iş yeri sahibinde kaldı çünkü o an serum sakinleştirici falan düşünemedim ) doktorda sinirleri bozulmuş 1 hafta izin verin demiş bunun üzerine iş yeri sahibi bir hafta izin verdi sonra konuştuk bana teklifi zaten bir yer açılacaktı biliyorsun başka bir yerde çalışacaksın dedi ha kendimi iyi hisstemiyorum çalışmak istemiyorum dersen de 1 yıllık maasını karşılarım dedi ben yeni yerde çalışırım dedim . Şimdi yeni yer bakılıyor ama pek üstüne düşülmüyor gibi çünkü bi yandan benm bakmamı istedi ama dikkat ediyorum da sanki acele etmek istemiyor gibi yada bilemedim .. En son bildiğiniz üzere hala olanlar ile ilgili bilgim yok ve hala evde bekliyorum .. Şimdi hastanede iş kazası raporu tutulduğu için biraz araştırma yaptım . İş kazalarında kişinin hem maddi hem manevi zarar görmesi söz konusu . Sonuçta bu olay bir çözümsüzlüğe mahkum edildiği içinde çıkılamaz bir hal aldığı için böyle oldu . Bende her iki olayda mevcut .
Acaba bu olay iş kazasından şikayete gitmesin diye iş yeri sahibi bana böle iki teklifte bulundu
olabilir mi

Dizi gibi konu acmak yasak değilmi ya
1
2
3
Neden var olan konundan olayları gelişmeleri anlatmıyorsunuz
Kusura bakmayın ispiklicem
Huy Meselesi Huy Meselesi

böyle konu açılmıyor mu .. baştan mı açayım o zman yine aynı şeyleri yazacağım aynı şey
Hayır tatlım iş yerinle alakalı actığın ilk konundan devam edicektin gelişmeleri.
Sen duyduğun her ihtimal için konu acıyorsun bu yasak bdv bölüm kurallarını okursan daha detaylı öğrenirsi

Ne olmuş da herkes size tavır almış? Gerçekten çok merak ettim.

X