internetten tanıştığınız birisi size aşık olursa ne yaparsınız?

olumlu düşünmek istiyorum kızlar ya

Seni çok iyi anlıyorum çünkü bende yaşadım.Öyle güzel yazıyor öyle güzel cümleler kuruyordu ki kötü biri olduğuna bir an bile inanmadım.İlk önce arkadaştık.İş dolayısıyla msnden birbirimize dosya gönderiyorduk.Zmanla arkadaş olduk.Sonra görüştük.Ve aşık olduk.6 ay inan sadece 6 ay sürdü.geri kalan 1 yılda o ilk 6 aydaki adam gitti yerine bambaşka biri geldi.Çok güzel rol yapabiliryorlar.Çok dikkatli ol canım.Ben çevrem dolayısı ile çok araştırttım kendisini.Sürekli bi yamuğunu bulmak için uğraştım o 6 ay boyunca ama tek birşey bulamadım ve bu adam 4-4 lük dediğim anda değişmeye başladı.Nerde hangi sitede tanıştınız bilmiyorum ama geçenlerde bir yazı okudum.Yapılan bir istatislik sonucu çöpçatan sitelerine üye olan erkeklerin yüzde 70 ten fazlasının psikolojik sorunları olduğu ortaya çıkmış.Tabi bu çöpçatan sitelerindeki erkekler için geçerli.Hiç te azımsanacak bir rakam değil.
Arkadaşım aman dikkatli ol.Yaşadığın aşk değil heyecan,hoşlantı.Kaptırma kendini sonra üzülen sen olursun.

nasıl aşık olunur netten annamam. atıyodur bence. dikkatli olun.

benim fikrim kesinlikle kapilma derim
elbette kotu ornekler oldugu kadar iyileride olabilir ama
gercek hayatta bile tanimak zorken sadece sanalda yazdiklariyla birini taniyip asik olmak basit degil
bence cok dikkatli olmalisin guzelim
erkekler cidden tehlikeli madde:KK70:

işte nasıl anlıcam ,dikkatli oluyorum ama artık web camdan görmek istiyor.1 ay oldu.fotolarımı gördü sadece.napsam ?

canım bende msnde tanıştım 4 ay sonra falanda yüzyüze görüştük o çok iyi birisi ama annesi çıktı simdide msnde tanışacakmışız kardeşleriylede msnde tanıştım zaten. oldu olacak msnden istesinler bide.birlikte webcam açar kahveleri yudumlarken allhın emri falan diye başlarlar herhalde...:içelim::sm_confused:

benim ablamda internetten tanişti
ciddilerdi güya dün aldatildiği haberini aldi
ablam ayrildilar dün pis herif internette aldatmiş
internette kiz arayandan fayda gelmez

Bende internetten biriyle tanışmıştım ama wapcam açmamıştım hiç..
bir süre arkadaş olarak konuştuk sonra gene arkadaş olarak görüştük
samimiyet ilerleyince çıktık ama sadece 1 bilemedim 2 ay
İnternetten tanışmak bana hep saçma gelmiştir zaten büyük konuşmuştum birde
efedi bir çocuk diye arkadaşlar ısrar etmişti bi tanış görüş diye!!
bi daha istemem tabii Allah göstermesinn((büyük konuşmayım)):jeyyar:
kendi görüşüm tabii
mutlaka yüzyüze görüşün
Hakkınızda hayırlısı neyse o olsuun!!:Saruboceq:

bende eşimle nette tanıştım..daha tam tanıyamamıştım biel.nasıl böyle bir karar verdim onu bile bikmiyorum..nişanlandım 1 sene 2 ay çok zor dönemler atlattık ama şimdi mutlu sayılırız bazı sivrilikleri haricinde...onu tam tanımadan karar verme..

Gökçecim sen çok çabuk kendini kaptırmışsın bir ay çok az bi süre erkeklerin karşısındaki bayanı görmek ve isteklerini yaptırmak için klasik lafları bunlar yok seni çok merak ettim, sen farklısın , aşık oldum, inanma nolursun bu kadar kısa sürede aşk olurmu yapma sonunda üzülen sen olucaksın bence artık görüşme biliyorum zor bende yaşadım ama sonra daha fazla üzülmektense şimdi üzül daha iyi sevgilerimlea.s.

bende arkadaşlara katılıyorum. bundan birkaç sene önce ben de chat yaparken biri bana aşık olduğunu söylemişti o kadar büyüleyici şeyler yazmıştı ki sonun da tanıştık ve çok palavracı biri çıktı. inanma böyle şeylere :1no2:çoğu ylan

aşkımla nette tanıştım 3 yıldır çıkıyorum çok mutluyum adeta ruh ikizim iyiki de konuşmuşum onunla ve iyiki bana aşık olduğunu söylemiş. . şunu söylim emin olmadan iyi tanımadan atlama hemen benimkisi bi şanstı çok büyük bi şans kötü biride olabilirdi ki öyleleride çıktı karşıma. başta çok iyi insanlarmış gibi konuşuyorlar sende temiz kalpli olduğun için kötü düşünemiyosun bri bana bu şekilde teklif etti kabul etmedim arkadaş olarak konuşalım dedi tamam dedim ama çok sık konuşmazdık bigün sevgilim msnime girmiş ve bu çocuk benim hakkımda ağza alınmıcak laflar söylemiş sevgilime yani öyleside var interneti çirkinleştiren çok insan var msni chat olaylarınıda bıraktım yani bıraktık zaten bi hevesti geldi geçti ama nette konuştuğum biriyle böyle bir aşk yaşayacağım aklımın ucundan bile geçmezdi

ben internetten tanıştığım kişilerin sözlerinden hep bir şüphe duyarım.öyle çabuk inanmam.ve bence sende kaptırma kendini.cam da açma bence...

aşkımla nette tanıştım 3 yıldır çıkıyorum çok mutluyum adeta ruh ikizim iyiki de konuşmuşum onunla ve iyiki bana aşık olduğunu söylemiş. . şunu söylim emin olmadan iyi tanımadan atlama hemen benimkisi bi şanstı çok büyük bi şans kötü biride olabilirdi ki öyleleride çıktı karşıma. başta çok iyi insanlarmış gibi konuşuyorlar sende temiz kalpli olduğun için kötü düşünemiyosun bri bana bu şekilde teklif etti kabul etmedim arkadaş olarak konuşalım dedi tamam dedim ama çok sık konuşmazdık bigün sevgilim msnime girmiş ve bu çocuk benim hakkımda ağza alınmıcak laflar söylemiş sevgilime yani öyleside var interneti çirkinleştiren çok insan var msni chat olaylarınıda bıraktım yani bıraktık zaten bi hevesti geldi geçti ama nette konuştuğum biriyle böyle bir aşk yaşayacağım aklımın ucundan bile geçmezdi

ne güzel yazmışsın bende şanslı olduğumu düşünüyorum şuan inş. sizin gibi sonumuz iyi olur

X