İntermittent Fasting İle Kilo Veriyorum.

Biraz if biraz da karataya benziyor. Başarılar diliyorum kolay gelsin.

Merhabalar arkadaşlar
BinbirRenk yapıyor musun hala. Ben 4.gunumdeyim. porsiyonlarim fazla olduğu için galiba henüz kilo vermedim
Mesela oglen:
Kahvaltı yapıyorum. 2 dilim kizarmis ekmek. Menemen. Bir haşlanmış yumurta. Baya peynir. 10 zeytin. İki bardak çay. Yarım muz. Büyük etli hurma
Aksam:
Üç büyük köfte
Salata
Bir portakal
Ortaboy kase patlamış mısır

Burası aktif mı bende bu diyeti uygulamak istiyorum ama emzırıyorum bu açlık kısmında su dahil ıcılmıyor mu kızım bır yasında yemek yıyor artık

Evet ben devam ediyorum ama arada bırakıp tekrar başlıyorum. Tatlıya dayanabilsem bitecek aslında ama yediklerime dikkat ettiğimde veriyorum. Şimdiye kadar 5 kg. gitti 5 kaldı. Yavaş vereceğim demiştim ama son kilolar zor gidiyor zaten.

Bana yedikleriniz çok gibi geldi. Kendiniz mi ayarladınız listeyi yoksa yapanlardan mı aldınız?

Burası aktif mı bende bu diyeti uygulamak istiyorum ama emzırıyorum bu açlık kısmında su dahil ıcılmıyor mu kızım bır yasında yemek yıyor artık

Sürekli değil ama arada yazıyoruz. Ben başladığımda burda sormuştum bana katılan olursa beraber yapalım diye ama kimse katılmayınca kendim devam ettim arada yazdım. Ben arada bırakıp başlıyorum süreklilik olmadı. Katılan olsaydı belki daha disiplinle birbirimize destekle daha iyi verirdik.

Açlık döneminde su, şekersiz çay, kahve, maden suyu vs. kalorisiz olan her şey serbest. Özellikle su içilmesi şart zaten.
Ben 8 saat yemek 16 saat açlık dönemi olarak ayarladım.

Suan için bende öyle düşünüyorum 11 8..emzırıyorum birde..bakalım nasıl olacak ilk önce modem küçülmesi..

İçten içe çokta fazla yemiyorum diyordum

Hoşgeldiniz
Emzirirken yapılabilir bu diyet. Kaç aylık bebrginiz.
Bende emziriyorum ama 3 hafta sonra birakacahim. Oğlum 2 yasina girecek ins. Ben öğlen 12-13 arası kahvaltı. Akşam 6-7 arası akşam yemeği yiyorum. Sabah 10-11 gibi şekersiz türk kahvesi yada filtre kahve iciyorum. Öğleden sonra tatcinta yeşil çay. Aslında sütlü Nescafe içmek istiyorum ama süt açlığı bozuyor.
Malesef ben adapte olamadım. Bildiğin tıka basa doymuş kalkıyorum.
Haftasonu yürüyorum 45 dakka kadar.
Hafta içi yapabilirsem Leslie yapcam ins

Bugün
Öğlen:
İki dilim kızarmış tam tahıllar ekmek
Bol tereyağlı yumurta
10-12 tane zeytin
Peynir
Çay
15 kadar çiğ fındık

Akşam:
İki kepçe mercimek çorbası
Biraz bamya
Tavuk sote biraz
Bir kase yoğurt
Yarım saat sonra bir avuc patlamış mısır

Ben yekmekten yarım saat önce su içmeyi bırakıyorum. Yemeklerden iki saat sonraya kadar su içmiyorum. Yemek esnasında da sıvı almamak lazım ama çay içiyorum. Ayran falan yok yani
Spor yok

Bütün günlerim içinde en az bugün yedim bu arada. Mesela meyve yemedim

Valla hep bildik diyetler yaptım 3 ana 3 ara öğün. Bunu ilk kez yapıyorum. Kilo veremiyorum. Galiba hem bunu hem kalori hesabını yapmaliyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…