İnstagramda bi hesabın kapatılmış mı yoksa engellendim mi nasıl anlayabilirim

fatmanurkisisi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2024
44
-2
Eximin hesabı dün veya ondan önceki gün konuşmayı kestik profil resmi zaten yok gönderi de yok ama diğer hesabımdan baktığımda hesabın ismi çıkıyor hesabın kendisi çıkmasa da ama konuştuğumuz hesapta yazınca çıkmıyor annemin hesabından da bulamadım hesabını kafam karıştı. Normalde hesabını kapatıyordu ama bu sefer engellemiş olabilir mi nasıl anlarım. Net bi yöntemi var mı bunun?

Annenizin hesabını biliyorsa oradan bakma ihtimalinize karşın orayı da engellemiş olabilir mi? Diğer hesabınızı bilmiyorsa engellememiştir belki

İnternette instagram profil fotoğrafı büyütme gibi siteler var, isterseniz oraya girip kullanıcı adını yazın böyle bir kullanıcı yok gibi bir şey derse silmiştir

Annenizin hesabını biliyorsa oradan bakma ihtimalinize karşın orayı da engellemiş olabilir mi? Diğer hesabınızı bilmiyorsa engellememiştir belki
Annemin hesabını bilmiyor ben de anlamadım o yüzden, şimdi de baktığımda kapatılan hesaplarla iletişime geçilemez yazısı çıktı. Bu yazı kapatınca çıkıyordu normalde engelleyince olmuyor sanırım di mi?

X