instagram

Bazen saçma sapan komik şeyler atıyordumo sebeple . Ama bilmiyorum ilişkinizin süresi ne? Bu arada gizlediğine yüzde yüz eminim. İnkar ederse inanmayın
haklısınız ama aptal yüreğim kanmak istiyor çünkü gerçekten seviyorum.. duruşumu bozmamam gerekiyor 10 aylık bir ilişkimiz var ve ikimizin de uzun ilişkisi vardı biz sevgili olmadan önce

haklısınız ama aptal yüreğim kanmak istiyor çünkü gerçekten seviyorum.. duruşumu bozmamam gerekiyor 10 aylık bir ilişkimiz var ve ikimizin de uzun ilişkisi vardı biz sevgili olmadan önce
Uzun ve ciddi bir ilişki. Eğer ortada bi aldatma falan yoksa bir şans daha verebilirsiniz

merhaba değerli kadınlar kulübü üyeleri,
sorum instagramla ilgili, sevgilimin birkaç hafta önce instagram öne çıkanları normalde gözüküyordu fakat bir an içime bir his düştü profiline girip kontrol ettim ve öne çıkanları göremedim. sonrasında sevgilime sorduğumda dokunmadığını neden öyle olduğunu bilmediğini söyledi, ios kullanıyor. öyle dedikten sonra durumu pek kurcalamadım.

bir süre sonra buluştuk, telefonundan bir şey gösteriyorken o tarihte bir story cevabı dikkatimi çekti ve göstermesini istedim. gösterdi ve kuzeni 💪 (kaslı kol) emojisi atmış. ben de ne hikayesi attın ben o gün göremedim bana gizledin mi yoksa hikayeni diye sordum o da spor salonunda story attığını fakat sonrasında ona göre olmadığını düşünüp sildiğini story içeriği olaraksa dumbell vs tam kendini göstermeyen şekilde bir foto olduğunu söyledi ama ne hikmetse göstermesini istediğimde galerisinde fotoyu bulamadı, çok foto silen birisi değil. (normalde bu tür şeyleri paylaşacak biri de değil, sosyal medya hesabında öyle aşırı kız yok hepsi de arkadaşı fakat aşırı samimi değil ve hepsiyle benden önce arkadaşlar ve beni biliyorlar, sporla ilgileniyor en fazla erkek arkadaşlarına hava atmak için atmıştır diye düşünüyorum, ikimiz de bu tür şeylerin mahrem olduğunu düşünüp paylaşma taraftarı değiliz, benden çok o öyle düşünüyordu) benim ona öne çıkanların gözükmüyor dediğim saat ve kuzeninin hikayesine cevap verdiği saat hemen hemen uyuşuyor. ben ona öne çıkanlar gözükmüyor dedikten birkaç dakika sonra durum düzeldi. sizce ben kızacağım için bana yalan mı söyledi yoksa gerçekten de bilmediği bir şekilde mi ben öne çıkanları göremedim? bahane olarak bana kaldığı yurdun internetinin yavaş olduğunu belki onla alakalı bir durumdur falan diyor kafamı kurcalayan bir diğer şey ise ben o gün ona sorduğumda bana hikaye vs attığını sildiğini söylemedi, ben ona bu ne diye sorduğumda açıkladı. buluştuğumuzda konuyu tekrar açtığımda bana instagram şifresini vermeyi teklif etti, kanıtlayamıyorum üstünden zaman geçmiş belki böyle için rahat olur vs. dedi, uzak mesafe ilişkisi yaşıyoruz başımızdan yanlış anlaşılmaya müsait pek çok olay geçti beni çok kırdığı oldu karşılıklı birbirimizi yıprattık ayrılıktan döndük tam iyileşmeye ve eski hatalarımızı görmeye başladığımızda yine akla şüphe düşürücü bir olay yaşanması hiç hoş olmadı zaten aşırı kafaya takan bir yapım var bir haftadır ona belli etmeden bu konu ve bir iki şey daha yüzünden içim içimi yiyor çabuk kırılan bir güvenim ve kolay affedemeyen bir yapım var, sizce instagramda hikayesini bana gizledi de benim uyanmamla mı açtı? her türlü yorumunuza ihtiyacım var..
Her şeyi kurcalamanız doğru değil. sizinle paylaşmak istememesi yanlış bi şey yaptığını göstermez. mesela ben internette cringe videolar izliyorum, bazen bazı artistleri aratıyorum, bazen stalk yapıyorum, eşimin her şeyi görmesini istemem. böyle her şeyin didiklendiği ilişki olmaz

Her şeyi kurcalamanız doğru değil. sizinle paylaşmak istememesi yanlış bi şey yaptığını göstermez. mesela ben internette cringe videolar izliyorum, bazen bazı artistleri aratıyorum, bazen stalk yapıyorum, eşimin her şeyi görmesini istemem. böyle her şeyin didiklendiği ilişki olmaz
lütfen diğer mesajları da okuyun

Hikayelerini size gizlerse öne çıkarılanlar kısmı kaybolur.
Dipnot: Öne çıkarılanlar kısmını silmiş de olabilir. Hikayesini silmiş de olabilir. Birçok ihtimal var.

Ben daha da ileri gideyim mi? Kanıtlamak da çok basit. Erkek arkadaşınız o hikayeleri paylaştığında bence hesabını da herkese açık hale getiriyor olabilir. İçimde buna dair çok ciddi bir his oluştu. Hesabında kız olmadığını yazmışsınız hesabında kız olmayan adamın spor salonundan foto atması neden sorun? Zaten dahası spor salonundan foto atması neden sorun? Bu kadar müdahaleci olmasın kimse kimsenin hayatında bence. Alt tarafı sporcu tshirti ile foto atar yazın sıfır kollu giymekten hiçbir farkı yok.

Gelelim dediğim konuya, hesabında kız yoksa muhtemelen hikaye paylaşıp sizi o an engelleyip hesabını herkese açıyor olabilir ve bu şekilde daha fazla kıza ulaşacak olabilir. Instagram ne zaman hesap açık oldu ne zaman kapandı gösteriyor. Bunu da profilden sağ üstteki üç çizgiye tıklayıp > hareketlerin > hesap geçmişi sekmesinden görebilirsiniz. Madem öyle versin şifresini tamamen kısıtlayın birbirinizi rahata erin.

yine de ne olursa olsun sevgilisine hikaye gizlemek bence güven kırıcı bir durum ilişkide olmamalı, karakter yapımdan şikayetçiyse veya benim yorucu biri olduğumu düşünüyorsa benimle konuşmalı veya ayrılmalıydı böyle bir hareket yerine.. asla böyle bir şeyi yapmazdım ben
Peki şimdi siz ne yapacaksınız? Yorucuysam yada bende şikayetçiyse benle konuşmalı yada ayrılmalıydı böyle yapmak yerine dediniz. Güveniniz kırıldı dahası yakalanınca yalan söyledi kolaylıkla. Siz ne yapacaksınız?

bence uzaktaki erkek arkadaşlarına kendini göstermek için yaptığı bir şeydi fakat beceremedi salak
Bence böyle böyle diye varsayımda bulunmak yerine, sen neden hikayeni bana gizledin diye sorun. Bakalım uzaktaki erkek arkadaşlarına mı atmak istemiş yoksa kem küm, ık mık mi ediyor...

Bu arada tüm mesajları okudum. Bu ilişkinin sonu yok bence diyecektim ki ayrılma kararı almışsınız bu akşam demişsiniz. Yazmamışsınız sonra. Sonuçtan haberdar edin lütfen.

Birşey diyim mi. Benimde yaşım çok büyük değil en iyi ben anlarım ama ben takıntılı biri değilim orası ayrı. Her neyse ben biriyle tanıştım ve dedim ki ilk defa aşık oldum çok seviyorum. Gözlerim parlıyordu ona bakarken. Çok kişiyi takip ediyordu 100 200 kişi filan. Bin küsür kişi de onu takip ediyordu. Hiç takmadim aklıma bile gelmedi girip bakmak. Buluşuyoruz geziyoruz hayat çok güzel kuşlar uçuyor gökyüzü fazla renkli tabi benim gözümde. G*zekaliyim çünkü. Profiline giriyorum tabi ama onun o maymun suratına aşkla bakmak için. Sonra kendi dayanamadı aldı beni karşısına ve dedi ki. Benim çocuğum var karımla ayrılmadık ama o evi terketti. Icim yanmıştı. Bu kadar da saf olunmaz ki kardeşim bi araştır bak herseyine. Face kullaniyormus orda evli yaziyormus karısıyla çocuğuyla fotoları var. Tabi ben face kullanmadigim için hiç birini görmedim. Annemle tanistirdim üvey babamla tanistirdim abisiyle kardesiyle enistesiyle kuzenleriyle çocukluk arkadaslariyla tanıştırdı hiç biri de demedi evli diye. Dedi ki ayrilicam çocuğuma bakabilecek misin ona annelik yapabilecek misin. Hayır dedim o çocuğun zaten bir annesi var siz bosanmadan da asla kabul etmem. Belki pişman olup barisacaklar sırf ben hayatindayim diye evliliğini bitirmesine göz yumamazdim. Bitirdim asla birini Sevemem guvenemem dedim sevdim evlendim kızım oldu. Iki üç ayda bir numara değiştirip değiştirip yazıyordu engelliyordum. Bosanmislar karisi oglunu birakip kacmis yine farklı numaradan yazdı hadsiz. Iyi oldu kadın kurtuldu o salaktan. Herkes paranoyak diyor ama gerçekten bakmakta fayda var. Ona yansıtma tabi ama sen yine de bakmayı bırakma çok takıntı haline getirecek kadar değil tabi ama benim kadar da rahat olma. Az kalsın kuma gidiyordum deermişim:KK70:

Şimdi gözüme çöp parçası gibi geliyor bu şahıs boşuna gözümde buyutmusum. Insanin daha büyük sorunları olunca ben buna mi üzüldüm diyor. Inşallah senin daha büyük sorunların olmaz ama olmadan da ben bunu mu takıntı haline getirdim kendimi üzdüm diye farkındalık edinebilirsin

9 gün geçmiş ayrılacağım yazmanızın üzerinden. Aktifsiniz de öğlen saatlerinde gelmişsiniz. Neden yazmıyorsunuz ? İnsanlar okadar yardımcı olmaya çalıştı, dediği gibi olmayacağını size kanıtlamak için uzun uzun hatta örnekle bile açıklayan oldu. Bu kadar insan haketmiyor muyuz yani son durumu öğrenmeyi?

9 gün geçmiş ayrılacağım yazmanızın üzerinden. Aktifsiniz de öğlen saatlerinde gelmişsiniz. Neden yazmıyorsunuz ? İnsanlar okadar yardımcı olmaya çalıştı, dediği gibi olmayacağını size kanıtlamak için uzun uzun hatta örnekle bile açıklayan oldu. Bu kadar insan haketmiyor muyuz yani son durumu öğrenmeyi?
haklısınız, ama daha kesin olarak bir gelişme olmadı aynı şekilde devam ediyoruz, aramızdaki çalkantılı durum geçmedi ve net bir karar yok o yüzden de konuyla alakalı bir şey yazamadım ikimizin de hayatında başka sorunlar oldu

X