İnstagram ve eşim

Başka kadınların ayaklarına bakmış yaa deyince nedense bi gülme geldi bana.
Şaka bir yana. İnstagram kullanmıyorum, belki aratmadan da çıkıyordur?

Bence bu durumdan faydalan hergün masaj yaptır ayaklarına bacaklarina
Adam yeni ayak arayışına girmiş instagramdan

Reactions: sub
Derdinizi anlatırken fazla detaya inmişsiniz.
Fetiş ciddi bir durum ve geçici değil
Ayaklara köle olup, kendini çiğnetip evlere temizliğe giden erkekler bile var.Okumuştum.

Son düzenleme:
Ama

Tanıdığım bi kadının eşi de cinsellik sırasında parmağını kadının burnuna sokup, karıştırıp, şehvet duygusunun artmasını beklermis.. Senden sıkılmaktan korkuyorum değişik şeyler istiyorum demiş kadına.

Cinsellik sadece cinsel organlarin birleşmesi değildir tabiki.. Farklı fantazilere açık bir konu ama iğrenç iğrenç şeyler yapıp b*kunu çıkarmaya da gerek yok yani..

Ayak fetislerinde corap, kilotluçorap, ayakkabı şeyler de tahrik edici olur özellikle sivri topuklu ayakkabılar, çok farkli süslü bir babet veya parmak arası terlik onları tahrik edebilir. Yani esinizin ilgisini çekmek için bunları kullanabilirsiniz hem bakım yapın hem bunları uygulayın sizin de ona uydugunuzu anlarsa size açılır. sanırım sizin bu konuda hevesinizin olmaması onu yıpratmış.
(şu yazdıklarımı ben de garipsiyorum ama üyenin derdini dalgaya alamam bende de olsa ben de aynı düşünürdüm)

Ay o ne yaa.. cinsellikte sinir olmasinda bu ne ya bu ne.. esim bole bisey yapsa aninda bosarim:)) hahaha ne ilginc fantaziler var aklim almiyo artik

Sole sorayim arkadasim.. baska kadinin poposuna baksa daha mi az uzulurdun ? Yani adam ondan tahrik oluyo demekki..herkesin zevki farklidir. Bu kdr takinti garip bana gorede ama o tarz kisileri biz anlayamayiz. Onlara sex mi ayak yalamak mi desen.. bir cok kisi vardir iclerinde ayak yalamayi sececek olan eminim.

Reactions: sub
Buarada ya esin begenmedi ayaginin tadini :))) hahaha ya bi gulesim geliyoda:)))

Ya ayagini begenmedi ya da senden cekindi.. kac numara ayaklarin mesela? erkeklerde bi guzel ayak ve el meraki vardir ya.. tobe estafirullah bak gene biz gene biz.. hep biz guzel olcaz..

bi yerde okumustum.. ayak duskunu erkeklerin cogunlugu kucuk guzel ayak severmis. Birde balik etli kadinla sevismeyi severlermis:) bizim turk erkekleri yani., yumusak olacakmis kadin.. biz zayiflar camdan atlayak en iisi

Kadınlar neyi ister peki onu soran yok. Sanki sex objesiyiz biz..
O değilde tiplerine de bakmadan bir de isteklerini belirtiyorlar. Sanırsın ki bakımlı baklavaları kasları olan, sex yapılmak için can atilan kişiler kendileri
Göbek almış başını gitmiş kadını beğenmiyorlar

birak sunlari yaawww:) hepsi ayni nerdeyse. Kadinlar mutfakta asci yatakta bilmem ne evde bilmem ne:) liste uzar:)) ne olduumuz belli degil anam :) ahtapot demek daha dogru bence:))

Ya bunu neden soruyosunjz ki. Napıyosu .Demişsiniz.tuhaf demişsinşz.tepkınızı bılıyor neden sıze yaklassın.bunu anlamak cok mu zor

aslında çok gelişi güzel bir tanım bu. bdsm çok farklı yönleri, çeşitleri olan bir ilişki türü. gerektiğinde eğlenceli ve renkli bile olabilir. çok küçük oyunlarla da uygulanabilir, akıl almaz derecede değişik yerlere de gidebilir. herkesin ilgisini çekmez tabii o ayrı konu.

Sizinde hoşunuza gitmiş önce kendinize bunu itiraf edin
Fetiş olayı bana göre sapıklıktan baska bisey değil
Hatta iğrenç bisey öff

fetiş neden sapıklık? meraktan soruyorum.

başlık sahibine ise sanırım eşiniz sevmediğinizi, hoşlanmadığınızı düşünmüş ve bırakmış. belki farkında olmadan bile bir tepki vermiş olabilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…