İnstagram ve eşim

Bu nedir Allah aşkına ayak seven,su seven bu seven.
bizim insanlara ne oluyor kadın erkek ilişkisi tek duzedir..bakin eskilere neşu var Nebu var gayet sağlıklı bir yuva gayet düzgün evlatlar hep bu ailelerde yetişti....sapkınlık almış başını gidiyor din iman kalmamış gençler hepsi başıboş....
Allah ıslah etsin.
Allah Islah etsin.

fetiş neden sapıklık? meraktan soruyorum.
Çünkü "genele uymayan" veya kişinin kendisine uymayan her şey sapıklık olarak adlandırılıyor. Daha klasik -anca öyle bir tabir bulabildim- bir cinsel hayatı olanlara göre kendisinin yapmadığı yapmayacağı her şey anormal, her şey sapıkça, her şey sapkınlık.
İnsanlar birbirinin yatak odasını irdelemeyi bırakıp kendine uymayan her şeyi yaftalamayı, etiketlemeyi bıraksa ne güzel olur değil mi?
Kimine göre oral seks sapıklık, kimine göre fetişler, kimine göre şaplak vs.

oral ve şaplak aslında deneyince hiç te sapıklık değil bacım.

yuh arkadaş.fantezi dediysekte bu kadar ağır bir sapık hep bu internetten oluyor.
saçma sapan şeyleri normal cinsellik zannediyorlar.

yayk yalama çok iğranç bence.öğ....

bacım g.. fetişini gördüm ben ayaktan daha iyiler....

Size bunu ilk anlattığında ya da yaptığında saçma bulmuş olabilirsiniz kucumsesiginizi düşünmüş olabilir yani belli ki onu bu konuda incitmissinjz o da kendini kötü hissetmemek için bi daha açmamış konuyu

Reactions: sub
şahsen bittiğim konulardır.
Şahsen sevdiğim başka şeyler de vardır da burası yeri değil. Naif üyelerimiz hassas bu konuda malum. Kadınlar, kadınlarımız...

yuh arkadaş.fantezi dediysekte bu kadar ağır bir sapık hep bu internetten oluyor.
saçma sapan şeyleri normal cinsellik zannediyorlar.
Ama işte bu da aynı şeye geliyor.
Adama ağır sapık demeniz için bir neden yok aslında, adamın kendince zevk aldığı veya alacağını düşündüğü bir şey. Kimseye bir zararı yok, partneriyle kendisini ilgilendiren bir şey. Sırf size (bana da) uymuyor diye adama niye ağır sapık diyoruz? Oral sekse ağır sapık diyenlerden ne farkı var bunun? Ha bana da uymaz, ben de partnerimin bana öyle bir şey yapmasını istemem, ama bunu istiyorsa da sapık demem. Ona bakarsanız şaplağın altında da acı hissi var, kimine göre de acıtan bir şeyi sevmek sapıklık.

bacım gece gece bu konular da yani......
of of benimkide uzaklarda olmasa iyi olurdu.

Siz ne ayaksınız diyesim geldi

Bence sisin ayaklarınızdan sıkılmış ve farklılık istemiş olabilir. Zararsız gördüm şimdilik ileri gitmediği sürece.
Takipte kalın bence.

katılıyorum. neden konuyu deşme amaçlı sorular soruyorsam... normal tek düze sevişmekten bile utananı görmüştüm aslında burada. :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…