Instagram arama

O eski sevgiliye mesaj atma olayı çirkin olmuş, kendini kandırmanın alemi yok aklınız eski sevgilinizdeymiş ki atmışsınız. Mazide bırakılan biriyle iletişim kanalları hala açık tutulmaz. Eşiniz de siz ne kadar açıklama yapsanız bunu böyle düşünecek. Güvenini sarsmışsınız, bu bir süre böyle devam edecektir. Açıklama yapıldıktan sonra üstüne düşmek, tekrar tekrar açıklama yapmak daha da ters tepecektir. Hiç görmemiş gibi davranıp zamana bırakmak en mantıklısı. Yapacak bir şey yok.

6-7 ay önce olan olayda barışmışsınız birden neden gelsin aklına?

Başka bişey olmuş olmasın gizli numaradan gelen arama, zırt pırt öten mesaj, eskisine göre daha fazla telle vakit geçirme ?

Daha önce güveni kırılmış beklemediği bişey olmuş ufacık bi rüzgar yine miyi aklına getirebilir.

İkinizde sakinleşince konuşun derim

Adamin güvenini yok sana karsi ki bencede hakli , hakkin hesabini diger tarafta yaparsin simdi ne gerek vardi yazmaya ,
zaten adalete güveniyorsan ALLAHa birakacaktin
Kocana yazik, adam simdi herseyde birsey ariyor olcak hakli cünkü.

Eşin güvenmiyor sana, zamanla belki bu durum geçer. Keşke atmasaydın mesaj içinde uhte kalmış gibi neden yazıyorsun ki? Kimse kabullenmez bu durumu kadın olarak sen de kabul etmezdin.

Evlendikten sonra eski sevgili vs biter gider .hak hukuk helal etmen mahşere kalsın .
Çok yanlış yapmışsın .ama eşinin tabi şiddet göstermesi asla tasvip ettiğim şey olamaz .medeni bir şekilde konuşulması gerek ..

Hiç bişey olmamş gibi davranın üstüne gitmeyin belki kendi açar. Ben bişey yapmadım ki bana sinirlendiğini düşüneyim dersiniz

Kendini affettirmenin yolu. Tüm sosyal medya hesplarını kpatmak ya da sosyal medya hesaplarının sifresini verip kendine güven kazandırmak.

X