İnstagram ve eşim

Bu nedir Allah aşkına ayak seven,su seven bu seven.
bizim insanlara ne oluyor kadın erkek ilişkisi tek duzedir..bakin eskilere neşu var Nebu var gayet sağlıklı bir yuva gayet düzgün evlatlar hep bu ailelerde yetişti....sapkınlık almış başını gidiyor din iman kalmamış gençler hepsi başıboş....
Allah ıslah etsin.
Allah Islah etsin.

fetiş neden sapıklık? meraktan soruyorum.
Çünkü "genele uymayan" veya kişinin kendisine uymayan her şey sapıklık olarak adlandırılıyor. Daha klasik -anca öyle bir tabir bulabildim- bir cinsel hayatı olanlara göre kendisinin yapmadığı yapmayacağı her şey anormal, her şey sapıkça, her şey sapkınlık.
İnsanlar birbirinin yatak odasını irdelemeyi bırakıp kendine uymayan her şeyi yaftalamayı, etiketlemeyi bıraksa ne güzel olur değil mi?
Kimine göre oral seks sapıklık, kimine göre fetişler, kimine göre şaplak vs.

Çünkü "genele uymayan" veya kişinin kendisine uymayan her şey sapıklık olarak adlandırılıyor. Daha klasik -anca öyle bir tabir bulabildim- bir cinsel hayatı olanlara göre kendisinin yapmadığı yapmayacağı her şey anormal, her şey sapıkça, her şey sapkınlık.
İnsanlar birbirinin yatak odasını irdelemeyi bırakıp kendine uymayan her şeyi yaftalamayı, etiketlemeyi bıraksa ne güzel olur değil mi?
oral ve şaplak aslında deneyince hiç te sapıklık değil bacım.:KK53::KK53::KK53:

Tanıdığım bi kadının eşi de cinsellik sırasında parmağını kadının burnuna sokup, karıştırıp, şehvet duygusunun artmasını beklermis.. Senden sıkılmaktan korkuyorum değişik şeyler istiyorum demiş kadına.

Cinsellik sadece cinsel organlarin birleşmesi değildir tabiki.. Farklı fantazilere açık bir konu ama iğrenç iğrenç şeyler yapıp b*kunu çıkarmaya da gerek yok yani..
yuh arkadaş.fantezi dediysekte bu kadar ağır bir sapık hep bu internetten oluyor.
saçma sapan şeyleri normal cinsellik zannediyorlar.

Sole sorayim arkadasim.. baska kadinin poposuna baksa daha mi az uzulurdun ? Yani adam ondan tahrik oluyo demekki..herkesin zevki farklidir. Bu kdr takinti garip bana gorede ama o tarz kisileri biz anlayamayiz. Onlara sex mi ayak yalamak mi desen.. bir cok kisi vardir iclerinde ayak yalamayi sececek olan eminim.
yayk yalama çok iğranç bence.öğ....:kusmuk:

Bir fetiş seçecek olsam ayağı seçerdim. En en ennn zararsız fetiş. BDSM olsa daha mı iyiydi?

Geçmişte bir dönem ayaklara ilgi göstermiş ve uzun süre buna ara vermiş olması neden kafanızı karıştırdı? O dönemde başka ayaklara yönelmiş olabilir diye mi düşündünüz?
bacım g.. fetişini gördüm ben ayaktan daha iyiler....:KK53::KK53:

Kafama takılan sorular var fikirlerinize ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim,
Eişimin bazen watsap hesabına bakarım kimle konuşmuş diye oda benimkine bakar,instagram hesabına bakmadım hiç ben çünkü fazla kullanmıyorum. Geçen gün şarjım bitti dur eşimin teline bakayım bıraz dedim .
İnstagram "nı açtım arama yerinden fazilet hanımın kızları dıye yazacaktım ki f: harfine basmamla bir sürü hesap çıktı fetişle ilgili eşim ilk evliliğimizde bana utanarak ayak fetişi oldugunu söyledı .Bende o neki dedim göstermemi istermisin dedi ok dim;banyoya sokup bir güzel ayaklarımı yıkadı kucagına aldı yataga götürdü ayaklarımı öpmeye yalamaya başladı napıyosun dedim çünkü tuhafıma gitti hoşuna gitmedimi dedi ,neyse uzatmayım sonra araştırdım biraz böyle bişey cok insanda varmış önce acaba eşim sapık filanmı diye içimden geçirmedım degil,
Bunları anlattım çünkü en az 5 yılldır hiç ayaklarıma dokunmak istemedi bende bişey söylemedim,bir gün aklıma geldı aşkım sen önceden ayaklarımı severdın noldu artık hiç uzun zamandır ilgilenmıyon dedim , bu konuyu kapatalım dedi gençliğin verdiği heyacan dı dedi bende uzatmadım.Şimdi gelelim konuya:
O kadar cok fetiş le ilgili bayanların ayak vıdeoları seyretmiş ki nasıl anladın dersenız f harfıne basınca hepsi cıktı kendi telimden basıyom normal f harfıyle baktıgım insanlar objeler cıkıyo googuldan da araştırdım insatagramda baktıgın siteler harflere basıldıgında belli oluyomuş :Çok kıskandım başka kadınların ayaklarına bakmış yahu ha'la demekki hayranlıgı var size sorum neden karısının ayaklarıyla ilgilenmıyo olabilir,bakımsız da degıldır hani sizce ayak fetişi olan bı erkek seneletdır neden duygusunu bellı etmez yorumlarınız için şimdiden teşekkürler
Size bunu ilk anlattığında ya da yaptığında saçma bulmuş olabilirsiniz kucumsesiginizi düşünmüş olabilir yani belli ki onu bu konuda incitmissinjz o da kendini kötü hissetmemek için bi daha açmamış konuyu

• Beğen
Reactions: sub
şahsen bittiğim konulardır.:rapci::skandal:
Şahsen sevdiğim başka şeyler de vardır da burası yeri değil. Naif üyelerimiz hassas bu konuda malum. Kadınlar, kadınlarımız...

yuh arkadaş.fantezi dediysekte bu kadar ağır bir sapık hep bu internetten oluyor.
saçma sapan şeyleri normal cinsellik zannediyorlar.
Ama işte bu da aynı şeye geliyor.
Adama ağır sapık demeniz için bir neden yok aslında, adamın kendince zevk aldığı veya alacağını düşündüğü bir şey. Kimseye bir zararı yok, partneriyle kendisini ilgilendiren bir şey. Sırf size (bana da) uymuyor diye adama niye ağır sapık diyoruz? Oral sekse ağır sapık diyenlerden ne farkı var bunun? Ha bana da uymaz, ben de partnerimin bana öyle bir şey yapmasını istemem, ama bunu istiyorsa da sapık demem. Ona bakarsanız şaplağın altında da acı hissi var, kimine göre de acıtan bir şeyi sevmek sapıklık.

Şahsen sevdiğim başka şeyler de vardır da burası yeri değil. Naif üyelerimiz hassas bu konuda malum. Kadınlar, kadınlarımız...

Ama işte bu da aynı şeye geliyor.
Adama ağır sapık demeniz için bir neden yok aslında, adamın kendince zevk aldığı veya alacağını düşündüğü bir şey. Kimseye bir zararı yok, partneriyle kendisini ilgilendiren bir şey. Sırf size (bana da) uymuyor diye adama niye ağır sapık diyoruz? Oral sekse ağır sapık diyenlerden ne farkı var bunun? Ha bana da uymaz, ben de partnerimin bana öyle bir şey yapmasını istemem, ama bunu istiyorsa da sapık demem. Ona bakarsanız şaplağın altında da acı hissi var, kimine göre de acıtan bir şeyi sevmek sapıklık.
bacım gece gece bu konular da yani......
of of benimkide uzaklarda olmasa iyi olurdu.:dondurma:

Siz ne ayaksınız diyesim geldi :KK53::silah:

Bence sisin ayaklarınızdan sıkılmış ve farklılık istemiş olabilir. Zararsız gördüm şimdilik ileri gitmediği sürece.
Takipte kalın bence.

katılıyorum. neden konuyu deşme amaçlı sorular soruyorsam... normal tek düze sevişmekten bile utananı görmüştüm aslında burada. :))

X