İnsan kendi dogum gününü yapar mı ???

bende kendim yaparım hatta eşim kızar basbasa geçirelim kimseyi çaırma der benimde hosuma gider

neden yapmasin
hemde herkesden güzel yapr
zevkini sonucta senden iyi bilen yoktur
süsle pasta yap kek, börek, cörek
herkeside cagir
ohhhhhhhhhhh valla bende heveslendim bendemi yapsam ne etsem :)))

yap yap yap pastanın da en güzelini yap kurabiyenin de evde yaparsan çok masraf da olmaz sanırım. doyasıya kutla..

annem senelerce gitti kendi doğum gününde kendine pasta aldı. babamın aklına bir kez gelmedi.

amaaaaaaaaaaa gün geldi iki kızı (ben ve ablam:eek:) büyüdü kocaman oldu.

ona pastanın en güzelini, hediyenin en şatafatlısını alır olduk!!!:lepi:

yap valla yap öyle güzel olur ki yaşımı olur hiç.daha kaç yaşındasın,gençsin,güzelsin,nice mutlu yıllara ozaman şimdiden benden :))

canimcigim tabiiki yapar neden yapmasinki
iyiki dogmussun iyiki vrasin tatlim hakkediyosun yap tabiiki
sonuclarida bildirki bakarsin seneye bende kendi dogum günümü yaparim :)

Arkadasım yapılmasına yapılır da bir baskasının düşünüp hazırlaması kadar da anlamlı olmaz..siz yorulmayacaksınız pastalar börekler yapılacak gizliden ki tadı cıksın ..siz yapın tabi ama ben olsam böyle mutlu olmazdım şahsen..nice yıllara bu arada..

öncelikle şimdiden doğum günün kutlu ve mutlu geçsin inşallah şekerim..
neden yapmayasın ki...
bende severim doğum günü kutlamasını...

doğum günü illaki sana yapılacak bir sürpriz değil ki, pekala kendinde sevdiklerini ağırlayabilirsin evinde, pasta kesersiniz, hem böylece doğumgünlerin için yeni bir akım başlatmış olursun :)
bu arada ben 25 yaşımdayken biraz saç kesmiştim arka taraflarımdan hala saklarım çeyrek asırlık saçlarım diye :KK70: garip gelmezse sen de yap..
25 yaş en güzel yaştır, sağlıklı mutlu ömür diliyorum sana canım

benim de hiç doğumgünüm olmadı..cok icerlediğimden bir kere işyerine pasta yapıp götürüp zorla kutlattırmıstım dogumgunumu bir de senin sımdıkı fıkrını uygulamıstım evde hazrlık yapıp arkadasları cagırmıstm..olabilir yani neden olmasın içinde kalacagına yap gitsin canım..ama hatırlanıp sana süpriz yapılması daha hoş bence..gerçi hiç yasamadım ama öyledir herhal..

bız her zaman boyle yaparız canım nıye yapılmasınkı.ama kıyamam sana ya ıcınde kalmıs.butcenın elverdıgı olcude hazırla bıseyler,herkesı cagır yıyın ıcın.bızde nerdeyse her ay bırının dogumgunu olur babamla annemınkını bıle kutlarız.banada bazen bu cok yorucu gelmeye basladı.hevesın varsa yap ıcınde kalmasın bence.

buarada Dogum Günün Kutlu Olsun .. nicee güzel dogum günlerine sevdiklerinle beraber ..

Son düzenleme:
canım tabıkıde yapılır nıye yapılmasın
hemde en guzelını yaparsın valla
hazırla keklerını boreklerını salatalarını hatta yerınde olsam pastamı bıle kendım yaparım:teytey:
cagır arkadaslarını aılenı ohhh ne guzel valla
hadı sımdıden mutlu yıllar dılıyorum sana
ve hersene yap dogumgununu
nıyeyse bende cok severım dogumgunlerınııııhihoyyyt

Seni çok iyi anlıyorum canım benim a.s.
Ama bence de yapmalısın, kimse için değil.. kendin için...

Ben de bi doğum günümde şirkete kendime çiçek yollamıştım kaydirigubbakcemile3 hatta geldiğinde de şaşırmış gibi yapmıştım :roflol: naapan?

yap bence canım...istiyosan eğer..çocukluktan içinde bişeyler kalmışsa elbette yap...

yaparsın tabi neden olmasın hemde çok güzel olur çok şey hazırlamana bütçeni sarsmaya gerek yok basit şeylerlede yapabilirsin
ahhhhhhh keşke izmirde olsaydın ben sana hazırlardım canım Şeniz
bu arada belki ogün giriş yapamam yeni yaşın sana huzur mutluluk ve tüm dileklerinin gerçekleştiği her güzelliği getirsin inşallah a.s.

şimdiden doğum günün kutlu olsun canım.
tabi ki yap. evde istediğin gibi. ikramlarını pastanı hazırla. sevdiğin insanları çağır. birlikte kutlayın. sevdiğin parçaları çal dans et, eğlen. bir güzel giyin süslen. o gün senin günün sana özel.
eskiden beni annemden başka kimse hatırlamazdı. abim bile. annem pasta alırdı bana. arkadaşlarım hiç süpriz yapmadı bana. benim ki temmuz sonu okul döneminde herkes yazlıkta olurdu ben yalnız kalırdım. bir keç sefer okullar kapanmadan kutladım erkenden. şimdi bile annem ve eşim hatırlıyor birtek. benim de içimde uktedir hep.
sen değerlisin yapmak istediğin şeyleri yap mutlaka! yerimseniben

kesin yap, güzel bi parti olsun.. hatta akşam için planla, daha bile şık olur :)

sen yapmicanda kim yapcak tabi bi insan kendi dogum gunu yapar benide cagir gelirim

X