insallah gelip gecicidir

Ben laf edince canim ama bende dayanamiyorum soylemicem birsey diyorum soyluyorum tutamiyorum kendimi ta ki gecen evin heryerini kan yapti ondan sonra Allah a havale ettim ama bende sogudum. Afedersiniz iliskiye girmek bile istemiyorum

yani bırakın içsin o zaman kendi halinde.

Önceki konunuzu biliyorum.sizin adınıza üzülmüştüm. Ancak o olaydan sonra eşiniz pişman olmuştu, buna rağmen içmeye devam etmesi çok kötü. Daha ne yaşamayı bekliyorsunuz. Eşiniz tedavi olmalı, bağımlı şekilde içiyor. Tavrınız net olmadığı sürece ömrünüz böyle geçer

Uzun zamandir surat yapiyorum soguk davraniyorum surekli sikistiriyor neyin var hayatim diyor ama ben konusup anlatmak bile istemiyorum. Cunku kesin bi bahanesi bir sebebi olacak yine. Hayirlisi olsun hakkimizda. Geziyorum bende disardayim hep kizlarla. Bekar hayatimdaki gibi en azindan disardayken mutluyum

Senin yerinde olsam eşimle birlikte içerim, ilkinde de çok kötü olmuş gibi davranırım. Onun sana yaptığını misliyle ona yaparım. Anlar belki

Senin yerinde olsam eşimle birlikte içerim, ilkinde de çok kötü olmuş gibi davranırım. Onun sana yaptığını misliyle ona yaparım. Anlar belki

Sarhos numarasi yaptim rahatsiz olsun diye ama hic rahatsiz olmadi. Agzima geleni de saydim halbuki ertesi gun yuzume bile vurmadi. Ama onun yaptigi gibi etrafi dagitmadim. Oyle mi yapsam?

Sarhos numarasi yaptim rahatsiz olsun diye ama hic rahatsiz olmadi. Agzima geleni de saydim halbuki ertesi gun yuzume bile vurmadi. Ama onun yaptigi gibi etrafi dagitmadim. Oyle mi yapsam?
Keşke ilk blöfü çok abartarak yapsaydınız vurdulu kırdılı. Deneyim bakalım ne olacak. Belki birlikte içince sapıtmıyordur bilmiyorum ki tanımıyorum onu. Ya da sadece karışılması hoşuna girmiyor olabilir. Videoya kaydedip izletseniz ne kadar çirkinleştiğini görse üzülür belki de?

Videoya cekiyorum canim utaniyor ozur diliyor. Karismazsam cok seker ama sikildim bende canim vallahi aylik 7 bin geliyor kredi karti borcum. Arkadaslarima bakiyorum eslerinden ekmek isteyebiliyorlar ben esime eve gelirken ekmek al diyemiyorum neden cunku hic parasi kalmiyor maasi aldigi gibi bitiriyor suan elektrik kesilmesini bekliyorum odeyemeyecek kesilecek eminim ozaman diyecegimi biliyorum ben gecen ay odedim kapanmasin diye.

Bizimki aptallik. Varlik icinde yokluk. Cok sukur essek gibi calisiyorum ama iyi kazaniyorum. Tamam esimden cok kazaniyorum ama benim dusuncem evin ortak hesabi. Umrunda degil onun benden yuksek veya dusuk almasi ama surekli benden gidince ve ben kendime hicbirsey alamayinca artik kendimi enayi gibi de hissetmeye basladim. Ben mi kotuyum? Alkol degilde baska birsey olsun eminim laf soylemem ama boyle kendimi enayi gibi hissediyorum. Ailesinden hicbirsey beklemiyorum ama benim ailem evlendigimden beri 2 bin verdi bana. Odemem vardi duymuslar. Onun ailesinin durumu benim ailemden iyi anca konusurlar. Hayatta ellerini surmezler. Surmesinler ama bari uzak dursunlar. Ne bilim ogullarinin maasini biliyorlar. Oglum gecinebiliyor musunuz diye 1 kez sormadilar. Ve benim koltuk takimini vb seyleri almami bildikleri halde hepsini ben odedim millete baska anlatiyorlar. Ben nereye dustum diyorum sadece

Onun keyfi de bu..yani sizi rahatsiz eden nedir ki..icip icip dagitiyorsa sorumluluklarini yerine getirmiyorsa haklisiniz..ama rutin icip normal davraniyorsa karismamali insanlarin keyif aldigi seylere..

Belki bu aralar sorunu vardır bir de üstüne gitmeyin kendinizi tutun.
Benim eşim aynı yılda bir alkol alırdı iş yerinde sorunlar olunca bu ayda 1 e düştü ama benimki sarhoş olunca çocuk gibi oluyor.Zararı yok sadece peşinden koşuyorum sağa sola çarpmasın diye.
Sonra işi bıraktı daha sakin bir işi var ve inanın 2 yıldır ağzına sürmedi.
Ben baskı yapmadım yapsaydım inada binecekti eminim.
Bu arada diğer ilişkinizle kıyaslamanız olmamış ve anlattıgınız kadarıyla bence o kişiyle daha kötü şiddete kadar giden bir evliliğiniz olurdu.

Ne saçma.. alkol var evimizde,huzurumuzda gayet var.. sizin düşüncenize göre huzurlu evi olan avrupalı,amerikalı vs vs yok :)
Valla biz de öyleyiz bazı akşamlar karı koca iki kadeh bir şeyler içeriz, yanında güzel bir yemek, peynir tabağı vs. ile. Gayet de muhabbetimiz yerinde.

Canim eger dozunu biliyorsa esleriniz ne mutlu size.
Yıllardır içerim ne ben sarhoş olduğumu bilirim nede eşimin olduğunu.. herkesin bi sınırı var,oraya gelince durmayı biliriz..
bizimki yemeğin yanına eşlik edecek bişeyler,bazen iki kadeh keyif,bazen film izlerken iki bira..

O kadar sinirlerim bozukki. Esim ben annemdeyken aradi beni birden bagirmaya basladi kac saattir seni bekliyom ne isin var orada ciksana diye. (karin agrisi parasi olmadigi icin sigara alamamis) evlendigimden beri ilk defa 2 saat tek basima oturdum annemde. Annem ve erkek kardesim bagirdigini duymuslar bi sok oldular. Dedim yok yanlis anladiniz. Canim annem kizim ben seni yolda bulmadim sem bana fazlalik degilsin bunu hicbir zaman unutma tamam mi dedi. Mutlu ol hep ama sana bagirdi mi o dedi. Yok annecim dedim. Ben birseyler seziyorum artik hosuma gitmiyor dedi. Ben sok tabi analar hisseder. Esimin birtane domuz teyzesi var kv den beter bilmis. Herseyin en iyisini o biliyor. Benim kapali akrabalarim demisti dugununde tuhaf tuhaf suzdu bizi teyzesi yolda karsilastigimizda selam vermeden bakip yolunu degistiriyor falan demislerdi. Benim annem sarisin bakimli asil tas gibi hatundur buarada. Kapalida olabilirdi. Hersey olabilirdi. Neyse annem dediki isim vermeyecem gozde kizim ama biriyle karsilastim yolda bana seni sordu. Iyi dedim dedi. Zeynep gozdeye soyle esinin teyzesine dikkat etsin dugunde dedikodunuzu yapiyorlardi ne soyledigini soylemicem şimdi ilerde yeri gelirse veya onun yuzunden bir tartışma cikarsa dicem demiş. Annem israr etmis dememis. Benim kizimi mi beni mi ailemimi kocami mi begenmiyorlarmis neyi begenmiyorlarmis demis annem. Annem anlattu bana bunu aglamamak icin zor tuttum kendimi. O kisiyide bulcam konuyu da ogrencem. Ama benim bunlari sinirim kaldirmiyor artik. Esim eve geldim kuzu olmus. Dedim siz deli misiniz ailece beni delirtmeye mi calisiyorsunuz. Guldu espiriye vurdu tabi. Ben cok mutsuz ve uzgunum. Annemi kimsenin uzmeye hakki yok. O teyzeyi de cok fena yapcam ne dedi illa ogrencem. Ben kendimle alakali hicbirseyi takmam. Ama kimse aileme laf soyleyemez. Cok bilendim sanirim. Ailemi ovdukce gicik olduklari icin tum sosyal medyama annemin yaptigi şeyleri resimleri kolajlayip anama yazi yazdım. Kucumsuyor bakislariyla hissettiriyor irrite bir kokos kadin.

Geçenki konunuzu da biliyorum.. Bu adamdan size hiçbir halt olmaz.. Hele baba asla olmaz.. Aileniz yanınızda.. Ne kadar şanslı olduğunuzun farkında mısınız? Burda ne kadar çok insan ailesi yanında, arkasında olmadığı için kocasından şiddet gören, aldatılan.. Nice kadın.! Neden boşanmıyorsunuz.. Neden eziyet çekesiniz? Sigara parası için sizi böğüre böğüre arayan adamı hayatınızda nereye kadar tutmayı düşünüyorsunuz? Gençsiniz, maddi gücünüz var, aile yanınızda.. Daha ne.? Valla kimse boşan demek ne kadar kolay geliyor demesin.. Kolay.! Hele böyle asalak bir tipten boşanmak en kolayı.!

Dunden sonra acik acik konustum. Bu sekilde gidersen cok bir vaktin yok dedim. Ailem mutlu oldugumu bildikleri icin susuyordum en azindan bana bağırmani duydular gerisini de aciklamam daha kolay dedim. Ben degil evi sen gecindirmek zorundasin ben sana birsey almak zorunda degilim. Daha da almiyorum maasin hem evi gecindirmeye hem de zevkine yetiyor ise buyur umrumda degil artik dedim.

Destekleriniz fikirleriniz icin cok tesekkur ederim. Bu platform ozellikle benim gibi reelde kimseye derdini anlatip bunaltmak uzmek istemeyenler icin harika.

Çok iyi yapmışsınız, hatta beraber fotoğraflarınızı koyun, annenizin güzelliğinden, becerikliliğinden sürekli bahsedin sosyal medyada. Onlar da hasetlerinden çıldırsın. Oğlu ayrı, annesi ayrı, teyzesi ayrı..Zaten asil kadınların dünürleri nasıl denk geliyor anlamıyorum, hep bunları buluyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…