Gebeliğe Hazırlık İnnovita gebelik testi hayalet çizgi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum bu şekilde oldu ben 1-2-3 haziran ilşki oldu testim bitti çatlamasını göremedim 2 haziran pik saydım

Canım seninle hemen hemen aynı günlerde yumurtlamışız benimde 31 mayısta 17.günümdü pik olmuştu 18.günde de koyuydu 19.günün gecesi silikleşti o yüzden ben 19'dan itibaren saydım dün 13.gündü hcg yaptım malesef negatif yine adet günüm bugündü ama yumurtlamaya göre 1-2 gün içinde olmam lazım
Senin 1-2-3 haziran dışında başka ilişkin olmadı mı? İnşallah sağlıkla kavuşursun bebeğine... Bende 13 ay önce kürtaj oldum her ay bir umut bekliyorum ama bu ayda olmadı

Sadece 1,2,3 de oldu kuzu bende pikten sobrayı değerlendiremicem diye çok zülmüştüm gerçi ama daha bişey belli değil bugün kan verdim bakalım hayırlısı insallah. Ben hiç gebe kalmadım dahs önce. Ama daha önce kaldıysan gerisi hemen gelir diyorlar dualarım sizinle

Merak edenler için karın ağrılarım devam ediyor bugün kan verdm sonuç bekliyorum.
Midem bulanıyor ama çok hafif baska belirti yok karın krampları fazla oyüzden her an regl olucam diye korkarak bekliyorum

Kızlar sonucum buuu ovulasyonun 14.günü değer iyimii

Eklentiler

• Screenshot_20200616_120414_com.android.chrome.jpg
    43,1 KB · Görüntüleme: 519
Kızlar sonucum buuu ovulasyonun 14.günü değer iyimii

Çok iyi çıkmış cnm hayırlı olsun tekrar sağlıkla kavuşasın bugün adetinin kaçıncı günü? Bide son ilişkin 3 haziranda olmuştu dimi öyle demiştin. Rica etsem şimdi bi tane ovulasyon testi yapıp sonucunu atar mısın?

Adetm geçmedi 2 gün var kuzum lh testim de bitti malesef az once peceteye 2-3 damla kan geldi yerleşmedir dimi bu kan değeri yanlıs değildir

Adetm geçmedi 2 gün var kuzum lh testim de bitti malesef az once peceteye 2-3 damla kan geldi yerleşmedir dimi bu kan değeri yanlıs değildir
Canım hayırlı olsun tebrik ederim . Kan geldiyse bence doktora git progestan verirler düşük olmasını engelleyen bir ilaç . Yerleşme oladabilir bilemeyiz

Kızlar hcg 115 çıktı dün bugün merak edenler için lh testi yaptım adete 2 gün var gorseldeki gebelikte lh testi nasıl çıkar içindir

Eklentiler

• IMG_20200616_165715.jpg
    38,9 KB · Görüntüleme: 434
Kızlar kasık ağrım devam ediyor 2 kere idrardan sonra gelen pembe kanama geldi şimdi gelmiyor umarım devamı gelmez kramplarım devam ediyor ama öncesne gore daha hafif

Benim yumurtlama geç oldu benimde ovulasyonun 14.günü
Acaba ilk tam olarak ovulasyon dan tam kaç gün sonra gördünüz. Ben erken yumurtladım adetin 12.günü yumurtladım 13.günü çatladı tam 7. Gün innova gebelik yaptım hayali çizgi çıktı. İnanmadım hepsiyle yaptım hemen hemen hepsi aynı çıktı. Ama erken ve kaset yaptım onlarda bişey çıkmadı. İnnovalara çok hassas diyorlar ama bilemedim şimdi. Bazı belirtiler bende de var ama psikolojikte olabilir tabi. Beklemekte çok zor inanın. Başkada innova kalmadı elimde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…