infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Benim eşim sigara içmiyor lisede içmiş bırakmış . Keçiboynuzu arada bir tiksinerek zorla içiyor bir Çay kaşığı ama pekmezden tiksindiği için oda işe yaramaz :)

Offf

Bide ben ilk evlendiğimde sanıyordum ki direk hamile kalırım :) ay çok komiğim yaaaa. 4 yıl oldu 48 ay her ay kendimi hamile sanıyorum hamilelik belirtileri hissediyorum .sonra regl oluyorum .bide ikimizde içki sigara içmiyoruz ona rağmen olmuyor . Bir arkadaşım hamileyken bile paket paket sigara içiyordu 2 çocuğuda turp gibi :) bunları görüp görüp dertleniyorum

Bir arkadaşım hamile diyetisyene gidiyor kilo almamak için . Ah be diyorum içimden ben bi hamile kalsam milyon kilo olsam yinede yerim :) okadar çok bekledim ki ...

Ya biz ilk 6 ay korunduk hatta ben ertesi gün hapı aldım sanki evli değiliz..İnsan hemen hamile kalacak sanıyor işte..Bende her ay hamileyim sanmaktan yoruldum artık

Biz çok zor hamile kalabileceğimiz için , bir hamile kalırsak varyaaa her gün şükredicem önüme gelen herkese hamileyim dicem :) eşim biz çıkarken 3 Çocuktan az olmaz diyordu . Biz bir tane beceremedik 3 ü kim kaybetmiş biz bulalım

Eşim ilk aylarda hamile kalma dikkat edelim diyordu bende tatile gidelim gelelim öyle olsun diyorsun :))))))) şuan gülmekten yere düşücem. Arkadaşlar ben bu konuşmaların üstüne 4 tane yaz tatiline gittim hala hamile kalamadım:))))))

Bende boşuna korunmama inanamıyorum..
Ama nerden bilelim böyle olacağı aklımıza gelmezdi ki..

Bilemezdik tabi nerden bilelim böyle kaderimiz olacağını ...yıllar geçtikçe stres artıyor bunu fark ettim

Yorulduğumu hissediyorum. .
Kızlar bedenim ayrı yoruldu ruhum ayrı bütçem ayrı . Bende sorun yokken hormon verdiler kist yaptı . Ben dedim doktora bende sorun yoooooooookkkkk. Düzenimi bozdu boşuna vücut zaten yumurta yapıyor onu çatlatıyor !!!! Niye dışardan müdahile ediyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…