infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Bende aynı durumdayım. .
Ağlama krizlerine giriyordum bende. .
Kolay değil gerçekten. .

Yok kilo aldın ..
Kansızsın ya ondan olmaz..
Hastasın ya ondan olmuyor. .

hâlâ kabul etmiyor. .
Çünkü hamile kalanlar hep manken hep aşırı sağlıklı hep aşırı hak ediyor Herşeyi doğru yapıyor dimi ? Kaynanam ilk gece hamile kalmış kadına 4 yıl garip geliyor haliyle :) bide şey diyorlar 2 çocuk Arasında zaman koyacaktım ay 2. Yanlışlıkla oldu )))) ağlasam mı gülsem mi bayılsam mı kendimi yerleremi atsam .

Cahillikten başka bir şey yok. .

Offff ..
Kaynana yakınmı?

Hamile görünce cinlerim tepeme çıkıyor , millet Bebeğini sevince aynı şekilde . Üstüme Üstüme geliyor herkesin hareketi aşırı geliyor .Bebek mağazaları bebek arabaları herşey batıyor .

İlk geceden hamile mi kalmış
Abicim biz bu işi bilmiyoruz bence

Hamile görünce cinlerim tepeme çıkıyor , millet Bebeğini sevince aynı şekilde . Üstüme Üstüme geliyor herkesin hareketi aşırı geliyor .Bebek mağazaları bebek arabaları herşey batıyor .

Bende kimseyi görmek dahi istemiyorum artık..
Psikolojik asosyal olmaya yöneltiyor insanlar sorularıyla. .

Yakın
Offff ..
Kaynana yakınmı?
Yakın 10 dk . Ama uzak olsa Nolur kadın sorun bende sanıyor oğlumun soyunu kuruttun modunda :) kadın ne zaman istese çocuğu olmuş nerden anlasın .ben korkumdan kilo almıyorum bide kilodan olmuyor derler diye . Eşimde kilo veriyor . Eşim saunaya giriyordu her gece kavga ediyorum girme bak spermlerine zarar verir diye , bisiklete binme diye beni dinlemedi . Haziranda bir test yaptı aşılama için 51 milyondan 18 milyona düşmüş ozaman dank etti . Korku sardı doktora gitti niye böyle oldum diye . Doktor neo fertil verdi .

Anlıyorum ..
Bizimde düşük..
Doğuştan dedi Dr ..

İlk geceden hamile mi kalmış
Abicim biz bu işi bilmiyoruz bence
İlk gece hamile kalmış :) oğlunun olmuyor . Bencede biz bir yerde hata yapıyoruz . Benim annemde çok rahat hamile kalmış . Allah ım ben nerde yanlış Yaptım . Çok mu kasıyorum kendimi Kafayı taktığım için

Anlıyorum ..
Bizimde düşük..
Doğuştan dedi Dr ..
Bizim doğuştan olsa kader deriz . Kocam kaşındı resmen çok iyiyim havalarına girdi ilk doktor Yüzünden sürekli Sauna sıcak banyo bisiklet . Sonra aşılama günü doktor dediki bu ne ya bu çok az hani iyiydi değerleriniz dedi . Valla iyiydi eşimin şımarıklığı onun hataları benide dibe çekiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…