infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

unnamed (12).jpg

Kızlar bedenim ayrı yoruldu ruhum ayrı bütçem ayrı . Bende sorun yokken hormon verdiler kist yaptı . Ben dedim doktora bende sorun yoooooooookkkkk. Düzenimi bozdu boşuna vücut zaten yumurta yapıyor onu çatlatıyor !!!! Niye dışardan müdahile ediyorsun
Ahh ahh ne acılar boşuna. .
Keşke bebiş olsa. .

Kaç yaşındasın?
1 defa mı aşılama yapıldı?
25 yaşındayım 4 yıllık Evliyim eşim 27 Yaşında nisan ayı klomen tedavisi yapıldı Haziran aşılama . Kasım 1 den beri yumurta takibi . 2. Aşılama olmasında tüp olsun diyorum

25 yaşındayım 4 yıllık Evliyim eşim 27 Yaşında nisan ayı klomen tedavisi yapıldı Haziran aşılama . Kasım 1 den beri yumurta takibi . 2. Aşılama olmasında tüp olsun diyorum

Evet tatlım anladım. .
Rabbim kimseyi evlatsız bırakmasın. .
Duâ Duâ beklerim. .

:) ben alıştım arkadaşım benim kendi ablalarım bunları diyenler . Kimsenin acıma duygusu yok ilk kavgada yüzüme vururlar üstelik sorun eşimde ama ben kimseye söylemiyorum herkes bende biliyor .bazen ağlıyorum Allah ım diyorum bir evlat ver ki herkesin ağzı sussun . Çünkü insanlar siz çocuk yapmıyorsunuz demekki uzun bir evlilik düşünmüyorsunuz gibi Konuşuyor .Biz 4 Yıldır neler denedik oysa ama Allah nasip etmedi hiç hamile kalamadım.
Üzülme canm hepinizin etrafında öyle luzumsuz insanlar varki bizde ikinci yılımızda eve bi kuş almıştık en azından onunla vakit geciririm diye eşimin akrabasının biri kuştan anlar kadın dediki ilk dedi babacık öğretin onu çabuk öğrenir tmm dedik işte eşim buna babacık dedirtiyordu o günde Çelebim Gil geldi içeri gelir gelmez nedese iyi şu oglana bi cocuk veremedin kuşa babacık öğretiyor dedi o gün bugündür o lafı hiç aklımdan gitmez günlerce ağladım şimdi karısı üçüncü kızına hamile

Üzülme canm hepinizin etrafında öyle luzumsuz insanlar varki bizde ikinci yılımızda eve bi kuş almıştık en azından onunla vakit geciririm diye eşimin akrabasının biri kuştan anlar kadın dediki ilk dedi babacık öğretin onu çabuk öğrenir tmm dedik işte eşim buna babacık dedirtiyordu o günde Çelebim Gil geldi içeri gelir gelmez nedese iyi şu oglana bi cocuk veremedin kuşa babacık öğretiyor dedi o gün bugündür o lafı hiç aklımdan gitmez günlerce ağladım şimdi karısı üçüncü kızına hamile
İnsan kaynanasından bekliyor böyle hareketler de . Kendi ablaları bukadar nasıl acımasız oluyor Hayret . Ne zaman kavga etsek sizinki evlilik değil evcilik diyorlar . Ben napabilirim ki korunmuyorum ki Allah ne zamana verirse . Herkese sorun bende diyorum o Yüzden herkes Üstüme geliyor . Kocan seni iyi almış bilse almazdı diyorlar . Eşimden Kaynaklı olduğunu bilseler bu sefer ona laf edecekler . Çocuksuz aile olmaz diyorlar bence 2 kişide gayet aileyiz çocuk neşesi olur o ayrı...

Banada aynısı oluyor
Ne yalan söyleyim ilk yıllar banada oluyordu artık okadar değil çıldırsam ne yapayım en yakınım eltim hamile mesela diğer eltimde geldimi başlarlar artık çocuk konusuna çıkmak bilmezler dalga geçer gibi hamile olan 6 aylık bi doğaydi her dk böyle bi doğaydı bnde kaynana yanındayım ve artık bunaldim kendi sorunum yetmiyor bide onların seyleriyle ugrasiyom

X