infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Bizde hidrosel var ama etkisi yokmuş Varikosel gibi..Nedeni yok düşük sayı total 11 milyon.20 milyona çıkarmıştık keçiboynuzu ve proxeed ile ama yarıya düştü kullanırken ilacı bizde bıraktık

O farklı mı?
Bizimde çok değişmiyor değerler. .
Hemen hemen yakın sayılar. .

Bizde hidrosel var ama etkisi yokmuş Varikosel gibi..Nedeni yok düşük sayı total 11 milyon.20 milyona çıkarmıştık keçiboynuzu ve proxeed ile ama yarıya düştü kullanırken ilacı bizde bıraktık
Aşılama yaptırdık bizde tutmadı. .
Bu değerle tutmaz diye bir daha yaptırmadık..
Siz denediniz mi aşılama?

Aşılama yaptırdık bizde tutmadı. .
Bu değerle tutmaz diye bir daha yaptırmadık..
Siz denediniz mi aşılama?
Yok doktor direk tüp bebek dedi aşılama şansı düşük diye sizin kaç değer?Bu arada kromozom testi de yapıldı %20 si kromozom anormali çıktı bozuk yani..Zaten sayı az olanlarında yapısı bozuk..İlk tüp denemesinde de tutmadı ikinci de yumurtalar döllenmedi..8 ay geçti ilk deneme üZerinden benimde Amh 1.85 ten 1 e indi..Rabbim yardımcımız olsun çok zor bir süreç

Kromozom testi yapılmadı bize. .
20 milyon % 12 ileri hız

Maddi ve manevi çok yıpratıcı süreç. .

Kaynanadan zaten bekliyorum da insanın kendi ailesi bile bukadar anlayışsız olurmu :) benim sorun eşimde kimseye söylemiyorum herkeste benim Üstüme geliyor . Tembel dediler demek size . Anormal insanlar

Benim ablamın da çocuğu yok kaynanam sürekli diyorki kısırlık sizde ırsi. Hiçbirinizin olmuyor diyor . Oysaki sorun oğlunda ve o benim boşuna günahıma giriyor

Zaten en başta evlenmemizi hiç istemiyordu :) Ablasının Çocuğu olmamış bununda olmaz diyordu . Şimdide ben haklı çıktım havalarında .Allah biliyor gerçeği kul bilmesede olur

Neden cehalet
Cahillikten Allaha sığınırım

Zaten en başta evlenmemizi hiç istemiyordu :) Ablasının Çocuğu olmamış bununda olmaz diyordu . Şimdide ben haklı çıktım havalarında .Allah biliyor gerçeği kul bilmesede olur

Bırak sen onu bunu..

Rabbim vermedikçe, kul neylesin. .

Neden cehalet
Cahillikten Allaha sığınırım
:) çok Tatlısın ya . Sığın cidden cehalet fena birşey . Ben eşimi korumak için susuyorum yoksa Benimde birkaç cümlem var . Ama ağzımın tadını bozmama değmez .en kısa sürede bir evlat istiyorum o cahil insanla maalesef aynı soyadı taşıyacak bir evlat ...

Kaynanadan zaten bekliyorum da insanın kendi ailesi bile bukadar anlayışsız olurmu :) benim sorun eşimde kimseye söylemiyorum herkeste benim Üstüme geliyor . Tembel dediler demek size . Anormal insanlar
Yok kaynanamın komşusu dedi.Kaynanamda ilk duyduğunda hep kadınlarda mı olacak kusur erkeklerde olsun biraz da dedi de erkek olan öz oğluValla bizde benim ailem eşimin ailesi birde seçtiğim bir kız arkadaşıma söyledik.Kaynanam saçmasapan tepkiler veriyor ama mecbur paylaşıyoruz herşeyi annesi sonuçta..Herseferinde bana korunmuyosunuz dimi korunmayın diyoHe ben psikopatım korunuyorum normal yolla olmasın tüp benek yapalım diye uğraşıyorum valla delirtirler adamı

İnşallah kuzum. .
Bizim imtihanımız da bu. .
Rabbim kimseyi evlatsız bırakmasın

Komşuya bile laf Düşüyor helal olsun Mahalle baskısına gel :) hahaha demin aynı şeyi dedim eşime . Hem bende sorun yok Hemde manyağım ben tüp bebek olsun diye özellikle hamile kalmıyorum dedim .sank ilişkiden sonra zıplıyorum . Aksine amuda kalkıyorum bacaklar sürekli yukarda deli gibiyim . Yinede olmuyor .millet Yanlışlıkla hamile kaldım diyince çıldırasım geliyor Yanlışlıkla nasıl oluyor arkadaşlar bir bilen varsa bana anlatsın ben nerde hata yapıyorum ??

Herkese ediyorum tüm isteyenlere hatta fazla fazla bol sağlıklı . Evlerimiz benek sesleriyle dolsun . Yan komşum yeni doğum yaptı sürekli bebek ağlıyor o ağladıkça bende ağlıyorum . Babası bebeği seviyor benim sinirim bozuluyor ağlıyorum :) bana noldu ya

Yok kilo aldın ..
Kansızsın ya ondan olmaz..
Hastasın ya ondan olmuyor. .

hâlâ kabul etmiyor. .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…